DURSUN ALİ ŞAHİN HABERLERİ

Dursun Ali Şahin haber, Dursun Ali Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dursun Ali Şahin - 28.10.2015
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk önderliğinde kazanılan milli mücadele ile tarihte eşine az rastlanır bir başarı gerçekleştirildiğini bildirdi.
Dursun Ali Şahin - 27.10.2015
3. Mimari ve Kentsel Restorasyon Bienali
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Trakya Üniversitesi Mimarlık Fakültesi'nde bienalin açılışında yaptığı konuşmada, Balkanlar ve medeniyetlerin başkenti Edirne'nin yüzyıllar boyu her zaman önemli bir kent olduğunu söyledi.
Dursun Ali Şahin - 27.10.2015
Edirne'de Kullanma Tarihi Geçen İlaçlar Toplanacak
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, valilik toplantı salonunda Edirne Valiliği, Edirne Belediyesi ve İl Sağlık Müdürlüğü tarafından ortaklaşa yürütülecek "Tarihi Geçen Beşeri İlaçların Bertaraf Projesi'nin" protokol imza töreninde yaptığı konuşmada, son kullanım tarihi geçen ilaçların Aile Sağlığı Merkezleri ve bazı kurumlara konulacak özel kutularda toplanacağını söyledi.
Dursun Ali Şahin - 26.10.2015
Edirne'deki Osmanlı "Meyve-sebze Hali" Gün Yüzüne Çıkarılıyor
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Müze Müdürü Hasan Karakaya'nın başkanlığında İŞKUR'un Toplum Yararına Çalışma Programı (TYÇP) kapsamında belediye işçilerinden oluşan 60 kişilik ekibin, Nisan ayından bu yana sürdürdüğü çalışmaları kontrol etti.
Dursun Ali Şahin - 26.10.2015
Trakya'da Amatör Sporun Dünü, Bugünü ve Geleceği' Masaya Yatırıldı
Edirne Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu'na ait AS Kafe'de düzenlenen 'Trakya Amatör Sporun Dünü, Bugünü ve Geleceği' konulu çalıştaya, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Milletvekili Erdin Bircan, Türkiye Amatör Spor Kulüpleri Konfederasyonu Başkanı Ali Düşmez, Trakya Üniversitesi Kırkpınar Beden Eğitimi ve Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç.
Dursun Ali Şahin - 26.10.2015
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri Yarışması
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Halk Eğitim Merkezi'nde düzenlenen törende yaptığı konuşmada, devletin eğitim, sağlık ve güvenlik gibi üç ana temel görevi olduğunu anlattı.
Dursun Ali Şahin - 24.10.2015
Trakya'nın Amatör Sporları Masaya Yatırıldı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, "Spor bir disiplindir.
Dursun Ali Şahin - 22.10.2015
Soydaşların Edirne Ziyaretleri Sürüyor
Edirne Valiliği'nin organizasyonuyla kente ziyarete gelen soydaş sayısı 2 bine ulaştı.  Ziyarete gelen Bulgaristan'da yaşayan soydaşları kabul eden Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Bulgaristan'da yaşayan soydaşların kenti ziyaretlere devam ettiğini söyledi.
Dursun Ali Şahin - 22.10.2015
Musliu, Edirne Valisi Şahin'i Ziyaret Etti
Sırbistan Arnavut Ulusal Konseyi Başkanı Jonuz Musliu Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti.
Dursun Ali Şahin - 21.10.2015
Emekli Tuğgeneral Aydın'dan, Edirne Valisi Şahin'e Ziyaret
Türk Silahlı Kuvvetleri Güçlendirme Vakfı (TSKGV) İstanbul Bölge Temsilcisi Emekli Tuğgeneral Nehir Aydın, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti.
Dursun Ali Şahin - 21.10.2015
Edirne Film Festivali Bulgaristan'da Tanıtıldı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın  büyük destek verdikleri festival için 2 buçuk milyon lira bütçe ayrıldı.
Dursun Ali Şahin - 21.10.2015
Edirne Film Festivali Bulgaristan'da Tanıtıldı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın  büyük destek verdikleri festival için 2 buçuk milyon lira bütçe ayrıldı.
Dursun Ali Şahin - 20.10.2015
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Kentteki bir restoranda düzenlenen yemeğe  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Edirne Müftüsü Emrullah Üzüm ve din görevlileri katıldı.
Dursun Ali Şahin - 19.10.2015
Dünden Bugüne Edirne Projesi" Tanıtıldı
İl Milli Eğitim Müdürü Hüseyin Özcan, proje ile ilgili açılış konuşmasını yaptı. Edirne Valisi Dursun Ali Şahin de, projenin önemine vurgu yaparak, kendisinin de bilmediklerini kitapta gördüğünü kaydetti.
Dursun Ali Şahin - 19.10.2015
Yalnız Değilsiniz, Türkiye'nin En Büyük Ailesi"
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin,  Devecihan Kültür Merkezinde düzenlenen dağıtım töreninde, vatanı uğruna canını feda eden şehitlerin yerini hiçbir şeyin dolduramayacağını söyledi.
Dursun Ali Şahin - 19.10.2015
'Dersimiz Edirne" Kitabı Tanıtıldı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin,  İnönü İlkokulunda düzenlenen bir programda yaptığı konuşmada, hazırlanan kitap sayesinde öğrencilerin yaşadıkları şehri her yönüyle tanıma fırsatı bulacaklarını söyledi.
Dursun Ali Şahin - 19.10.2015
Akademi Rumeli Projesi Türkiye'de Gençler Tarafından Yılın Örnek Projesi Seçildi
Türkiye Gençlik ve Spor Konfederasyonu Genel Merkezi'nden yapılan açıklamada, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'in başkanlığında Yurtdışı Türkler ve Akraba Toplulukları'nın destek ve katkılarıyla son üç yıldır düzenli olarak yapılan Akademi Rumeli Projesi'nin Türkiye üniversitelerinde öğrenim gören öğrenciler arasında yapılan araştırmalar ve anketler sonucunda Türkiye genelinde yılın örnek projesi seçildiği duyuruldu.
Dursun Ali Şahin - 19.10.2015
Edirne Şahi Spor Kulübü Başkanı Delen Açıklaması
Kulübümüze ve bütün kulüplere kapılarını ardına kadar açan spor il müdürlüğüne ve sporcuların ağabeyi il müdürümüz Serhat Ocak' a, kulübümüzün faaliyetlerini yakından takip eden ve desteklerini esirgemeyen valimiz sayın Dursun Ali Şahin'e sonsuz teşekkürlerimi arz ediyorum.
Dursun Ali Şahin - 16.10.2015
Bulgaristan Türkiye Sınırındaki Tel Çiti Kaldırmayacak
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyareti ardından açıklama yapan Bıçvarova, sınır güvenliği ve ekonomik alanda iki ülke arasındaki işbirlikleri nedeniyle Edirne Valisi Şahin'e teşekkür amaçlı bir ziyaret gerçekleştirdiğini söyledi.
Dursun Ali Şahin - 16.10.2015
Çevreci Ninelere" Aynalı Süpürgeli Teşekkür
"Çevreci nineler" olarak anılan Gülsüm Öztoprak (82) ve Müzeyyen Tabakoğlu'nun (81) Şükrüpaşa Mahallesi'ndeki bir çocuk parkını 7 yıldır aralıksız her sabah ve akşam temizlemesi, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'in de dikkatini çekti.
Dursun Ali Şahin - 15.10.2015
Mehter Takımına 1.70 Boyunda Erkek Memur Aranıyor (2)
32 MEMUR BAŞVURDU Edirne'de Vali Dursun Ali Şahin'in talimatıyla kurulma çalışmaları başlatılan memur mehteranı için Milli Eğitim Müdürlüğü, Edirne Emniyet Müdürlüğü, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Edirne Müftülüğü bünyesindeki 32 memur mehteran takımında yer almak için başvuruda bulundu.
Dursun Ali Şahin - 15.10.2015
Camiler ve Din Görevlileri Haftası
Diyanet - Sen Edirne Şubesi Başkanı Mahmut Eroğlu, "Camiler ve Din Görevlileri Haftası" etkinlikleri kapsamında Vali Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti.
Dursun Ali Şahin - 15.10.2015
Öğretmen ve Memurlardan Mehter Takımı
"Mehter takımları, bizim tarihimizdir, bizim tarihimizin bir göstergesidir"  Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mehter takımının kuruluş çalışmalarının sürdüğünü söyledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dursun Ali Şahin Haberleri | Dursun Ali Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 8 - Dursun Ali Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Dursun Ali Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Cumhuriyet Bayramı Kutlanıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 4.08.2021 19:00:43. #1.13#

title