DURMUŞ YILMAZ HABERLERİ

Durmuş Yılmaz haber, Durmuş Yılmaz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Durmuş Yılmaz - 24.10.2016
Silopi'de Servis Şoförlerine Seminer
Trafik Denetleme Büro Amiri Durmuş Yılmaz, seminerde taşımalı eğitim servis araçlarında görev yapan şoförlere, uymaları gereken kurallar ve öğrencilerle nasıl bir iletişim halinde olmaları gerektiği konusunda bilgi verdi.
Durmuş Yılmaz - 29.08.2016
Macaristan'da "Uluslararası Avrasya Ekonomileri Konferansı"
Konferansa, eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz da katılıyor.
Durmuş Yılmaz - 25.06.2016
İpek Kozası"Nda Hasat Zamanı
Kozabirlik Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Yılmaz da 38 yıldır ipek böcekçiliği yaptığını, küçük mahallelerde üretim yapmaya çalışan her aileye teknik bilgi konusunda destek verdiklerini aktardı.
Durmuş Yılmaz - 19.06.2016
MHP'de Çağrı Heyeti'nin Topladığı Olağanüstü Kongre
Öte yandan Lütfü Türkkan, Durmuş Yılmaz, Özcan Yeniçeri gibi bazı eski ve yeni milletvekillerinin de kurultay salonunda olduğu görüldü.
Durmuş Yılmaz - 06.06.2016
Nevşehir'de 30 Hakim ve Savcı Değişti
HSYK tarafından yayınlanan Adli Yargı Kararnamesi ile Nevşehir'den 16 hakim ve savcının başka illere tayini çıkarken, 14 yeni hakim ve savcı da görevlendirildi. Nevşehir ile ilgili atamalar şu şekilde: Nevşehir Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Sabahattin Sarıdoğan Ankara Hakimliği'ne atanırken yerine ise Bingöl Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Hasan Demirtaş geldi. Zile Cumhuriyet Savcısı Yücel Ertaş Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı'na, Doğubayazıt Hakimi Zeynep Ceren Uğur Nevşehir Hakimliği'ne, Çivril Hakimi Tuğba Şekerci Nevşehir Hakimliği'ne, Artvin Hakimi Burak Sümer Nevşehir Hakimliği'ne, Doğubayazıt Cumhuriyet Savcısı Ali Burak Uğur Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı'na, Kemaliye Cumhuriyet Savcısı Muammer Bircan Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı'na, Elmalı Hakimi Osman Berber Nevşehir Hakimliği'ne, Muş Hakimi Burak Hızarcıoğlu Nevşehir Cuhuriyet Savcılığı'na, Artvin Cumhuriyet Savcısı İclal Sümer Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı'na, Pozantı Hakimi Burhan Gündoğdu Nevşehir Hakimliği'ne, Ladik Cumhuriyet Savcısı Keramettin Kaya Nevşehir Cumhuriyet Savcılığı'na, Siirt Cumhuriyet Savcısı Serkan Akman Nevşehir Hakimliği'ne, Nevşehir Hakimi Hasan Kocabaş Zonguldak Hakimliği'ne, Aydıncık Cumhuriyet Savcısı Durmuş Yılmaz Nevşehir Hakimliği'ne, Nevşehir Hakimi Mehmet Ali Turgutalp Ardahan Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığı'na, Nevşehir Cumhuriyet Savcısı İbrahim Korkmaz Kayseri Cumhuriyet Savcılığı'na, Nevşehir Hakimi Ülkü Özdemir Konya Hakimliği'ne, Nevşehir Cumhuriyet Savcısı Ümit Yılmaz Ordu Cumhuriyet Savcılığı'na, Nevşehir Cumhuriyet Savcısı Hilal Açar Adana Cumhuriyet Savcılığı'na, Nevşehir Hakimi İbrahim Açar Adana Hakimliği'ne, Nevşehir Hakimi Hatice Özkara Konya Hakimliği'ne, Nevşehir Cumhuriyet Savcısı Vedat Kurtoğlu Antalya Cumhuriyet Savcılığı'na, Nevşehir Hakimi Özlem Yılmaz Korkmaz Kayseri Hakimliği'ne, Nevşehir Hakimi Yasemin Kurtoğlu Antalya Hakimliği'ne, Nevşehir Cumhuriyet Savcısı Noyan Çelik Kocaeli Cumhuriyet Savcılığı'na, Nevşehir Hakimi Oğuzhan Murat Kayseri Cumhuriyet Savcılığı'na, Nevşehir Hakimi Ömer Aslan Konya Hakimliği'ne ve Nevşehir Cumhuriyet Savcısı İbrahim Köstekci'de Konya Cumhuriyet Savcılığı'na atandı.
Durmuş Yılmaz - 09.05.2016
MHP'de Olağanüstü Kongre Süreci
Özcan Yeniçeri, Durmuş Yılmaz, Tunca Toskay, Zeynel Balkız, Hasan Hüseyin Türkoğlu, Reşat Doğru ve Mehmet Nacar'ın da aralarında bulunduğu 90 eski milletvekilinin imzasıyla yayımlanan ortak açıklamada, 1 Kasım'da yapılan Milletvekili Genel Seçimi öncesi ve sonrası MHP Genel Merkezi'nin yönetim biçimi ve izlediği politikaların, parti mensupları, seçmenler ve toplum nezdinde yoğun bir tartışma konusu olduğu belirtildi.
Durmuş Yılmaz - 28.02.2016
Yamaçtan Düşen Kaya Parçası Yolu Kapattı
Yakın bir yerleşim biriminde yaşayan Durmuş Yılmaz, her yıl yağışlı havaların ardından bölgeye kaya parçaları düştüğünü belirterek, kayanın kaldırılması için iş makinesi geldiğini ancak kayanın çok ağır olması nedeniyle bulunduğu yerden kaldıramadığını söyledi.
Durmuş Yılmaz - 20.01.2016
Suşehri'de Bilardo Turnuvası Düzenlendi
Kaymakamlık tarafından ilçedeki bir bilardo salonunda bu yıl ikincisi düzenlenen turnuvaya katılan 32 sporcudan Sedat Başar birinci, Durmuş Yılmaz ikinci, İbrahim Bal da üçüncü oldu.
Durmuş Yılmaz - 22.12.2015
Merkez Bankası'nın Faiz Kararı
Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz, Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası (TCMB) Para Politikası Kurulu'nun (PPK), faiz oranlarında herhangi bir değişiklik yapmamasına ilişkin, "Merkez Bankası para politikasını sıkılaştırdı, enflasyonla mücadele ediyorum mesajı verdi" dedi.
Durmuş Yılmaz - 22.12.2015
Merkez Bankası Eski Başkanı Yılmaz'dan Yabancı Sermaye Uyarısı
Merkez Bankası (MB) eski Başkanı Durmuş Yılmaz, Türkiye'nin 2016 yılında en büyük sorununun yabancı sermayenin yeterli miktarda girmemesi olacağını, bunun büyümeyi durduracağı gibi Türk Lirası'nın da değerini düşüreceğini söyledi.
Durmuş Yılmaz - 10.12.2015
6. Boğaziçi Zirvesi
KasehDia Şirketler Grubu Kurucusu Jumaatun Azmi, "İslam'da zenginle fakir arasında köprü olacak zekat ve sadaka modelleri var. İslami finans bunları kullanarak yepyeni üretim yolları bulabilir" dedi.
Durmuş Yılmaz - 07.11.2015
Aydınlardan Destek Çağrısı
Gazeteci, akademisyen, siyasetçi ve sanatçılar, demokrasi, hukukun üstünlüğü, insan hakları ve medya özgürlüğüne birlikte sahip çıkılması çağrısında bulundu.
Durmuş Yılmaz - 02.11.2015
Uşak'ta MHP'nin Oyları Yüzde 9,61 Azaldı
Genel seçimin kesin olmayan sonuçlarına göre 7 Haziran 2015'te memleketi Uşak’tan milletvekili seçilen MHP 1. sıra adayı olan Merkez Bankası eski Başkanı Durmuş Yılmaz, bu defa Meclis'e gidemedi.
Durmuş Yılmaz - 02.11.2015
Mhp, Hiçbir İlde "Birinci Parti" Olamadı
MHP'den milletvekili seçilemeyenler arasında Genel Başkan yardımcıları Sadir Durmaz ve Ruhsar Demirel, Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu ile TBMM Başkanvekili Koray Aydın, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, eski Merkez Bankası Başkanı ve Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz, Kütahya Milletvekili Alim Işık, Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan da bulunuyor.
Durmuş Yılmaz - 02.11.2015
Bazı Milletvekilleri Meclis'e Veda Edecek
TBMM Başkanvekili MHP Trabzon Milletvekili Koray Aydın, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Kastamonu Milletvekili Emin Çınar ile eski Merkez Bankası Başkanı Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz, Kütahya Milletvekili Alim Işık ve Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan da yeni dönemde olmayacak.
Durmuş Yılmaz - 01.11.2015
MHP Seçimlerde Yüzde 4,3 Oy; 39 Milletvekili Kaybetti
MHP, 1 Kasım seçimlerinde 7 Haziran'a göre yüzde 4,3 oy kaybetti; milletvekili sayısı 39 azalarak 41'e düştü.  MHP, 7 Haziran seçimlerinde yüzde 16,29 oy almıştı. Kesin olmayan sonuçlara göre MHP, 7 milyon 423 bin oy aldığı son genel seçime göre yaklaşık 1 milyon 780 bin oy kaybederek, 1 Kasım seçimlerinde yüzde 12 oy aldı.  7 Haziran seçimlerinde 80 milletvekili çıkaran MHP'nin, yaşadığı yüzde 4,3 oy kaybıyla birlikte milletvekili sayısı 39 eksildi.  Bu sonuçla MHP, HDP'den oy oranı olarak fazla almasına rağmen, çıkardığı milletvekili sayısı açısından HDP'nin ardından TBMM'de temsil edilen 4. parti oldu.   MHP'den milletvekili seçilemeyenler arasında Genel Başkan yardımcıları Sadir Durmaz ve Ruhsar Demirel, Genel Sekreter Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Genel Sekreter Yardımcısı Hidayet Vahapoğlu ile TBMM Başkanvekili Koray Aydın, TBMM Başkanlık Divanı üyesi Kastamonu Milletvekili Emin Çınar, Eski Merkez Bankası Başkanı ve Uşak Milletvekili Durmuş Yılmaz, Kütahya Milletvekili Alim Işık, Zonguldak Milletvekili Zeki Çakan da bulunuyor.
Durmuş Yılmaz - 01.11.2015
Eski Merkez Bankası Başkanı Yılmaz Seçilemedi
Uşak'ta, bir önceki seçimde MHP'den milletvekili seçilen eski Merkez Bankası Durmuş Yılmaz, 26. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nde milletvekili olamadı.
Durmuş Yılmaz - 26.10.2015
Eski Merkez Bankası Başkanı Durmuş Yılmaz: Mülkiyet Hakkına Tecavüz
Maliye Bakanlığı'nın yaptığı denetimlerde hiçbir şey bulamadığı Koza İpek Holding'e kayyum atanması büyük tepki çekti.
Durmuş Yılmaz - 21.10.2015
MHP'li Durmuş Yılmaz, İşadamı Hazım Sesli'ye Destek İçin Adliyede
MHP Uşak Milletvekili ve milletvekili adayı Durmuş Yılmaz, Uşak’ta hayırsever işadamlarına yönelik düzenlenen ‘makul şüphe’ baskınları ve gözaltılarına tepki gösterdi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Durmuş Yılmaz Haberleri | Durmuş Yılmaz Kimdir - Haberler - Sayfa 9 - Durmuş Yılmaz haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Durmuş Yılmaz kimdir, hayatı ve biyografisi. 2017 Yılında Türkiye Ekonomisi Paneli.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 10:22:01. #1.14#

title