DURMUŞ GÜNAY HABERLERİ

Durmuş Günay haber, Durmuş Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Durmuş Günay - 03.03.2013
Saü'de Mart Ayı Etkinliklerle Geçecek
4 Mart Pazartesi günü SAÜ Kültür ve Kongre Merkezi'nde saat 14.00'te Avrupa Öğrenci Topluluğu tarafından "Necip Fazıl Kısakürek düşüncesi sanatı ve mücadelesi" gerçekleştirilecek. Panele konuşmacı olarak Tarım eski bakanı SAÜ öğretim Üyesi Pof. Dr. Sami Güçlü, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Yazar Metin Çetin ve SAÜ öğretim Görevlisi Doç.
Durmuş Günay - 12.02.2013
ÖSYM Durum Analizi ve İstişare Toplantısı Malatya'da Yapıldı
Malatya İ.Ü. Senato Salonu'nda yapılan toplantıya; ÖSYM Başkanı Prof. Dr. Ali Demir, ÖSYM Başkan yardımcıları Prof. Dr. Ercan Öztemel, Prof. Dr. Ömer Pekşen, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, İnönü Üniversitesi Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 10.02.2013
Myo İnşaatını Gezdiler
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Hendek OSB girişinde yapımına başlanan Sabri Ülker Hendek Meslek Yüksekokulu inşaatını gezdi.
Durmuş Günay - 07.02.2013
3+1 İşletmelerde Öğrenci Talebini İkiye Katladı
Sakarya Üniversitesi ile proje ortağı olan Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası(SATSO) tarafından yürütülen 3+1 Eğitim Modeli kapsamında Bahar dönemi yerleştirmeleri yapıldı. Sakarya Üniversitesi Kültür ve Kongre Merkezi Salonu'nda gerçekleştirilen Öğrencileri İşletmelere Yerleştirme törenini; YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, SAÜ.
Durmuş Günay - 07.02.2013
"3+1 Mesleki Eğitim Projesi"
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, "Bir ülkenin çok ileri düzeyde bilim ve teknoloji üretmesi yetmez, onları uygulamaya geçirecek yüksek nitelikli meslek elemanlarının da var olması gerekir" dedi.
Durmuş Günay - 26.01.2013
Van'a İkinci Üniversite Kurma Çalışmaları
Toplantıya Vali Münir Karaloğlu ile YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay ve İran heyetinden bakan yardımcısının katılacağını anlatan Battal, "İki ülke arasında ortak üniversitenin kurulması için daha detaylı bir protokol çalışması yapacağız" dedi.
Durmuş Günay - 26.01.2013
İran ile Ortak Üniversite İçin Van'da Toplantı
YYÜ Sosyal Tesisleri'nde gerçekleştirilen toplantıya Van Valisi Münir Karaloğlu, YYÜ Rektörü Prof. Dr. Peyami Battal, Tebriz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Parviz Ajideh, YÖK Yönetim Kurulu Üyesi Durmuş Günay, İran Bilişim ve Teknolojileri Bakan Yardımcısı Arsalan Ghorbani ile her iki üniversitenin dekanları ve akademisyenleri katıldı.
Durmuş Günay - 26.01.2013
Van'da İkinci Üniversite Kurma Çalışmaaları
Sabah saatlerinde YYÜ Sosyal Tesislerde gerçekleştirilen toplantıya Van Valisi Münir Karaloğlu, İran Bilim Teknoloji ve Araştırma Bakanlığı Bakan Yardımcısı Arsalan Ghorbani, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay, YYÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 17.01.2013
Üniversite-Sanayi İşbirliği Bölgesel Toplantısı
Ankara Sanayi Odası (ASO) tarafından Boss Oteli'nde düzenlenen "Üniversite-Sanayi İşbirliği Bölgesel Toplantısı"na Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Ankara Valisi Alaaddin Yüksel, ASO Başkanı Nurettin Özdebir, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Süleyman Soylu, Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay ile üniversite rektörleri, iş adamları ve girişimciler katıldı.
Durmuş Günay - 28.12.2012
AİBÜ'de Necip Fazıl Kısakürek'e Saygı Gecesi
Milli Türk Talebe Birliği (MTTB) ile Nizam Fikir Kültür Topluluğu tarafından düzenlenen 'Çileli Geceler' isimli saygı gecesine Tarım Eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, AİBÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 22.12.2012
ÖSYM Başkanı Ali Demir Sakarya'da
SAÜ'de gerçekleştirilen toplantıya konuşmacı olarak katılan Yüksek Öğrenim Kurumu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Çin'de fırlatılan Göktürk-2 uydusu için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da katıldığı ODTÜ yerleşkesindeki tören sırasında çıkan olaylarla ilgili olarak şunları söyledi: "Türkiye'nin çok önemli bir projesini gerçekleştirirken, öğrencinin ve ülkenin eleştirecek bir meselesi olmayan takdire şayan bir konuda, yapılan bu tepkiyi makul bulmuyorum.
Durmuş Günay - 22.12.2012
ODTÜ'deki Olaylar
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr."Türkiye'nin çok önemli bir projesini gerçekleştirirken, öğrencinin ve ülkenin eleştirecek bir meselesi olmayan takdire şayan bir konuda, yapılan bu tepkiyi makul bulmuyorum" dedi.
Durmuş Günay - 21.12.2012
Beü Berlin'de Üniversiteler Arası İşbirliği İçin Masaya Oturdu
BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer ile birlikte Türkiye'den gelen Teknolojik Eğitimi Geliştirme Vakfı'dan (TEGEV) Prof. Dr Hayrettin Karcı, YÖK Yürütme Kurulu'ndan Prof. Dr. Durmuş Günay, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü 'nden Prof.
Durmuş Günay - 07.12.2012
"Eğitimde Model Arayışları" Paneli
Fırat Düşünce Platformu'nun ilk programında "Eğitimde Model Arayışları" konusunu tartışacağını kaydeden Çetin, şunları söyledi: "Bu dil eğitimle başlar, eğitimle devam eder ve eğitimle biter. Bu vesile ile " Eğitimde Model Arayışları" konulu ilk programımızı gerçekleştiriyoruz. Programda;"Anadolu Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ayhan Aydın-Eğitimde Kalite Sorunu ve Sayısal Gelişmeler, Eğitimci ve Öğretim Üyesi Prof. Dr. Aytaç Açıkalın-Güncel Uygulamalara Yorumlar ve Anadolu Pedagojisi, Eğitim Reformu Girişim Başkan Yardımcısı Batuhan Aydagül- Eğitimde Sivilleşme ve 4+4+4 Modeli, SETA Eğitim Koordinatörü Yrd. Doç. Dr. Bekir Gür- Yükseköğretimde Yeniden Yapılanma ve Sınav Sistemleri, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay- Yeni YÖK Reformu Ne Getiriyor?, Talim Terbiye Kurulu Başkanı Prof.
Durmuş Günay - 23.11.2012
Yök, Yeni Yasa Tasarısını Aralık Ayında Hükümete Sunacak
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, YÖK ile ilgili yasa taslağını aralık ayı içinde hükümete sunmayı planladıklarını söyledi.
Durmuş Günay - 23.11.2012
Yüksek Öğretim Reformu Çalıştayı
Yükseköğretim Kurulu'nun(YÖK) yeni yasa taslağı, Uluslararası Antalya Üniversitesi'nin ev sahipliğindeki Yüksek Öğretim Reformu Çalıştayı'nda tartışıldı. YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, "Hazırlanan taslağı hükümete sunmak niyetiyle aralık ayının ilk haftasında bitirmeyi düşünüyoruz" dedi.
Durmuş Günay - 23.11.2012
YÖK Yeni Yasa Taslağı Antalya'da Tartışıldı
Yükseköğretim Kurulu'nun (YÖK) yeni yasa taslağı, Antalya'da akademisyenlerin katıldığı çalıştayda tartışıldı. Çalıştayın sabah oturumunun ardından konuşan YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, hazırlanan taslağın Aralık ayında Meclis'e sunulacağını söyledi.
Durmuş Günay - 23.11.2012
Uluslararası Antalya Üniversitesi'nde "Yükseköğretim Reformu" Çalıştayı
-Taslak aralık ayının ilk haftasında sunulacak- YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, çalıştay arasında gazetecilere yaptığı açıklamada, "Yükseköğretim Reformu ihtiyacı" üzerinde değerlendirme yaptıklarını söyledi.
Durmuş Günay - 16.11.2012
"Mevlana'ya Göre İnsan Olmak" Konferansı
Katılımcılar konferans sonrasında Prof. Dr. Arif Amirov Konferans Salonunun dinlenmeliğinde açılan "Harflerdeki Mana" sergisini gezdiler. "Harflerdeki Mana" sergisi, 16 Kasım 2012 tarihinde gün boyu Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesinde görülebilecek.
Durmuş Günay - 14.11.2012
Türk Eğitim Sen Heyeti, YÖK Başkanı Çetinsaya ile Görüştü
YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya'nın daveti üzerine YÖK Merkez binasında gerçekleşen görüşmeye Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk, Genel Sekreter Musa Akkaş, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip Geylan, Genel Mevzuat ve Toplu Görüşme Sekreteri Yaşar Şahindoğan ile YÖK Yürütme Kurulu üyelerinden Prof. Dr. Mehmet Şişman ve Prof. Dr. Durmuş Günay katıldı.
Durmuş Günay - 01.11.2012
Geleceğin Mühendislik Eğitiminde Endüstri ile İşbirliği Sempozyumu
Prof. Dr. Durmuş Günay, Türk yüksek öğretiminin, mevcut okullaşma itibarıyla dünyanın ileri ülkeleriyle sayısal olarak boy ölçüşecek duruma geldiğini söyledi.
Durmuş Günay - 01.11.2012
Geleceğin Mühendislik Eğitiminde Endüstri ile İşbirliği Sempozyumu
Prof. Dr. Durmuş Günay, Türk yüksek öğretiminin mevcut okullaşma itibarıyla dünyanın ileri ülkeleriyle sayısal olarak boy ölçüşecek duruma geldiğini söyledi.
Durmuş Günay - 01.11.2012
Geleceğin Mühendsilik Eğitiminde Endüstri İle İşbirliği Sempozyumu
Vali Memduh Oğuz, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, SDÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 17.10.2012
Cbü'de Yeni Akademik Yılı Açılış Töreni
Törene, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, CBÜ Rektörü Prof.Dr. Mehmet Pakdemirli, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay ile öğretim üyeleri ve öğrenciler katıldı.
Durmuş Günay - 17.10.2012
Üniversiteler Ülkenin Kalkınmasında Lokomotiftir
AK Parti Manisa Milletvekili Hüseyin Tanrıverdi, üniversitelerin sadece eğitim kuruluşu değil, aynı zamanda ülkenin kalkınmasında lokomotif görev üstlenen kurumlar olduğunu söyledi. 20. yılına giren Celal Bayar Üniversitesi (CBÜ)'nin yeni akademik yıl açılış töreni, CBÜ Süleyman Demirel Kültür Merkezi'nde yapıldı. Törene Milletvekili Tanrıverdi, Manisa Valisi Halil İbrahim Daşöz, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, CBÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 12.10.2012
AİBÜ'nün Akademik Yılı Açılışı
Yapılan konuşmalardan sonra ilk dersi vermek için Üniversiteye gelen YÖK üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay tarafından törene katılan öğrencilere "Yükseköğretim, durum, sorunlar, yorum ve yönelişler" konusunda Akademik Yılın ilk dersi verildi.
Durmuş Günay - 12.10.2012
Bakan Eroğlu: Ayakta Kalmanın Tek Yolu Güçlü Olmaktır
Yapılan konuşmalardan sonra kürsüye gelen YÖK üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, yeni akademik yılın ilk dersini verdi.
Durmuş Günay - 12.10.2012
Aibü Akademik Yıl Açılışı
Törenin sonunda Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, öğrencilere "Yükseköğretim, Durum, Sorunlar, Yorum ve Yönelişler" konulu ilk dersi verdi.
Durmuş Günay - 12.10.2012
Orman Bakanı Eroğlu: Tüketen ve Üretmeyen İnsanlar Asalak
Rektör Hayri Coşkun konuşmasının ardından Eroğlu'na plaket verdi. YÖK üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay ise törenin ardından akademik yılın ilk dersini verdi.
Durmuş Günay - 02.10.2012
Agüv Bilim Kurulu Toplandı
Toplantıya, AGÜV Genel Sekreteri Sefer Yılmaz, AGÜV Bilim Kurulu üyeleri, Türkiye Bilimsel ve Teknolojik Araştırma Kurumu (TÜBİTAK) Başkanı Prof. Dr. Yücel Altunbaşak, YÖK Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Sabancı Üniversitesi Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 24.09.2012
Trakya Üniversitesi Akademik Yıl Açılış Töreni
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay,"1981 yılında brüt okullaşma oranımız yüzde 6.2 iken bugün yüzde 70'i geçmiş durumda" dedi.
Durmuş Günay - 21.09.2012
"Üniversitelerarası İşbirliği Programı" Toplantısı
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr."Türkiye'de okullaşma oranı bir önceki yılın verilerine göre yüzde 70'i aştı."
Durmuş Günay - 21.09.2012
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Günay Açıklaması
Üniversitelerarası İşbirliği Programı (ÜNİP)'in 14. Toplantısı Atatürk Üniversitesi'nin ev sahipliğinde başladı. Kültür ve Gösteri Merkezi'ndeki açılışta konuşan YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Türkiye'nin farklı konularda çok büyük atılımlar yaptığını, özellikle 1990'dan sonra, iletişim ve bilişim alanlarında ortaya çıkan gelişmelerin, başta eğitim sistemimiz olmak üzere, birçok şeyi yerinden oynattığını söyledi.
Durmuş Günay - 06.07.2012
Saü'de Ulusal Deprem Stratejisi ve Eylem Planı Toplantısı Yapıldı
YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 06.07.2012
"Afet Eğitimi Zorunlu Ders Olsun"
Sakarya Üniversitesi'nde yapılan ve YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, SAÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 04.07.2012
Afad Başkanlığı Deprem Dairesi Başkanı Dr.Nurlu."1900'lü Yıllardan Günümüze Kadar 6'dan Büyük 77...
Toplantıya, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 01.07.2012
Yükseköğretimde Yeni Yaklaşımlar Çalıştayı
Yüksek Öğretim Kurumu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, Türkiye'de kronik bir yüksek öğretim sorununun bulunduğunu söyledi.
Durmuş Günay - 08.06.2012
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Günay'dan Öğrencisine Ziyaret
Yüksek Öğrenim Kurumu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, çok sevdiği öğrencisi Süleman Turnç'u ziyaret amacıyla Akçakoca'ya geldi.
Durmuş Günay - 07.06.2012
Isparta'da Gül Sempozyumu Başladı
GÜLE SAHİP ÇIKIN YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay da Isparta gülünün yeteri kadar tanınmadığı belirterek güle sahip çıkılmasını istedi.
Durmuş Günay - 03.06.2012
Beü'de Görme Engelliler Kütüphaneden Yararlanabilecek
BEÜ'den yapılan yazılı açıklamada, üniversitenin Prof. Durmuş Günay Kütüphanesi'ne engelliler tarafından kullanılmak üzere 3 adet bilgisayar ve bu bilgisayarlara bağlı olarak sesli okuma, ekran büyütme programları, az görenler için doküman büyütücü ve görmeyenler için kitap okuma cihazı kurularak "Gör-işit" salonunun açıldığı belirtildi.
Durmuş Günay - 02.06.2012
Beü'de 2011-2012 Akademik Yılı Mezuniyet Töreni
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, "Yükseköğretimdeki okullaşma oranımız yüzde 58,45'e ulaştı" dedi.Prof.Dr.Günay, Bülent Ecevit Üniversitesi'nin (BEÜ), Kozlu beldesindeki sentetik yüzeyli çim sahasında...
Durmuş Günay - 01.06.2012
Bülent Ecevit Üniversitesi'nde 2 Bin Öğrenci Mezun Oldu
Bülent Ecevit Üniversitesi'nin 2011-2012 akademik yılı mezuniyet töreni, saygu duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Kozlu Beldesi'ndeki Kozlu Stadı'nda düzenlenen mezuniyet törenine Vali Erol Ayyıldız ve BEÜ Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer'in yanı sıra, TBMM Eski Başkanı ve Ak Parti Zonguldak Milletvekili Köksal Toptan, Ak Parti Zonguldak Milletvekili Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı CHP 'li Muharrem Akdemir, YÖK Yürütme Kurulu üyesi Durmuş Günay, Bartın Üniversitesi Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 01.06.2012
Vali, 2 Bin Öğrenciyi 35 Dakika Ayakta Selamladı
Kozlu Beldesi'ndeki Kozlu Stadı'nda düzenlenen mezuniyet törenine Vali Erol Ayyıldız'ın yanında, AK Parti Zonguldak milletvekilleri Köksal Toptan, Özcan Ulupınar, Zonguldak Belediye Başkanı CHP'li Muharrem Akdemir, YÖK Yürütme Kurulu üyesi Durmuş Günay, öğretim üyeleri, öğrenciler ve aileleri katıldı.
Durmuş Günay - 06.05.2012
Bilim İnsanlarından Ortak Görüş: Eğitimde İnovasyon Şart
Ülkelerin geleceklerinde çok önemli bir yeri olan İnovasyon, 'Uluslararası Yükseköğretimde Yönelişler Kongresi'nde bilim insanları tarafından konuşuldu. Fatih Üniversitesi tarafından yapılan organizasyona 25 ülkeden 150 bilim insanı katıldı. Kongrede konuşan YÖK Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, "Türk eğitim sisteminde niteliksel sorunlar yaşıyoruz" derken, KOSGEB Başkan Yardımcısı Hüseyin Tüysüz "2012 sonunda 100 binden fazla kişiye girişimcilik eğitimi vermiş olacağız" dedi.
Durmuş Günay - 04.05.2012
Sdü'de Meslek Yüksekokullarının Sorunları Tartışıldı
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, "Mesleğin değerini yüceltmemiz gerekiyor."
Durmuş Günay - 04.05.2012
Myo'ların Sorunları Masaya Yatırıldı
SDÜ'de gerekçeleştirilen konferansa, Acıbadem Sağlık Gurubu BilgiTeknolojileri Direktörü Kemal Kaplan, İşkur Eski Genel Müdürü TÜSİAD Mesleki Eğitim Alt Çalışma Gurubu Bşk. Dr. Necdet Kenar ve YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay konuşmacı olarak katıldı.
Durmuş Günay - 04.05.2012
Kosgeb Başkan Yardımcısı: Eğitim Verdiğimiz Girişimci Sayısı 100 Bini Aşacak
Fatih Üniversitesi tarafından tertip edilen Uluslararası Yükseköğretimde Yönelişler Kongresi kapsamında inovasyon ve girişimcilik konuları ele alındı. Üniversitenin Büyükçekmece Kampüsü'nde yapılan ve 4-5 Mayıs günlerini kapsayan kongreye 25 ülkeden 150 bilim adamı katıldı. Amerika Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Yöneticisi Mark Fox ve Başmühendis Dr. Pat Pettersan, Mısır Bilim ve Teknoloji Akademisi'nden Prof. Dr. Mostafa Hussain ile Malezya Uluslararası İslam Üniversitesinden Prof. Dr. Waleed Faris'in konuk olduğu kongrede YÖK Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 03.05.2012
Bilim Adamları 'İnovasyon'u Tartışacak
Yeni fikirler geliştirmek ve bunları uygulamak olarak tanımlanan 'İnovasyon ve Girişimcilik'; alanında söz sahibi 175 bilim adamı ve akademisyenin katılımıyla Uluslararası Yükseköğretimde Yönelişler Kongresi'nde tartışılacak. İki gün sürecek kongrede Amerika Ulusal Havacılık ve Uzay Dairesi (NASA) Yöneticisi Mark Fox ve Baş Mühendis Dr. Pat Paterson, Mısır Bilim ve Teknoloji Akademisi'nden Prof. Dr Mostafa Husseın, Malezya Uluslararası İslam Üniversitesinden Prof. Dr. Waleed Faris, YÖK Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay gibi isimler yer alacak.
Durmuş Günay - 01.05.2012
Etü'ye YÖK Övgüsü
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, Erzurum Teknik Üniversitesi(ETÜ)'nin kısa sürede büyük iş başardığını ve bunu da takdirle karşıladıklarını söyledi.
Durmuş Günay - 18.04.2012
Isparta Festivale Hazırlanıyor
Vali Oğuz; "Gül sempozyumu ülkemiz için çok önemli" Gül sempozyumu sadece Isparta için değil, gerçekten kendi alanında yapılmış ilk ciddi çalışma olacak. Üniversitemizin önderliğinde yapılacak olan bu sempozyum, sadece ilim adamlarının bir araya geldiği bir çalışma olmayacak. Bu sempozyumda temel dört başlık var; birincisi gül yetiştiriciliği ve teknolojisi; ikincisi sanat-tarih ve dinlerde gül; üçüncüsü sağlık ve tedavide gül; dördüncüsü ise gül ekonomisi ve turizm olacak. Ayrıca ben deniz Isparta Valisi olarak, Antalya Valisi, Burdur Valisi, Afyonkarahisar Valisi; Denizli Valisi, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay ve Rektörümüz Prof.
Durmuş Günay - 17.04.2012
Başkan Yeniay, Yeşil Kampüs Paneli'nde Yeşil Binayı Anlattı
Yemyeşil kampusüyle adeta oksijen deposu özelliği taşıyan İstanbul Sabahattin Zaim Üniversitesi'nde düzenlenen panelde, üniversitelerin akademisyenlerine sürdürülebilirlik konusunda bilgi ve tecrübe aktarımında bulunuldu, onların katkılarının alınmasıyla Türkiye'ye özgü "Sürdürülebilir Üniversiteler için Çevre Yönetimi" modeli geliştirilmesi hedef alındı. Panele; Yükseköğretim Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Sebahattin Zaim Üniversitesi Rektörü Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Durmuş Günay Haberleri | Durmuş Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Durmuş Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Durmuş Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. 8. Fefkon Toplantısı'na Bill Clinton Damgası.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 19.6.2021 01:21:46. #1.15#

title