DURSUN ÇİÇEK HABERLERİ

Dursun Çiçek haber, Dursun Çiçek son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dursun Çiçek - 11.09.2018
Ergenekon Davası'nda Sona Doğru... (Arşiv)
14 TUTUKSUZ SANIK HAZIR BULUNDU İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 6. duruşmada emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 14 tutuksuz sanık hazır bulundu.
Dursun Çiçek - 11.09.2018
Ergenekon Davası'nda Sona Doğru
YARGITAY'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon davasında esas hakkındaki mütalaa hazırlaması için dosyanın Cumhuriyet Başsavcılığı'na verilmesine karar verildi.  14 TUTUKSUZ SANIK HAZIR BULUNDU  İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 6. duruşmada emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 14 tutuksuz sanık hazır bulundu.
Dursun Çiçek - 11.09.2018
Ergenekon Davası'nda Sona Doğru...
YARGITAY'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon davasında esas hakkındaki mütalaa hazırlaması için dosyanın Cumhuriyet Başsavcılığı'na verilmesine karar verildi.  14 TUTUKSUZ SANIK HAZIR BULUNDU  İstanbul Adalet Sarayı'nda bulunan 4. Ağır Ceza Mahkemesi'nde görülen 6. duruşmada emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 14 tutuksuz sanık hazır bulundu.
Dursun Çiçek - 16.08.2018
Berberoğlu ve Erdem'e Destek Açıklaması
CHP Genel Başkan Yardımcıları Gökçe Gökçen ve Onursal Adıgüzel, milletvekilleri Emine Gülizar Emecan, Turan Aydoğan, Sezgin Tanrıkulu, Sibel Özdemir, eski milletvekili Dursun Çiçek, CHP PM üyesi Eren Erdem'in annesi Hüsniye ve babası Hasan Erdem'in katılımıyla İstanbul İl Başkanlığı'nda, İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu ve Eren Erdem'in tutukluluk süreçleriyle ilgili basın açıklaması yapıldı.
Dursun Çiçek - 16.08.2018
Emekli Mahkeme Başkanı Köksal Şengün Tanık Olarak Dinlenecek
ALBAY DURSUN ÇİÇEK DE DURUŞMAYA KATILDI İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'nde 4'üncü celsesi görülen duruşmaya, halen Kocaeli 2 Nolu T Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumu'nda tutuklu bulunan sanık Hüsnü Çalmuk getirilmedi. Davaya daha önce müdahil olan emekli Albay Dursun Çiçek de duruşmaya katıldı.
Dursun Çiçek - 30.07.2018
GrafikliChp'de İmzaların Teslim Süresi "Taktik Savaşı"Yla Geçecek
Sürece, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Çelebi ve Selin Sayek Böke, Bolu Milletvekili Tanju Özcan, PM üyeleri Erdal Aksünger ve Gökhan Günaydın, eski milletvekilleri Dursun Çiçek, Namık Havutça, Emre Köprülü, Mehmet Tüm, Nihat Matkap, Necati Yılmaz, Barış Yarkadaş ve İlhan Cihaner ile Kılıçdaroğlu'nun istifa eden başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay da destek verdi.
Dursun Çiçek - 29.07.2018
CHP'de İmza Süreci Tamamlanıyor
Parti içinde "değişim" isteyenlerin sözcülüğünü Bilecik Milletvekili Yaşar Tüzün ile PM üyesi Gaye Usluer sürdürürken, İzmir Milletvekilleri Mehmet Ali Çelebi ve Selin Sayek Böke, PM üyeleri Erdal Aksünger ve Gökhan Günaydın, eski milletvekilleri Dursun Çiçek, Necati Yılmaz, Barış Yarkadaş ve İlhan Cihaner ile Kılıçdaroğlu'nun istifa eden başdanışmanı Ekrem Kerem Oktay da değişim talebini bulundu.
Dursun Çiçek - 13.07.2018
MİT Tırları Sanığı "Ankesörlü Telefon" Soruşturmasından Çıktı
Islak imzada kumpas davasının iddianamesinde ise Cihangiroğlu'nun, kamuoyunda "İrtica ile mücadele eylem planı" olarak bilinen belgedeki ıslak imzanın emekli Kurmay Albay Dursun Çiçek'e ait olduğu şeklinde uzmanlık raporunu hazırlayan Jandarma Kriminal Dairesi'nin başkanı olduğu belirtiliyor.
Dursun Çiçek - 02.07.2018
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu İstanbul'da
Zahit Gürdal'ın cenaze törenine, Kılıçdaroğl'nun yanı sıra CHP Genel Başkan Yardımcısı Faik Öztrak, CHP Genel Sekreteri Mehmet Akif Hamzaçebi, CHP Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Selin Sayek Böke, Bihlun Tamaylıgil, Oğuz Kaan Salıcı, Dursun Çiçek, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, eski CHP Milletvekilleri Mehmet Sevigen, Çetin Soysal da katıldı.
Dursun Çiçek - 31.05.2018
Balyoz Planı Davası Eski Hakiminin Fetö Davası
Duruşmaya, haklarında beraat hükmü kurulan emekli subaylar Kadir Sağdıç, Suat Aytın, Kubilay Aktaş, Ali Sadi Ünsal, Ahmet Küçükşahin katılırken, CHP müdahil CHP Milletvekili Dursun Çiçek, Çetin Doğan ve Faruk Oktay Memioğlu'nu avukatları temsil etti.
Dursun Çiçek - 21.05.2018
CHP'de Milletvekillerinin Yarıya Yakını Liste Dışı Kaldı
Ankara İl Başkanı da giremedi Öte yandan, 26. Dönem Milletvekilleri Aytuğ Atıcı, Hüseyin Çamak, Bihlun Tamaylıgil, Dursun Çiçek, Ceyhun İrgil ve Melike Basmacı ise adaylık başvurusu yapmamıştı.
Dursun Çiçek - 17.05.2018
Türkiye 24 Haziran'da Seçime Gidiyor
CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, Cumhurbaşkanlığı seçiminin ikinci turunda Millet İttifakı adayının yüzde 55 gibi bir oyla Cumhurbaşkanı olacağına inandığını söyledi.
Dursun Çiçek - 10.05.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
  Görüntü Dökümü: Adliye bahçesinde toplanan taksiciler Açılan pankart İTEO Başkanı Eyüp Aksu'nun basın açıklamasını okuması Genel ve detaylar ================= 4- BALYOZ DAVASI SAVCISI KIRBAŞ'IN TAHLİYE TALEBİ REDDEDİLDİ  *Mahkeme eski savcının Bylock IP'lerine 55 kez bağlantı yapmış olması gerekçesiyle tahliye talebini reddetti.  *Balyoz Planı davasında çeşitli hapis cezalarına çarptırıldıktan sonra beraat eden 14 kişinin katılma talebi kabul edildi Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA "Balyoz Planı" davası savcılarından Savaş Kırbaş'ın yargılandığı davada tahliye talebi Bylock IP'lerine 55 kez bağlantı yapmış olması gerekçesiyle reddedildi.  Savaş Kırbaş'ın 3 kez ağırlaştırılmış müebbet ile "FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.  BALYOZ MAĞDURLARININ KATILMA TALEBİ KABUL EDİLDİ İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Savaş Kırbaş ile tarafların avukatları katıldı. Balyoz Planı davasında çeşitli hapis cezalarına çarptırıldıktan sonra beraat eden Fikret Güneş, Bora Serdar, Ahmet Yavuz, Ali Sadi Ünal, Erdem Caner Bener, Cemal Temizöz, Abdullah Gavremoğlu, İhsan Balabanlı, Abdullah Galay, Kubilay Aktaş duruşma salonunda hazır bulunarak davaya katılma talebinde bulundu. Ahmet Küçükşahin, Mustafa Kemal Tutkun, Faruk Oktay Memioğlu ve Dursun Çiçek ise mahkemeye dilekçe göndererek katılma taleplerini iletti.
Dursun Çiçek - 10.05.2018
Balyoz Davası Savcısı Kırbaş'ın Tahliye Talebi Reddedildi
"BALYOZ Planı" davası savcılarından Savaş Kırbaş'ın yargılandığı davada tahliye talebi Bylock IP'lerine 55 kez bağlantı yapmış olması gerekçesiyle reddedildi.  Savaş Kırbaş'ın 3 kez ağırlaştırılmış müebbet ile "FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.  BALYOZ MAĞDURLARININ KATILMA TALEBİ KABUL EDİLDİ İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Savaş Kırbaş ile tarafların avukatları katıldı. Balyoz Planı davasında çeşitli hapis cezalarına çarptırıldıktan sonra beraat eden Fikret Güneş, Bora Serdar, Ahmet Yavuz, Ali Sadi Ünal, Erdem Caner Bener, Cemal Temizöz, Abdullah Gavremoğlu, İhsan Balabanlı, Abdullah Galay, Kubilay Aktaş duruşma salonunda hazır bulunarak davaya katılma talebinde bulundu. Ahmet Küçükşahin, Mustafa Kemal Tutkun, Faruk Oktay Memioğlu ve Dursun Çiçek ise mahkemeye dilekçe göndererek katılma taleplerini iletti.
Dursun Çiçek - 10.05.2018
Balyoz Davası Savcısı Kırbaş'ın Tahliye Talebi Reddedildi
*Mahkeme eski savcının Bylock IP'lerine 55 kez bağlantı yapmış olması gerekçesiyle tahliye talebini reddetti.  *Balyoz Planı davasında çeşitli hapis cezalarına çarptırıldıktan sonra beraat eden 14 kişinin katılma talebi kabul edildi Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHA "Balyoz Planı" davası savcılarından Savaş Kırbaş'ın yargılandığı davada tahliye talebi Bylock IP'lerine 55 kez bağlantı yapmış olması gerekçesiyle reddedildi.  Savaş Kırbaş'ın 3 kez ağırlaştırılmış müebbet ile "FETÖ silahlı terör örgütüne üye olmak" suçundan 15 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanmasına devam edildi.  BALYOZ MAĞDURLARININ KATILMA TALEBİ KABUL EDİLDİ İstanbul 26. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuklu sanık Savaş Kırbaş ile tarafların avukatları katıldı. Balyoz Planı davasında çeşitli hapis cezalarına çarptırıldıktan sonra beraat eden Fikret Güneş, Bora Serdar, Ahmet Yavuz, Ali Sadi Ünal, Erdem Caner Bener, Cemal Temizöz, Abdullah Gavremoğlu, İhsan Balabanlı, Abdullah Galay, Kubilay Aktaş duruşma salonunda hazır bulunarak davaya katılma talebinde bulundu. Ahmet Küçükşahin, Mustafa Kemal Tutkun, Faruk Oktay Memioğlu ve Dursun Çiçek ise mahkemeye dilekçe göndererek katılma taleplerini iletti.
Dursun Çiçek - 10.05.2018
Ergenekon Davası Eski Hakiminin Fetö Davası
İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki üçüncü duruşmaya, tutuklu sanık Hüsnü Çalmuk katıldı. Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon davasının sanıklarından emekli Albay ve CHP Milletvekili Dursun Çiçek'in kızı Avukat İrem Çiçek de sonradan katıldığı duruşmada, mahkemeye müdahillik talebine ilişkin dilekçe sundu.
Dursun Çiçek - 10.05.2018
Balyoz Davası Savcısı Kırbaş'ın Fetö Davası
Ahmet Küçükşahin, Mustafa Kemal Tutkun, Faruk Oktay Memioğlu ve Dursun Çiçek ise mahkemeye dilekçe göndererek katılma taleplerini iletti.
Dursun Çiçek - 09.05.2018
Dündar, Gül ve Berberoğlu'nun Yargılandığı Dava
Berberoğlu'nun tanık olarak gösterdiği 7 kişi Söz alan Berberoğlu'nun avukatlarından Murat Ergün, 26 Mart 2018'de mahkemeye sunduğu tanık listesinde yer alan tanıklar CHP Genel Başkan Yardımcısı Tuncay Özkan, CHP Milletvekilleri Mustafa Balbay ve Dursun Çiçek, gazeteciler Vahap Munyar ve Ertuğrul Özkök, eski emniyet müdürleri Hanefi Avcı ve Sabri Uzun'un hazır olduklarını belirterek, mahkeme heyeti başkanının izinli olması nedeniyle tanıkların bir sonraki celsede, mahkeme heyeti başkanı görevindeyken dinlenilmesini talep etti.
Dursun Çiçek - 09.05.2018
Tuncay Özkan: 'Enis Berberoğlu Fetullahçı Değildir' Diyeceğiz
Çağlayan Adliyesi'ne gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İstanbul milletvekilleri Barış Yarkadaş, Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Ali Özcan ile Trabzon milletvekili Haluk Pekşen'den oluşan milletvekilleri duruşma öncesi adliye önünde basın açıklaması yaptı.
Dursun Çiçek - 09.05.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Çağlayan Adliyesi'ne gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İstanbul milletvekilleri Barış Yarkadaş, Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Ali Özcan ile Trabzon milletvekili Haluk Pekşen'den oluşan milletvekilleri duruşma öncesi adliye önünde basın açıklaması yaptı.
Dursun Çiçek - 09.05.2018
Tuncay Özkan: 'Enis Berberoğlu Fetullahçı Değildir' Diyeceğiz
Çağlayan Adliyesi'ne gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İstanbul milletvekilleri Barış Yarkadaş, Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Ali Özcan ile Trabzon milletvekili Haluk Pekşen'den oluşan milletvekilleri duruşma öncesi adliye önünde basın açıklaması yaptı.
Dursun Çiçek - 09.05.2018
Tuncay Özkan: Enis Berberoğlu Fetullahçı Değildir Diyeceğiz
Çağlayan Adliyesi'ne gelen CHP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Tuncay Özkan, İstanbul milletvekilleri Barış Yarkadaş, Sezgin Tanrıkulu, Dursun Çiçek, Ali Özcan ile Trabzon milletvekili Haluk Pekşen'den oluşan milletvekilleri duruşma öncesi adliye önünde basın açıklaması yaptı.
Dursun Çiçek - 04.05.2018
Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu
BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.
Dursun Çiçek - 04.05.2018
Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu
BERAAT kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.
Dursun Çiçek - 04.05.2018
Balyozda Kumpas Davası'nda Dursun Çiçek ve 5 Eski Asker Müdahil Oldu
Haber: Özden ATİK / İstanbul, DHABeraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin haklarında dava açılan gazeteciler Mehmet Baransu, Yasemin Çongar, Ahmet Altan, Yıldıray Oğur ve firari sanık Tuncay Opçin'in yargılanmasına devam edildi.
Dursun Çiçek - 04.05.2018
Balyoz'da Kumpas" Davasında Ara Karar
Beraat kararıyla sonuçlanan "Balyoz Planı" davasında yargılanan bazı sanıklara kumpas kurulduğu iddiasına ilişkin, tutuklu sanık Mehmet Baransu, tutuksuz sanıklar Ahmet Altan, Yasemin Çongar ve Yıldıray Oğur ile firari sanık Tuncay Opçin'in yargılandığı davaya bakan mahkeme heyeti, sanık Baransu'nun tutukluluk halinin devamına, emekli Koramiral Ahmet Feyyaz Öğütçü, emekli albay CHP Milletvekili Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu bazı müştekilerin, davaya müdahillik talebinin kabulüne hükmetti.
Dursun Çiçek - 01.05.2018
İstanbul'da 1 Mayıs
Koroya, CHP Milletvekilleri Sezgin Tanrıkulu, Ali Şeker, Dursun Çiçek, Didem Engin, Gülay Yedekçi ve CHP Genel Başkan Yardımcısı Gamze Akkuş İlgezdi ile CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu da katıldı.
Dursun Çiçek - 30.04.2018
Özden Örnek Son Yolculuğuna Uğurlandı
Özden Örnek için ilk tören Kasımpaşa'daki Kuzey Deniz Saha Komutanlığı'nda düzenlendi. Buradaki törenin ardından Örnek'in cenazesi Levent Afet Yolal Camisine getirildi. Namaz öncesi Örnek'in eşi Sevil ve oğlu Tolga Örnek'in de arasında bulunduğu aile fertleri, avluda taziyeleri kabul etti. Törene; Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Sahil Güvenlik Komutan vekili Tuğamiral Bülent Tuncay, Deniz Kuvvetleri Eski Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri eski Komutanları Orgeneral Halil İbrahim Fırtına ve İlhan Kılıç, Donanma eski Komutanı Oramiral Veysel Kösele, Güney deniz Saha eski Komutanı Koramiral Can Erenoğlu, Hava Kuvvetleri eski Komutanı Orgeneral Halil İbrahim Fırtına, 1. Ordu eski komutanları Orgeneral Ergin Saygun ve Orgeneral Çevik Bir, Eski MGK Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç, CHP İstanbul Milletvekili Emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunan çok sayıda muvazzaf ve emekli askerler, iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda isim katıldı.
Dursun Çiçek - 30.04.2018
Özden Örnek Son Yolculuğuna Uğurlandı
Özden Örnek için ilk tören Kasımpaşa'daki Kuzey Deniz Saha Komutanlığı'nda düzenlendi. Buradaki törenin ardından Örnek'in cenazesi Levent Afet Yolal Camisine getirildi. Namaz öncesi Örnek'in eşi Sevil ve oğlu Tolga Örnek'in de arasında bulunduğu aile fertleri, avluda taziyeleri kabul etti. Törene; Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, Sahil Güvenlik Komutan vekili Tuğamiral Bülent Tuncay, Deniz Kuvvetleri Eski Komutanı Oramiral Bülent Bostanoğlu, Hava Kuvvetleri eski Komutanları Orgeneral Halil İbrahim Fırtına ve İlhan Kılıç, Donanma eski Komutanı Oramiral Veysel Kösele, Güney deniz Saha eski Komutanı Koramiral Can Erenoğlu, Hava Kuvvetleri eski Komutanı Orgeneral Halil İbrahim Fırtına, 1. Ordu eski komutanları Orgeneral Ergin Saygun ve Orgeneral Çevik Bir, Eski MGK Emekli Orgeneral Tuncer Kılınç, CHP İstanbul Milletvekili Emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunan çok sayıda muvazzaf ve emekli askerler, iş, sanat ve spor dünyasından çok sayıda isim katıldı.
Dursun Çiçek - 30.04.2018
Emekli Oramiral Özden Örnek Son Yolculuğuna Uğurlandı
Cenaze törenine, Deniz Kuvvetleri Komutanı Oramiral Adnan Özbal, Donanma Komutanı Koramiral Ercüment Tatlıoğlu, CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek, eski Genelkurmay 2.
Dursun Çiçek - 30.04.2018
Emekli Oramiral Özden Örnek Son Yolculuğuna Uğurlandı
15 gündür tedavi gördüğü hastanede dün sabah saatlerinde hayatını kaybeden eski Deniz Kuvvetleri Komutanı Emekli Oramiral Özden Örnek son yolculuğuna uğurlandı. Levent Camii'nde düzenlenen cenaze törenine CHP Milletvekili Dursun Çiçek, Eski Hava Kuvvetleri Komutanı emekli Orgeneral Halil İbrahim Fırtına, Hıncal Uluç, eski ordu komutanlarından emekli Orgeneral Ergin Saygun, FETÖ kumpası sonucu hayatını kaybeden Yarbay Ali Tatar'ın ağabeyi Ahmet Tatar ve Örnek'in çok sayıda seveni katıldı.
Dursun Çiçek - 26.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 4
Görüntü Dökümü: -Olay yeri ve savcı görüntüsü -Olay yeri inceleme ekiplerinin çalışması -Cenazenin binadan çıkarılması -Adli tıp aracına konması -Komşularının ağlaması -Genel ve detay görüntüler 26.04.2018 - 15.26 Haber Kodu : 180426119 ======================== 7- AVUKAT ÇİÇEK UZUN YARGILAMADAN YAKINDI: 23 YAŞINDA BAŞLADIĞIM DAVADA 32 YAŞIMA GELDİM Haber: Özden ATİK / İSTANBUL DHA Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon ana davasına devam edildi. Duruşmada, davanın sanıklarından CHP Milletvekili Dursun Çiçek'in avukatlığını yapan kızı avukat İrem Çiçek de uzun yargılamaya dikkat çekerek "Yetkisizlik, görevsizlik, tefrik kararları ile dosya oyalandı.
Dursun Çiçek - 26.04.2018
Avukat Çiçek Uzun Yargılamadan Yakındı: 23 Yaşında Başladığım Davada 32 Yaşıma Geldim
YARGITAY'IN bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon ana davasına devam edildi. Duruşmada, davanın sanıklarından CHP Milletvekili Dursun Çiçek'in avukatlığını yapan kızı avukat İrem Çiçek de uzun yargılamaya dikkat çekerek "Yetkisizlik, görevsizlik, tefrik kararları ile dosya oyalandı.
Dursun Çiçek - 26.04.2018
Avukat Çiçek Uzun Yargılamadan Yakındı: 23 Yaşında Başladığım Davada 32 Yaşıma Geldim
Haber: Özden ATİK / İSTANBUL DHA Yargıtay'ın bozma kararının ardından yeniden görülmeye başlanan Ergenekon ana davasına devam edildi. Duruşmada, davanın sanıklarından CHP Milletvekili Dursun Çiçek'in avukatlığını yapan kızı avukat İrem Çiçek de uzun yargılamaya dikkat çekerek "Yetkisizlik, görevsizlik, tefrik kararları ile dosya oyalandı.
Dursun Çiçek - 26.04.2018
Ergenekon" Davası
İstanbul 4. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, aralarında CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in de bulunduğu tutuksuz yargılanan 25 sanık ile çok sayıda avukat katıldı.
Dursun Çiçek - 25.04.2018
41 Yıldır Aralıksız Muhtarlık Yapıyor
Reşadiye ilçesine bağlı 230 nüfuslu Umurca köyünde yaşayan, evli ve 4 çocuk sahibi Osman Çiçek, 1977 yılının Ekim ayında yapılan seçimlerde köy muhtarlığı için aday oldu. 2 adayın yarıştığı seçimde Çiçek, oy çoğunluğuyla muhtar seçildi. Sonraki dönemlerde yapılan seçimlerde de Çiçek'in karşısına aday çıktı; ancak muhtarlık mührünü elinden kimse alamadı. 6'ncı Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk zamanında göreve başlayan Çiçek, ardından Kenan Evren, Turgut Özal, Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan'ın döneminde muhtarlık yaptı. Çiçek, görev süresi boyunca 16 başbakan gördü. CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in amca oğlu Osman Çiçek'in en küçük kardeşi Amir Çiçek ise merkez valisi olarak görev yapıyor.
Dursun Çiçek - 25.04.2018
41 Yıldır Aralıksız Muhtarlık Yapıyor
Reşadiye ilçesine bağlı 230 nüfuslu Umurca köyünde yaşayan, evli ve 4 çocuk sahibi Osman Çiçek, 1977 yılının Ekim ayında yapılan seçimlerde köy muhtarlığı için aday oldu. 2 adayın yarıştığı seçimde Çiçek, oy çoğunluğuyla muhtar seçildi. Sonraki dönemlerde yapılan seçimlerde de Çiçek'in karşısına aday çıktı; ancak muhtarlık mührünü elinden kimse alamadı. 6'ncı Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk zamanında göreve başlayan Çiçek, ardından Kenan Evren, Turgut Özal, Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan'ın döneminde muhtarlık yaptı. Çiçek, görev süresi boyunca 16 başbakan gördü. CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in amca oğlu Osman Çiçek'in en küçük kardeşi Amir Çiçek ise merkez valisi olarak görev yapıyor.
Dursun Çiçek - 25.04.2018
Dha Yurt Bülteni - 4
Reşadiye ilçesine bağlı 230 nüfuslu Umurca köyünde yaşayan evli ve 4 çocuk sahibi Osman Çiçek, 1977 yılı Ekim ayında yapılan seçimlerde köy muhtarlığı için aday oldu. İki muhtar adayının yarıştığı seçimlerde Osman Çiçek oy çoğunluğu ile muhtar seçildi. Sonraki dönemlerde yapılan seçimlerde de Osman Çiçek'in karşısına aday çıktı ancak muhtarlık mührünü elinden kimse alamadı. Altıncı Cumhurbaşkanı Fahri Korutürk zamanında görevine başlayan Çiçek, ardından Kenan Evren, Turgut Özal, Süleyman Demirel, Ahmet Necdet Sezer, Abdullah Gül ve Recep Tayyip Erdoğan'ın döneminde muhtarlık görevini sürdürdü. Görev süresi boyunca ise 16 başbakan gördü. Daha önce Ergenekon Davasında yargılanan şimdiki CHP İstanbul Milletvekili Dursun Çiçek'in amca oğlu olan muhtar Osman Çiçek'in, en küçük kardeşi Amir Çiçek ise merkez valisi olarak görev yapıyor.
Dursun Çiçek - 23.04.2018
Taksim'deki 23 Nisan Töreninde Tartışma
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Taksim Cumhuriyet Anıtı'nda tören düzenlendi.  Törene İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, CHP İstanbul Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu ile öğrenci ve veliler katıldı.
Dursun Çiçek - 23.04.2018
Dha İstanbul Bülteni - 2
  Görüntü Dökümü: ------------------------ -Emniyet Müdürü'nün çocukları karşılaması  -Büşra Gül Özkurt'un makam koltuğuna oturması -Öztürk'ün telsizden bayram kutlaması  -Çalışkan ve çocuklardan görüntü  -Sudenaz Şimşek'in parklarla ilgili sorusu -Çalışkan'ın açıklamaları -Genel ve detaylar 23.04.2018 - 10.59 - Haber Kodu : 180423034 ====================================== 4- TAKSİM'DEKİ 23 NİSAN TÖRENİNDE TARTIŞMA Haber-Kamera: Hasan YILDIRIM  İSTANBUL DHA 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle Taksim Cumhuriyet Anıtı'nda tören düzenlendi.  Törene İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, CHP İstanbul Milletvekilleri Dursun Çiçek, Sezgin Tanrıkulu ile öğrenci ve veliler katıldı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dursun Çiçek Haberleri | Dursun Çiçek Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Dursun Çiçek haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Dursun Çiçek kimdir, hayatı ve biyografisi. AK Parti Sözcüsü Çelik: (Dursun Çiçek'in Açıklamaları) Hukuk Dışı, Siyaset Dışı, Ahlak D
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.05.2021 01:41:24. #1.13#

title