DURMUŞ GÜNAY HABERLERİ

Durmuş Günay haber, Durmuş Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Durmuş Günay - 03.10.2013
"3. Uluslararası Meslek Yüksekokulları Sempozyumu"
Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay,  "Mesleki Eğitimin Günümüzdeki Durumu ve Sorunları" konulu sunumunda ARÜ'nün bölgesel ve küresel önemi büyük projelere imza attığını belirterek, "Ardahan'da dünyanın birçok meselesinin konuşulduğu ve insanlığı yakından ilgilendiren projelerin üretildiği bir üniversite kuruldu.
Durmuş Günay - 01.10.2013
"Teknoloji Fakültelerinde Mühendislik Eğitimi Çalıştayı"
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, kurulan teknoloji fakülteleriyle Türk endüstrisinin ve sanayisinin ihtiyaçlarına daha iyi cevap verebilen bir mühendis tipi yetiştirmeyi arzuladıklarını söyledi.
Durmuş Günay - 21.09.2013
Uluslararası Su, Enerji ve Çevre Konferansı
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, konferasın açılışında yaptığı konuşmada, geçen yüzyıl içerisinde dünyada su tüketiminin 2 katından fazla arttığını söyledi.
Durmuş Günay - 08.06.2013
"Uluslararası Mühendislik ve Fen Bilimlerinde Yenilikçi Teknolojiler Sempozyumu" Başladı
SAÜ'de düzenlenen sempozyumun açılışına YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay ve Mimar Sinan Üniversitesi emekli öğretim üyesi Prof.
Durmuş Günay - 30.05.2013
Mühendislik Fakültesi Dekanları Kütahya'da Buluştu
"YÖK AKREDİTASYON KURUMU GİBİ" Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, yaptığı konuşmada, "Yükseköğretim alanında mühendislik eğitimine, oluşturulmuş olan 'Mühendislik Fakültesi Dekanları Konseyi'nin büyük bir katkısı olmuştur.
Durmuş Günay - 22.05.2013
Mühendislik Fakültesi Dekanları Kütahya'da
Etkinlikte ayrıca, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr. Durmuş Günay, Üniversite Sanayi İşbirliği Merkezleri Platformu (ÜSİMP) Başkanı ve TÜBİTAK Teknoloji Transfer Merkezleri Destek Grubu Yürütme Kurulu üyesi Prof.
Durmuş Günay - 13.05.2013
IETC Konferansı Malezya'da Gerçekleştirilecek
Bu yıl 13'üncüsü Sakarya Üniversitesi ve University of Malaya işbirliği ile düzenlenecek olan konferans, Malezya'nın Kuala Lumpur Kentinde 13 – 15 Mayıs 2013 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. 62 farklı ülkeden 400 bildiri başvurusunun yapıldığı konferansla ilgili Sempozyum Bilim Kurulu 235 bildiriyi kabul etti. 3 gün sürecek olan konferansta, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, SAÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 13.05.2013
Ietc 2013 Başladı
3 gün sürecek olan konferansta, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay "Higher Education System and New Developments in Turkey", Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 13.05.2013
Dgs Adaylarına Müjde!
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay, AA muhabirine yaptığı açıklamada, belirli bir başarıyı yakalayan Meslek Yüksekokulu (MYO) öğrencilerinin lisans öğrenimine geçişlerinde DGS'yi kullandıklarını söyledi.
Durmuş Günay - 08.05.2013
"Nostalji Zonguldak" Sergisi Açıldı
BEÜ Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi'ndeki resim sergisinin açılışına Rektör Yardımcısı Prof.
Durmuş Günay - 08.05.2013
Teknik Öğretmenlere Mühendislik Yolu Açılıyor
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, yaptığı açıklamada, meslek liselerine öğretmen yetiştirmek için açılan teknik eğitim fakültelerinin, sayı ve kontenjanlarının artmasıyla bu fakültelerden mezun olanların istihdam oranının azaldığını söyledi.
Durmuş Günay - 08.05.2013
Ressam Mehmet Kılıç, Beü'de Sergi Açtı
BEÜ tarafından bu yıl 19.'su gerçekleştirilen Gençlik ve Bilim Haftası etkinlikleri kapsamında, emekli Almanca öğretmeni Mehmet Kılıç, "Nostalji Zonguldak" isimli projesi kapsamında yaptığı resimleri sergiledi. BEÜ Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi'nde yapılan resim sergisinin açılışına, BEÜ Rektör Yardımcısı Prof.
Durmuş Günay - 07.05.2013
Beü, "Nostajlji Zonguldak" Sergisine Ev Sahibi Olacak
Ressam Mehmet Kılıç'ın Nostalji Zonguldak adlı sergisi, Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesinde sergilenecek.
Durmuş Günay - 06.05.2013
Zonguldaklı Ressamın Altın Tabloları Sergilenecek
Çocukluğundan bu yana olan resim merakını emekli olduktan sonra aldığı resim dersleri ile pekiştiren Kılıç, profesyonelce hazırladığı resimleri görücüye çıkarıyor. Bu güne kadar 200 üzerinde resim yaptığını, başta Mustafa Kemal Atatürk'ün portreleri olmak üzere bütün konulara değindiğini belirten Ressam Mehmet Kılıç, şöyle konuştu: "Çocukluğumdan beri bu işe başladım. Asıl benim branşım Almanca öğretmenliği ama içimdeki resim yapma sevgisi her gün büyüyerek kat kat arttı. Bir gün resim yapmaya karar verdim. O sıralar Kıbrıs'ta ikamet ediyordum. Özel hocalardan ders almaya başladım. Çalışmalarımın güzel olduğunu görünce devam ettim. Kıbrıs'tan döndükten sonra ikamet ettiğim Konya'da da özel resim dersleri aldım. Orada da portre çalışmalarına başladım. Bir süre çalıştıktan sonra döndüğüm Zonguldak'ta aralıksız çalışmalarımı sürdürdüm." ALTIN TABLOLARDA ZONGULDAK Nostalji Zonguldak isimli projesindeki eserleri Bülent Ecevit Üniversitesi'nin 6-11 Mayıs 2013 tarihleri arasındaki Gençlik Haftası etkinliklerinde sergileyeceğini aktaran Kılıç, şöyle konuştu: "Bu çalışmaları yaptım. Çalışmamın adına Nostalji Zonguldak adını koydum. Bu güne kadar 16 resim tamamladım. BEÜ Durmuş Günay Kütüphanesi'nde sergileyeceğim.
Durmuş Günay - 21.04.2013
Durmuş Günay - 20.04.2013
Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi Doğum Gününde Açıldı
Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nde (BEÜ) Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay'ın doğum gününde, adının verildiği kütüphane açılışı yapıldı.
Durmuş Günay - 20.04.2013
Prof. Dr. Günay, Doğum Gününde Kendi Adını Taşıyan Kütüphaneyi Açtı
Yükseköğretim Kurumu (YÖK) Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, doğum gününde kendi adını taşıyan kütüphanenin açılışını yaptı.
Durmuş Günay - 20.04.2013
Türkiye'nin Toplamı Harvard Edemedi
YÖK Yürütme Kurulu üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, Türkiye'deki Üniversitelerin kütüphanelerindeki kitap sayısına dair açıklamada bulundu.
Durmuş Günay - 20.04.2013
Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi Açılış Töreni
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, Türkiye'deki bütün üniversitelerde bulunan kitapların Harvard'daki 15,5 milyon kitap sayısına ulaşamadığını gördüklerini söyledi.
Durmuş Günay - 19.04.2013
Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi Açılış Töreni Yapılacak
Bülent Ecevit Üniversitesi Prof.Dr.Açılış Töreni, YÖK Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay'ın katılımıyla, 20 Mart 2013 tarihinde gerçekleştirilecek.
Durmuş Günay - 04.04.2013
24 Saat Açık Üniversite Kütüphanesi
Bülent Ecevit Üniversitesi Durmuş Günay Kütüphanesi çalışma saatleri yeniden düzenlendi.
Durmuş Günay - 02.04.2013
Zonguldak'ta 24 Saat Açık Kütüphane
Bülent Ecevit Üniversitesi Prof.Dr.Durmuş Günay Kütüphanesi 26 Mart 2013 tarihi itibarıyla 7/24 hizmet vermeye başladı.
Durmuş Günay - 29.03.2013
Mesleki Eğitimde "Ahilik Modeli"
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, mesleki eğitim konusunda ahilik benzeri manevi bir boyuta ihtiyaç olduğunu bildirdi.
Durmuş Günay - 27.03.2013
Beü'de Kütüphanecilik Haftası Etkinlikleri
Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi Kütüphanecilik Haftası Etkinlikleri kapsamında düzenlenen ödül töreni Tahir Karauğuz Konferans Salonunda gerçekleşti.
Durmuş Günay - 26.03.2013
Türkiye'nin Açıköğretim Rekoru
AİÇÜ Sürekli Eğitim Merkezi tarafından Nezehat Çeçen Konferans Salonu'nda düzenlenen Yükseköğretimde Sorunlar, Gelişmeler ve Yeni Eğilimler konulu konferansa, Rektör Prof. Dr. İrfan ASLAN, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Biber, akademisyenler ve çok sayıda öğrenci katıldı. Konferansın açılışında konuşan Prof. Dr. İrfan Aslan, üniversite olarak alanında önemli isimleri öğrencilerle buluşturmaya devam ettiklerini, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay'ın vereceği konferansla öğrencilere yeni ufuklar kazandıracağını belirtti.
Durmuş Günay - 26.03.2013
Açıköğretim Öğrencisi Sayısı Bakımından Dünyada İkincisiyiz
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay,Türkiye'nin açıköğretimde öğrenim gören öğrenci sayısı bakımından Çin'in ardından dünyada ikinci sırada yer aldığını belirtti
Durmuş Günay - 26.03.2013
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay Ağrı'da
Prof. Dr. Durmuş Günay: "Türkiye, Açıköğretim öğrencisi sayısı bakımından dünyada ikinci sırada"
Durmuş Günay - 25.03.2013
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Günay Açıklaması
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr."Türkiye özellikle 2003 yılından sonra yükseköğretimde büyük sıçramalar yaptı.2003 yılında Türkiye'de sadece 70 üniversite varken bugün 170 üniversitemiz bulunuyor" dedi.
Durmuş Günay - 22.03.2013
Elazığ'da 'Teknoloji Fakültelerinin Mevcut Durumu ve İş Yeri Eğitimi' Çalıştayı
FÜ Atatürk Kültür Merkezi'nde yapılan çalıştaya, Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, FÜ Rektör Vekili Prof.
Durmuş Günay - 07.03.2013
ÖSYM'den Sevindirecek Haber
Çağrı merkezi arandığında kişinin hangi sınava yönelik soru soracağını, kişinin aday mı veya sınav görevlisi mi olduğunu önceden belirttiğini, buna göre de operatörlerin soruları daha hızlı şekilde yanıtlayabildiğini anlatan Demir, adayların doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, ''Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay, ÖSYM Başkan Yardımcısı Ercan Öztemel, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ömer Açıkgöz, Devlet Personel Başkan Yardımcısı Enes Polat ve diğer ilgilerin katılımıyla açılışını yaptığımız çağrı merkezine son iki günde çağrı merkezini 9 bin kişinin aradı'' dedi.
Durmuş Günay - 07.03.2013
8. Fefkon Toplantısı'na Bill Clinton Damgası
Fen, Edebiyat, Fen-Edebiyat, Dil ve Tarih-Coğrafya, İnsan ve Toplum Bilimi Fakülteleri Dekanlar Konseyi (FEFKON) toplantısının 8.'si bu yıl Zonguldak Bülent Ecevit Üniversitesi'nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Programın ilk panelini ise YÖK Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay yönetti.
Durmuş Günay - 07.03.2013
Fen Edebiyat Fakültelerinin Geleceği Zonguldak'ta Konuşuluyor
Dedeman Oteli'nde 2 gün sürecek toplantının açılış toplantısına Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız'ın yanı sıra Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu üyeleri Prof. Dr. Durmuş Günay, Prof.
Durmuş Günay - 07.03.2013
Fen-Edebiyat Fakülteleri Dekanlar Toplantısı
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, "İnşallah önümüzdeki yıllarda Türk yüksek öğretiminde çok önemli mesafeler kat edildiğini göreceğiz" dedi.Prof.Dr.Günay, Bülent Ecevit Üniversitesi (BEÜ) ev sahipliğinde...
Durmuş Günay - 07.03.2013
Fen Edebiyat Fakültelerinin Sorunları Masaya Yatırıldı
Dedeman Oteli'nde 2 gün sürecek toplantının açılışına Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu üyeleri Prof. Dr. Durmuş Günay, Prof.
Durmuş Günay - 07.03.2013
444ösym Hizmete Girdi
Çağrı merkezi arandığında kişinin hangi sınava yönelik soru soracağını, kişinin aday mı veya sınav görevlisi mi olduğunu önceden belirttiğini, buna göre de operatörlerin soruları daha hızlı şekilde yanıtlayabildiğini anlatan Demir, adayların doğru bilgiye hızlı bir şekilde ulaşmasının kendileri için çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay, ÖSYM Başkan Yardımcısı Ercan Öztemel, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ömer Açıkgöz, Devlet Personel Başkan Yardımcısı Enes Polat ve diğer ilgilerin katılımıyla açılışını yaptığımız çağrı merkezine son iki günde çağrı merkezini 9 bin kişinin aradı" dedi.
Durmuş Günay - 07.03.2013
8. Fefkon Toplantısı
İki gün sürecek olan 8. FEFKON toplantısı, Bülent Ecevit Üniversitesi'nin ev sahipliğinde Dedeman Otel'de başladı. Toplantıya, Zonguldak Valisi Erol Ayyıldız, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, Fen-Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Büyükgüzel, YÖK Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, çok sayıda dekan ve davetliler katıldı.
Durmuş Günay - 05.03.2013
Güçlü: Necip Fazıl Şiire İhanetle Suçlandı
SAÜ Avrupa Öğrenci Topluluğu tarafından düzenlenen, "Necip Fazıl Kısakürek – Düşüncesi, Sanatı ve Mücadelesi" isimli konferans Kültür ve Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi. Konferansı konuşmacı olarak SAÜ Öğretim Üyesi ve eski Tarım Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, SAÜ Öğretim Üyesi Doç.
Durmuş Günay - 04.03.2013
(Düzeltme) Fen Edebiyat Fakültelerinin Geleceği Beü'de Masaya Yatırılıyor
Zonguldak'ta düzenlenecek ve 3 gün sürecek olan 8. Fen, Edebiyat, Fen-Edebiyat, Dil ve Tarih-Coğrafya, İnsan ve Toplum Bilimi Fakülteleri Dekanlar Toplantısı'nda (FEFKON), Fen Edebiyat Fakültelerinin geleceği ve temel sorunları tartışılacak. Bülent Ecevit Üniversitesi önderliğinde 7-9 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek çalıştaya YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, YÖK Yönetim Kurulu üyesi ve Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Prof. Dr Mustafa İsen, YÖK Yönetim Kurulu üyeleri, Prof. Dr. Durmuş Günay, Prof.
Durmuş Günay - 04.03.2013
"Necip Fazıl Kısakürek'in Düşüncesi, Sanatı ve Mücadelesi" Paneli
Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof.Dr.Durmuş Günay, Necip Fazıl Kısakürek'in Türk milletinin 20.yüzyılın başından itibaren çektiği bütün çilelerin odak noktasında olduğunu söyledi.
Durmuş Günay - 04.03.2013
Beü Önemli Çalıştaya Ev Sahipliği Yapacak
Zonguldak'ta BEÜ'de düzenlenecek ve 2 gün sürecek olan Çalıştay'da, Fen edebiyat fakültelerinin öğretmenlikle ilgili temel sorunları tartışılacak. BEÜ önderliğinde 7-8 Mart tarihleri arasında gerçekleşen çalıştaya YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, YÖK Yönetim Kurulu üyesi ve Cumhurbaşkanı Genel Sekreteri Prof. Dr Mustafa İsen, YÖK Yönetim Kurulu üyeleri, Prof. Dr. Durmuş Günay, Prof.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Durmuş Günay Haberleri | Durmuş Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 3 - Durmuş Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Durmuş Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. Rektör Elmas, Çorum'da Konferansa Katılacak.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.06.2021 20:33:08. #1.13#

title