DURSUN ALİ ŞAHİN HABERLERİ

Dursun Ali Şahin haber, Dursun Ali Şahin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dursun Ali Şahin - 22.12.2015
Edirne Valisi Şahin'den Veda Ziyareti
Emekliye ayrılan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne’nin Keşan ilçesinde veda ziyaretlerinde bulundu.
Dursun Ali Şahin - 21.12.2015
Özcan ve Mahalle Muhtarlarından Vali Şahin'e Veda Ziyareti…
Keşan Mahalle Muhtarları 21 Aralık günü emekliye ayrılacağı için Edirne Valiliği'nden ayrılacak olan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i makamında ziyaret ettiler.
Dursun Ali Şahin - 21.12.2015
Atatürk'ün Edirne'ye Gelişinin 85. Yıl Dönümü
Tören kapsamında, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, CHP Edirne milletvekilleri Erdin Bircan ve Okan Gaytancıoğlu'nun aralarında bulunduğu kortej, belediye bandosu eşliğinde İnönü İlköğretim Okulundan Atatürk Anıtı'na kadar yürüdü.
Dursun Ali Şahin - 21.12.2015
Edirne Valisi Şahin'den Atatürk'ün Edirne'ye Gelişinin 85. Yıl Dönümü Mesajı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, "Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Edirne’mizi ziyaret edişinin yıl dönümünü kutluyoruz" dedi.
Dursun Ali Şahin - 21.12.2015
Vali Şahin, Kadın Gelişim Merkezi'ni Ziyaret Etti
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Yıldırım Kadın Gelişim Merkezi'ni ziyaret etti.
Dursun Ali Şahin - 20.12.2015
Edirne "Şiir Seven" Valisini Uğurlamaya Hazırlanıyor
Obeziteye karşı başlattığı kampanyalar ve konuşmalarını süslediği şiirlerle tanınan Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, yaş haddi nedeniyle ay sonunda emekliye ayrılıyor.
Dursun Ali Şahin - 18.12.2015
Atatürk'ün Edirne'ye Gelişinin 85. Yıl Dönümü
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Edirne'ye gelişinin 85. yıl dönümü dolayısıyla mesaj yayımladı.
Dursun Ali Şahin - 17.12.2015
Aa'nın "Yılın Fotoğrafları" Oylaması
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Anadolu Ajansı (AA) tarafından düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katıldı.
Dursun Ali Şahin - 17.12.2015
Urfa'dan Rumeli'ne" Gecesi
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Salon Armoni'de düzenlenen etkinlikte Edirne'nin çok güzel ve şanslı bir kent olduğunu belirtti.
Dursun Ali Şahin - 16.12.2015
Edirne Valisi Şahin Açıklaması
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, "Bizden sonra gelen valilerimiz, yöneticilerimiz de hizmet edecek tabii ama tarımla ilgili olduğu için ben özellikle Edirne İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü yeni hizmet binasının bitirilmesini istedim" dedi.
Dursun Ali Şahin - 16.12.2015
Edirne'de Cezaevi Müdürüne Silahlı Saldırı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Kapalı Ceza İnfaz Kurumu Koruma Müdürü Hasan Dal'a ateş edilmesiyle ilgili, "Tek el silah atışı yapmış.
Dursun Ali Şahin - 16.12.2015
Edirne Valisi Şahin Açıklaması
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, "Arazi toplulaştırması Türkiye'nin önünü açan tarıma en büyük hizmetlerden biridir" dedi.
Dursun Ali Şahin - 14.12.2015
Edirne'de Taşkın Sahası İçindeki Tesislere Yıkım Kararı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, taşkın sahasında yıkılması gerektiği ifade edilen yerlerin müfettiş raporuyla belirlendiğini söyledi.
Dursun Ali Şahin - 14.12.2015
Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Kontrol Derneği Edirne Valisi Şahin'i Ziyaret Etti.
Edirne'yi Tanıtma ve Tava Ciğeri Kalite Kontrol Derneği Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti.
Dursun Ali Şahin - 14.12.2015
Trakya'nın İlk Güdümlü Projesi Trakya Kalkınma Ajansı Desteğiyle Hayata Geçiyor
Edirne Belediye Meclis Salonu'nda düzenlenen imza törenine Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, kurum personeli ve çok sayıda basın mensubu katıldı.
Dursun Ali Şahin - 11.12.2015
Kırkpınar Alanı Rekreasyon Projesi
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, belediye meclis salonunda yaptığı konuşmada, bürokrasi anlamında sorunlar yaşansa da Edirne'ye katma değer katacak güzel bir projenin hayata geçirilecek olmasının mutluluğunun yaşandığını söyledi.
Dursun Ali Şahin - 11.12.2015
Hasan Sezai Dergahı Açıldı
Bir şehrin ancak kimliği varsa kendini hissettirebileceğini vurgulayan Ünal, şunları kaydetti: "Ben bugün Edirne'ye girdiğimde Hasan Sezai Hazretleri'nin Dergahı'na gelene kadar Edirne'nin varlığını iliklerime kadar hissettim. Her bir adımında, her bir dokusunda tarihin kültürü oluşturan hafızasını hissediyorsunuz. Eğer, bir şehir bir kültürel kimliğe sahip olacaksa o şehrin mutlaka hafızası olması lazım. O hafızanın üzerinde bir kimlik, o kimliğin üzerinde bir kültürden bahsedebiliriz. Selimiye bu kentin hafızasıdır ve maneviyatı Hasan Sezai Hazretleri'dir. Kültürel anlamda da medeniyet anlamında da bizim ölülerimiz zombi değildir, bizim ölülerimiz serin serviler altında yatan asude ruhlardır. Biz hayata bu incelikle baktığımız için bugün Hasan Sezai Hazretleri'nin huzurunda bulunuyoruz. Burayı ayağa kaldıran Vakıflar Genel Müdürlüğü'müze, ilgili Başbakan Yardımcılığımıza, hükümetimize teşekkür ediyorum. Bundan sonra da burayı koruyacak olanlara burayı emanet ediyorum." Törende, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin ve Vakıflar Genel Müdürü Adnan Ertem de birer konuşma yaptı.
Dursun Ali Şahin - 11.12.2015
Başbakan Yardımcısı Akdoğan, Edirne'de
Akdoğan, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyaretinde yaptığı konuşmada, önemli açılışlar için Edirne'de olduğunu söyledi.
Dursun Ali Şahin - 10.12.2015
Edirne'nin Arkeolojik Kimliği ve Turizm Potansiyeli" Konferansı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, kenttesi tarihi binaların üç beş kuruş uğruna yerle bir edildiğini belirterek, "O binalar bugüne kalsaydı, yıkılmaya yüz tutmuş olsa bile onların görünümü farklı olurdu" dedi.
Dursun Ali Şahin - 09.12.2015
Edirne Valisi Şahin, İlim Yayma Cemiyeti'ni Ziyaret Etti
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, İlim Yayma Cemiyeti Edirne Şubesi'ni ziyaret etti.
Dursun Ali Şahin - 08.12.2015
Türkiye Teknoloji Buluşmaları"
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde gazeteci ve televizyon programcısı Metin Uca moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda, günümüzde teknolojinin her geçen gün geliştiğini vurguladı.
Dursun Ali Şahin - 08.12.2015
Türkiye Teknoloji Buluşmaları"
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Trakya Üniversitesi Balkan Kongre Merkezi'nde gazeteci ve televizyon programcısı Metin Uca moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda, günümüzde teknolojinin her geçen gün geliştiğini vurguladı.
Dursun Ali Şahin - 08.12.2015
Şehit Ressam Hasan Rıza Hayatı ve Resimleri" Kitabı Tanıtıldı
Edirne Valisi Dursun Ali Şahin, Hasan Rıza'nın müdürlük yaptığı Edirne Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ndeki tanıtımında Trakya Üniversitesi yayınları tarafından günümüze uyarlanarak basımı yapılan kitabın, Hasan Rıza'nın genç kuşaklara aktarılmasında önemli bir rol oynayacağını ifade etti.
Dursun Ali Şahin - 08.12.2015
Edirne Valisi Şahin'e Ziyaret
Edirne Ülkü Ocakları İl Başkanı Taner Albayrak, Edirne Valisi Dursun Ali Şahin'i ziyaret etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dursun Ali Şahin Haberleri | Dursun Ali Şahin Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Dursun Ali Şahin haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Dursun Ali Şahin kimdir, hayatı ve biyografisi. Edirne - Filistinli Konsolos: Yunanistan?ın Bizi Tanıması Gururlandırdı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.7.2021 04:20:28. #1.15#

title