Ankara-Kayseri Karayolunda Düşen Plakayı Takmak İçin Duran Araca, İki Otomobil Çarptı: 3 Ölü

Ankara-Kayseri Karayolunda Düşen Plakayı Takmak İçin Duran Araca, İki Otomobil Çarptı: 3 Ölü

Ankara-Kayseri karayolunda düşen plakayı yerine takmak için duran arabaya, iki otomobil çarptı. Kazada yaralanan 3 kişi kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.

Ankara-Kayseri karayolunda meydana gelen 3 kişinin öldüğü trafik kazasında, Bursa'dan Kayseri'ye gelin almaya giden Eşref Çarbuğa yönetimindeki otomobilin Mucur ilçesinde plakası düşünce sürücü durdu. İddiaya göre bu sırada arkadan gelen iki otomobil duramayarak otomobile çarptı. Yaralanan 3 kişi kaldırıldıkları hastanede hayatını kaybetti.

YARALILAR KALDIRILDIKLARI HASTANEDE HAYATINI KAYBETTİ

Kazada yaralanan Ferhat Çarbuğa, Medine Çarbuğa ve Eşref Çarbuğa, kaldırıldıkları Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde hayatını kaybetti.

Polis, kaza ile ilgili inceleme başlattı.

YORUMLAR (21)

 • MİSAFİR:
  Bimer cimer yazın kardeşim böyle bir rezillik olmaz.. Plaka slikon ile tutmaz yerde düşer vatandaş düşen plakayı almaya çalışınca kaza meydana gelmiş. Tüvtürk kontrol et demişler onlar öldür anlamış. Plaka okumada sıkıntı olmadığı müddetçe vidalı olması lazım. Vidalı plakayı ağır kusurlu sayıyor muayene tekrarı yaptırıyorlar. Ölenlere allah rahmet eylesin geride kalanlara başı sağ olsun. Geride kalanlar tüvtürk ve sorumlu bakanlığını mahkeme versinler...kesin davayı kazanırlar.
 • YZ:
  kardeşim muayeneye gidiyorsu vida var diye muayeneden geçmiyor vida olmayınca plaka düşmüştür plakasız gitse ceza yazılacak vatandaş ne yapsın sonra böyle kazalar oluyor yazık geçmiş olsun
 • SİVASLI İBOCAN:
  Olan şeye VADE deriz , rahmetli olanlar bile bile ölüme gidemezler. . Hangi sürücü olursa olsun olacağı bilemez, engelolamaz. . Bir anlık ihmalkarlık veya dikkatsizlik sonucu herşey olabilir. . Allah rahmet etsin, dikkat edelim, sakin olalım birkaç metre gittikten sonra emniyet şeridinde duralım, plakanın düştüğünü farkeden, olacağı fark edememiş. . !!!
  MUHAMMET: Yavaşça duracak kaza olmaması için önlemini alacak sellektörleri yakacak. Reflektörleri yola koyacak bir kişiyede yönlendirme için trfiğin akan yönüne koyacak o kadar. Bir şey yapmana gerek yok kurallara uyun yeter
 • BURASI DÜZCE:
  Emniyet şeridi denilen bir yer var hani o kullanmaktan kaçındığınız sinyal kolu gibi hem ücretsiz hemde faydalı fakat abesle iştigal etmekte ısrar ederler hep. Zart diye yolun il orta yerinde durarsan arkandan gelende saplar geçer, suç bir de arkadan vuranda olur adamlarında başını yaktılar. Bursa deyince belki arnavut kökenli olma durumu var zaten arnavutlar ölür biter yolun ortasında durmak için. .
Tüm 21 yorumu okumak için tıklayın
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.