DURSUN ÇİÇEK HABERLERİ

Dursun Çiçek haber, Dursun Çiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dursun Çiçek - 13.04.2018
Ohal'in Uzatılmasını Destekleyeceğiz"
Gazetecilerin sorularını da yanıtlayan Usta, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in, HDP ile seçim ittifakı konusundaki görüşlerine ilişkin değerlendirmesinin sorulması üzerine, "Biz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu CHP'nin, terörü destekleyen ve terörle arasına hiçbir mesafe koymayan bir siyasi parti ile ittifak kurmasını doğru bulmayız.
Dursun Çiçek - 13.04.2018
MHP'li Usta: "Son Dönemde Hdp ile CHP'nin Politikaları Son Derece Birbirine Yakındır"
Usta, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in 'terörle arasına mesafe koyarak Türkiye'nin bütünlüğü ve parlamenter demokrasiye sahip çıkan bir yaklaşıma sahip olurlarsa seçimlerde hayır bloku ile iş birliği yapabilir' sözlerinin sorulması üzerine, "Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi'nin terörü destekleyen, terörle arasına hiçbir mesafe koymayan bir siyasi partiyle ittifak yapmasını doğru bulmayız.
Dursun Çiçek - 13.04.2018
İttifak Tartışmaları
Bilgen, HDP TBMM Grup Yönetim Salonu'nda düzenlediği basın toplantısının ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Bilgen CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in HDP'nin terörle arasına mesafe koyması durumunda iş birliği yapılabileceğine ilişkin açıklamalarının anımsatılması üzerine, şunları belirtti: "Türkiye'nin son 5-10 yılına tanıklık eden insanların, artık yargılama süreçleriyle terör kavramının nasıl keyfi kullanımına dair tanıklığına rağmen daha dikkatli konuşması beklenir.
Dursun Çiçek - 13.04.2018
MEB'in Liselere Geçiş Yönergesi
- "Şuanda 5 gençten biri 'ben deistim' diyor" Mustafa Balbay, "Eğitim dinselleştikçe halk Müslümanlıktan uzaklaşıyor." iddiasında bulunarak, bu durumun kendisinin iddiası olmadığını, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın önüne koyulan araştırmanın sonucu olduğunu savundu. Balbay, şöyle konuştu: "Gençler 'Deizme' sapıyor. Bunu bir sapkınlık olarak değerlendirmiyorum, o da bir inançtır. Bu işin ayrıntılı tarifini uzmanlara bırakıyorum. Şu anda 5 gençten biri 'ben deistim' diyor. 'Bana öğretilen bu dini kabul etmiyorum' diyor. Bunun Türkçesi, MEB imam hatip liselerinin sayısını artırdıkça, eğitimi dinselleştirdikçe toplumun dinden, İslam'dan uzaklaşmasıdır. Bu en yüksek katlarda da bir kaygı uyandırmış olmalı ki Adalet ve Kalkınma Partisi Genel Başkanı, grup toplantısında Milli Eğitim Bakanını da yanına çağırıp 'bu nedir' diyor. Görünen bu durumu kabul etmek istemiyorlar. 'Acaba daha mı fazla dinselleştirsek' diyorlar. Ama toplum da bunu kusuyor. 'Bize bunu dayatmayın' diyor. Gelinen nokta bu. Öylesine kabul etmeme durumu var ki Erdoğan, şaşkın." Bir gazetecinin, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in "HDP terörle arasına mesafe koyarsa onlarla birlikte milletvekili listesi de hazırlayabiliriz" sözleri karşısında düşüncelerini sorduğu Balbay, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun dün İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ve öncesinde de Demokrat Parti Genel Başkanı ile görüştüğünü anımsattı.
Dursun Çiçek - 12.04.2018
TBMM Madde Bağımlılığı Araştırma Komisyonu
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın FETÖ mensuplarına yönelik "haşhaşiler" benzetmesini hatırlatarak, "Akıl ve bilim dışı yöntemlerle gençlerimizi istismar eden FETÖ gibi suç örgütleri ve cemaatlerin beyin yıkama süreçlerinde uyuşturucu kullandığı yönünde bakanlığınıza ulaşan bir bilgi var mı?" şeklindeki sorusuna Kaya, şu yanıtı verdi: "O insanların beyinlerini kiraya vermesi normal üstü bir durum ama uyuşturucu madde ama farklı yöntemlerle bilemiyorum ne şekilde bu insanlar bu hale getiriliyor.
Dursun Çiçek - 12.04.2018
Türkiye Ilımlı Dış Politika İzlemeli"
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Suriye'de artan gerginliği azaltmak için Türkiye'nin ılımlı, sakin bir dış politika izlemesi gerektiğini söyledi.
Dursun Çiçek - 05.04.2018
Beşiktaş Belediyesi'ndeki Arama
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, İstanbul İl Başkanlığı'nın Büyükşehir Belediye Başkanlığı önünde dün yaptığı etkinliğin, Beşiktaş Belediyesi'ne yönelik arama faaliyetlerini ateşlediğini tahmin ettiklerini belirterek, "İktidar, bir kez daha İstanbul'a ihanet ediyor.
Dursun Çiçek - 29.03.2018
CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Bağdat hükümetinin, Kandil'i terör örgütü üssü olmaktan çıkarmasının, Türkiye'nin en temel isteği olduğunu belirterek, "Buna Bağdat'ın gücü yetmiyorsa birlikte operasyon yapalım." dedi.
Dursun Çiçek - 22.03.2018
CHP'li Vekil Dursun Çiçek Açıklaması
Cumhuriyet Halk Partisi İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Üst akıl ABD ve İsrail, Sincar bölgesini PKK için yeni bir üs olarak seçmiş olabilir" dedi.
Dursun Çiçek - 22.03.2018
CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Türkiye, İran, Rusya arasındaki yakınlaşma Kandil'in devamını zorlaştırıyor.
Dursun Çiçek - 20.03.2018
Edirne'den Kısa Kısa
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Uzunkpörü Belediye Başkanı Enis İşbilen'i makamında ziyaret etti.
Dursun Çiçek - 15.03.2018
CHP'li Çiçek: "Mecliste Toplumun Bütün Kesimlerinin Temsil Edilmesi Önemli"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Esas itibarıyla partilerin güçlenmesi açısından, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’yle birlikte Mecliste toplumun bütün kesimlerinin temsil edilmesi önemli" dedşçTBMM’de basın toplantısı düzenleyen CHP’li Çiçek, Yunanistan’ın...
Dursun Çiçek - 15.03.2018
CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti arasındaki ittifak görüşmelerini önemsiyoruz ve Türkiye'de siyasetin normalleşmesi açısından da bu görüşmeleri takip ediyoruz, önemli görüyoruz.
Dursun Çiçek - 09.03.2018
Perinçek: Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı Teklif Ediyorum
'CHP TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNDE YOKTUR' Perinçek, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in bir televizyon programında 'Son seçimde biz TGB'li gençleri aday göstermek istiyorduk.
Dursun Çiçek - 09.03.2018
Dha Yurt Bülteni-7
CHP'YE TEPKİ Perinçek, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in bir televizyon programında 'Son seçimde biz TGB'li gençleri aday göstermek istiyorduk.
Dursun Çiçek - 09.03.2018
Perinçek: Erdoğan, Kılıçdaroğlu ve Bahçeli'ye Cumhurbaşkanlığı Yardımcılığı Teklif Ediyorum
'CHP TÜRKİYE'NİN GELECEĞİNDE YOKTUR' Perinçek, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in bir televizyon programında 'Son seçimde biz TGB'li gençleri aday göstermek istiyorduk.
Dursun Çiçek - 08.03.2018
Seçim İttifakı" Teklifi Anayasa Komisyonunda Kabul Edildi
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Geçen sene Anayasa oylamasında, YSK'nın mühürsüz oylarla ilgili verdiği karar sonucu o gece iç savaşın eşiğinden döndük.
Dursun Çiçek - 02.03.2018
CHP Grup Başkanvekili Özel Açıklaması
Tüm partilerin ilk turda kendi adaylarını çıkarmayı düşünebileceklerini aktaran Özel, şöyle devam etti: "Bu son derece saygın, değerlendirilmesi gereken önemli bir duruştur, buna itiraz etmemiz söz konusu olamaz. İkinci tura kalan ve bu Cumhuriyet rejimini savunan adaydaki bir birleşme çok akılcı bir önermedir, reddedilemez. Belli konularda benzer düşünen partilerin ittifaklar kurması ya da bir aday üzerinde anlaşmaları reddedilemez ama biz CHP olarak hiçbir ihtimali dışlamıyoruz, CHP'nin kendi adayı noktasında da hiçbir CHP'linin itiraz etmeyeceği bir adayımızın olacağını söyleyebiliriz." Dursun Çiçek'in açıklamaları CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in "Saadet Partisinin adayının Abdullah Gül olmasını temenni ederiz.
Dursun Çiçek - 01.03.2018
CHP'li Çiçek: "Birinci Turda Bütün Partilerin Aday Göstermesini Tercih Ediyoruz"
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Birinci turda bütün partilerin aday göstermesini tercih ediyoruz" dedi.
Dursun Çiçek - 01.03.2018
CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Saadet Partisi'nin Cumhurbaşkanlığı adayının Abdullah Gül olmasını temenni ettiklerini belirterek, "Ama ikinci tura kalacağını beklemiyoruz.
Dursun Çiçek - 22.02.2018
Zeytin Dalı Harekatı
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Zeytin Dalı Harekatı'nın, Türkiye Cumhuriyeti'nin güvenliğini esas alan bir harekat olduğu için günlük iç politikalardan uzak tutulmasını isteyerek, "Bu konudaki duyarlılığımızı, bütünlüğümüzü Kıbrıs harekatında olduğu gibi milletçe sürdürelim." dedi.
Dursun Çiçek - 16.02.2018
Fetö Sanığı 4 Gazeteciye Hapis Cezası
Tutuksuz bazı sanıklar ile avukatlarının da hazır bulunduğu duruşmayı, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Adana Milletvekili İbrahim Özdiş ve Hatay Milletvekili Birol Ertem de izledi.
Dursun Çiçek - 16.02.2018
Fetö Sanığı Gazetecilerin Yargılandığı Davada Karar
Duruşmaya ayrıca CHP Adana Milletvekili İbrahim Özdiş, İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek ve Hatay Milletvekili Birol Ertem izleyici olarak katıldı.
Dursun Çiçek - 15.02.2018
CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Zeytin Dalı Harekatına ilişkin, "Harekatı günlük siyasetin bir parçası haline getirmek, harekata, millete ihanettir.
Dursun Çiçek - 09.02.2018
AK Parti Sözcüsü Ünal Pyd, Rakka, Afrin ve Deyriz Zor'da 400 Deaş'lı Militanı Savaşma Şartıyla...
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Rakka'da PYD/YPG ile DEAŞ'ın ilişkisini ortaya koymuştuk. Bu konuda yeni bir gelişmeyi paylaşmak istiyorum. Rakka, Afrin ve Deyriz Zor'da 400 DEAŞ'lı militanı, PYD'nin hapishaneden Türkiye'ye karşı savaşma şartıyla serbest bıraktığı bilgisini sizinle paylaşmak istiyorum. Bölgedeki PYD'nin baskı ve zulmü devam ediyor. PYD terör örügütü tarafından Rakka'dan Afrin'e takviye amacıyla örgüt mensuplarının kaydırıldığı söz konusu faaliyetin Rakka'da yoğun şekilde unsur  ihtiyacı ortaya çıkardığı bu çerçevede örgüt tarafından  genç kızlara adeta çocuk yaştaki gençlere dönük askere alma çalışmaları başlatıldığı ayrıca teşvik amacıyla gönüllü olarak örgüte katılanlara ev ve araba gibi vaatlerde bulunduğu da teyit edilmiş bilgiler arasında" dedi.    AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, MKYK toplantısından sonra düzenlenen basın açıklamasında konuştu.  "SÖZ KONUSU PYD/PKK OLDUĞUNDA AVRUPALI DOSTLARININ NASIL HAREKETE GEÇTİĞİNİ, GÖRÜYORUZ"  Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin Ünal, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, sivillere dönük azami dikkat gösteriyor. Fırat Kalkanı Harekatı çok kısa sürebilecekken,  6 ay sürdü. Bunun nedeni bu konudaki azami hassasiyetti. Fırat Kalkanı Harekatı'nda 3 bin DEAŞ'lı etkisiz hale getirildi. Bu süreçte hiç kimsenin sivillere dönük hassasiyet açıklamasına şahit oldunuz mu, hayır. Aynı şekilde Zeytin Dalı Harekatı'nda da azami hassasiyet gösterdiği halde söz konusu PYD/PKK olduğunda Avrupalı dostlarının nasıl harekete geçtiğini, karalama propagandasına başladıklarını içeride ve dışarıda görüyoruz" diye konuştu.    "CHP'NİN KENDİ İÇİNDEKİ BU DURUM, SİYASİ AÇIDAN ÇOK SESLİLİK DEĞİL ADETA  BİR ÇOKLU KİŞİLİK BOZUKLUĞU ..."  Ünal, "CHP, ÖSO tartışmalarına maalesef devam ediyor. CHP'nin içinden bu konuda bir sağduyulu bir ses yükseldi. 'Emperyalist güçler maşa kullanıyor. ÖSO'nun TSK ile beraber harekatta bulunmasının  önemli ve faydalı olduğunu açıkladı' Dursun Çiçek.
Dursun Çiçek - 09.02.2018
AK Parti Mkyk Toplantısı
Türkiye'nin hem Fırat Kalkanı Harekatı'nda hem de Zeytin Dalı Harekatı'nda azami hassasiyet gösterdiğini vurgulayan Ünal, şöyle devam etti: "Türkiye bu konuda da son derece şeffaf bir süreç yürüttüğü halde, söz konusu PYD/PKK olduğunda özellikle Avrupalıların nasıl harekete geçtiğini, karalama propagandasına başladıklarını içeride ve dışarıda görüyoruz. Diğer taraftan 'ÖSO' tartışmalarına maalesef Cumhuriyet Halk Partisi devam ediyor. Bu konuda Cumhuriyet Halk Partisi'nin içerisinden bir sağduyulu, aklıselim bir ses yükseldi ve 'Emperyalist güçler mutlaka maşa kullanıyor'. dedi. Burada Özgür Suriye Ordusu'nun, Türk Silahlı Kuvvetleriyle beraber harekatta bulunmasının önemli ve faydalı olduğunu açıkladı Dursun Çiçek.
Dursun Çiçek - 09.02.2018
Dha Ankara- AK Parti Sözcüsü Ünal: Pyd, Rakka, Afrin ve Deyriz Zor'da 400 Deaş'lı Militanı Savaşma...
AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin, "Rakka'da PYD/YPG ile DEAŞ'ın ilişkisini ortaya koymuştuk. Bu konuda yeni bir gelişmeyi paylaşmak istiyorum. Rakka, Afrin ve Deyriz Zor'da 400 DEAŞ'lı militanı, PYD'nin hapishaneden Türkiye'ye karşı savaşma şartıyla serbest bıraktığı bilgisini sizinle paylaşmak istiyorum. Bölgedeki PYD'nin baskı ve zulmü devam ediyor. PYD terör örügütü tarafından Rakka'dan Afrin'e takviye amacıyla örgüt mensuplarının kaydırıldığı söz konusu faaliyetin Rakka'da yoğun şekilde unsur  ihtiyacı ortaya çıkardığı bu çerçevede örgüt tarafından  genç kızlara adeta çocuk yaştaki gençlere dönük askere alma çalışmaları başlatıldığı ayrıca teşvik amacıyla gönüllü olarak örgüte katılanlara ev ve araba gibi vaatlerde bulunduğu da teyit edilmiş bilgiler arasında" dedi.  AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal, MKYK toplantısından sonra düzenlenen basın açıklamasında konuştu.  "SÖZ KONUSU PYD/PKK OLDUĞUNDA AVRUPALI DOSTLARININ NASIL HAREKETE GEÇTİĞİNİ, GÖRÜYORUZ"  Zeytin Dalı Harekatı'na ilişkin Ünal, "Türkiye Cumhuriyeti Devleti, sivillere dönük azami dikkat gösteriyor. Fırat Kalkanı Harekatı çok kısa sürebilecekken,  6 ay sürdü. Bunun nedeni bu konudaki azami hassasiyetti. Fırat Kalkanı Harekatı'nda 3 bin DEAŞ'lı etkisiz hale getirildi. Bu süreçte hiç kimsenin sivillere dönük hassasiyet açıklamasına şahit oldunuz mu, hayır. Aynı şekilde Zeytin Dalı Harekatı'nda da azami hassasiyet gösterdiği halde söz konusu PYD/PKK olduğunda Avrupalı dostlarının nasıl harekete geçtiğini, karalama propagandasına başladıklarını içeride ve dışarıda görüyoruz" diye konuştu.  "CHP'NİN KENDİ İÇİNDEKİ BU DURUM, SİYASİ AÇIDAN ÇOK SESLİLİK DEĞİL ADETA  BİR ÇOKLU KİŞİLİK BOZUKLUĞU ..."  Ünal, "CHP, ÖSO tartışmalarına maalesef devam ediyor. CHP'nin içinden bu konuda bir sağduyulu bir ses yükseldi. 'Emperyalist güçler maşa kullanıyor. ÖSO'nun TSK ile beraber harekatta bulunmasının  önemli ve faydalı olduğunu açıkladı' Dursun Çiçek.
Dursun Çiçek - 08.02.2018
Balyoz'da Tutuklama Kararı Veren Hakim Savunma Yaptı
Kumpas davası sanıkları şikayetçi olmuştu İstanbul Hakimliği döneminde Balyoz Planı davasında bazı sanıkların tahliye taleplerini reddeden, davanın sanıklarından eski Albay Dursun Çiçek hakkında nöbetçi hakim olarak ikinci kez tutuklama kararı veren İdris Asan, 2010 Anayasa değişikliğinin ardından yapısı değiştirilen HSYK tarafından 2011'de Yargıtay'a üye seçilmişti.
Dursun Çiçek - 08.02.2018
2-Dursun Çiçek: Mehmetçik Öso'dan Şüphelenirse Harekat Olumsuz Bir Yönde Etkilenir
CHP Milletvekili Dursun Çiçek, Afrin'de ÖSO ile Türk Silahlı Kuvveleri'nin birlikte hareket etmesine ilişkin tartışmaları eleştirerek "Mehmetçik harekat yapıyor yanında korucular gibi ÖSO'cular var.
Dursun Çiçek - 08.02.2018
1-Dursun Çiçek: Mehmetçik Öso'dan Şüphelenirse Harekat Olumsuz Bir Yönde Etkilenir
CHP Milletvekili Dursun Çiçek, Afrin'de ÖSO ile Türk Silahlı Kuvveleri'nin birlikte hareket etmesine ilişkin tartışmaları eleştirerek "Mehmetçik harekat yapıyor yanında korucular gibi ÖSO'cular var.
Dursun Çiçek - 08.02.2018
Dursun Çiçek: Mehmetçik Öso'dan Şüphelenirse Harekat Olumsuz  Bir Yönde Etkilenir
- CHP Milletvekili Dursun Çiçek, Afrin'de ÖSO ile Türk Silahlı Kuvveleri'nin birlikte hareket etmesine ilişkin tartışmaları eleştirerek "Mehmetçik harekat yapıyor yanında korucular gibi ÖSO'cular var.
Dursun Çiçek - 08.02.2018
Dha Ankara-  Dursun Çiçek: Mehmetçik Öso'dan Şüphelenirse Harekat Olumsuz  Bir Yönde Etkilenir
CHP Milletvekili Dursun Çiçek, Afrin'de ÖSO ile Türk Silahlı Kuvveleri'nin birlikte hareket etmesine ilişkin tartışmaları eleştirerek "Mehmetçik harekat yapıyor yanında korucular gibi ÖSO'cular var.
Dursun Çiçek - 08.02.2018
CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Zeytin Dalı Harekatı'nda Türk Silahlı Kuvvetlerinin (TSK) Özgür Suriye Ordusu (ÖSO) ile birlikte hareket etmesine ilişkin, "Önde bölgeyi bilenlerin gitmesi Mehmetçik için bir güvencedir.
Dursun Çiçek - 01.02.2018
Dha Ankara- CHP'li Dursun Çiçek: 2015'te Hdp Aday Adayları Listelerin Önce Kandil'e Sonra İmralı'ya...
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, CHP kurultayının yaklaştığını anımsatarak parti içi demokrasinin sadece CHP'de olduğunu bildirdi.
Dursun Çiçek - 01.02.2018
CHP'li Dursun Çiçek: 2015'te Hdp Aday Adayları Listelerin Önce Kandil'e Sonra İmralı'ya Gittiğini...
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, CHP kurultayının yaklaştığını anımsatarak parti içi demokrasinin sadece CHP'de olduğunu bildirdi.
Dursun Çiçek - 01.02.2018
CHP İstanbul Milletvekili Çiçek Açıklaması
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, "Vatansever korucular Mehmetçiğin önünde kılavuzluk yapıyor, bilmedikleri arazide onlara destek veriyorlar, Kıbrıs harbinde mücahitler bu görevi yaptılar.
Dursun Çiçek - 24.01.2018
CHP Milletvekiillerinden Adliye Önünde Enis Berberoğlu'na Destek Açıklaması
Bazı CHP Milletvekillleri, MİT TIR'ları görüntülerinin yayınlanması davasında bugün hakim karşısına çıkan Enis Berberoğlu'na destek için İstanbul Adalet Sarayı önünde açıklama yaptı. CHP'liler 24 Ocak günü katledilen gazeteci Uğur Mumcu ile Diyarbakır Emniyet Müdürü Gaffar Okkan'ın ölüm yıldönümü nedeniyle de basın açıklaması yaptılar. Barış Yarkadaş, Sezgin Tanrıkulu, Mahmut Tanal, Sibel Özdemir, Dursun Çiçek, Ali Şeker ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Lale Kırbıyık'ın aralarında bulunduğu bir grup CHP'li Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı önündeki meydanda toplandı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dursun Çiçek Haberleri | Dursun Çiçek Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Dursun Çiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Dursun Çiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. Taksim'deki 23 Nisan Töreninde Tartışma.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 6.5.2021 19:40:34. #1.16#

title