Düşen Uçağın Yolcularının Son Görüntüleri
Haberler » Güncel » Haber

Düşen Uçağın Yolcularının Son Görüntüleri

Düşen Atlasjet Uçağının Yolcuları, Kazadan Dakikalar Önce Güvenlik Kameraları Tarafından Görüntülendi. 49 Yolcu ve 7 Mürettebatın Bu Görüntüleri, Hayattayken Çekilen Son Görüntüleri Oldu.

Düşen Uçağın Yolcularının Son Görüntüleri

Isparta'ta düşen Atlasjet uçağının yolcuları, kazadan dakikalar önce Atatürk Havalimanı'ndaki güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. 49 yolcu ve 7 mürettebatın bu görüntüleri, hayattayken çekilen son görüntüleri oldu.

Türkiye, Isparta'ta meydana gelen uçak kazasının acısını yaşıyor. Isparta'ya gidecek olan yolcular, dün akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na geldi. Yaşanan gecikmenin ardından 49 yolcu, 7 mürettebatla birlikte İstanbul-Isparta seferini yapmak üzere Atlasjet tarafından World Focus Havayolları'ndan kiralanan KK 4203 sefer sayılı, MD 83 tipi yolcu uçağına alındı. Yolcular, uçağa binerken Atatürk Havalimanı güvenlik kamerası tarafından görüntülendi. Yolcuların, feci kazadan dakikalar onceki bu

görüntüleri, hayattayken çekilen son görüntüleri oldu. İnişten kısa bir süre önce Isparta'nın Keçiborlu Çukurören Köyü'ne düşen uçaktan kurtulan olmadı.

(İST-EY-EY-ÖK-Y)