DURMUŞ GÜNAY HABERLERİ

Durmuş Günay haber, Durmuş Günay son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Durmuş Günay - 05.10.2015
Balıkesir Üniversitesi 2015-2016 Akademik Yılı Açılış Töreni
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - İstiklal marş. Protokol üyeleri. Rektör Kerim Özdemir konuşması- Genel görüntüler. YÖK üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay öğrencilere teşekkür belgesi vermesi Balıkesir Üniversitesi (BAÜ) 2015-2016 Akademik Yılı düzenlenen törenle açıldı.
Durmuş Günay - 05.10.2015
Balıkesir Üniversitesinin Akademik Yıl Açılış Töreni
Üniversiteye en yüksek puanlarla yerleşen öğrencilere teşekkür belgelerini dağıtan Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, "Türkiye'de yükseköğretim" konulu ilk dersi verdi.
Durmuş Günay - 09.06.2015
Ermeni Meselesinde Güçlü ve İddialı Bir Kaynak Merkezi: Beü
Bülent Ecevit Üniversitesi Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi, zengin içeriği ile ulusal ve uluslararası kaynak yelpazesini genişletiyor.
Durmuş Günay - 29.04.2015
YÖK Mühendislik Fakültelerini Ele Aldı
YÖK'ten yapılan yazılı açıklamaya göre, dün Yükseköğretim Kurulu Başkanı Yekta Saraç'ın açılış konuşmasıyla başlayan toplantı, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay'ın moderatörlüğünde devam etti.
Durmuş Günay - 20.04.2015
Anadolu'nun Çocukları" Fotoğraf Sergisi
Prof. Dr. Durmuş Günay Kütüphanesi'nde İbrahim Kerem Öztürk'ün 40 fotoğrafın yer aldığı serginin açılışını BEÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 20.12.2014
YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay Açıklaması
Yükseköğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, “YÖK olmasaydı köyden gelenler üniversiteye giremezdi.
Durmuş Günay - 24.10.2014
Uşak Üniversitesinin Akademik Yıl Açılışı Yapıldı
Konuşmaların ardından Yüksek Öğretim Kurulu (YÖK) Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, "Yüksek Öğretimin Mahiyeti" konulu açılış dersini verdi.
Durmuş Günay - 21.10.2014
ÖSYM Başkanı Demir Açıklaması
Demir, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay ile BEÜ Rektörü Prof.
Durmuş Günay - 22.09.2014
YÖK Başkanı Çetinsaya: "30'lu, 40'lı Yaşlar Tekrar Yükseköğretim ile Tanışmalı"
YÖK Başkanı Prof. Dr. Gökhan Çetinsaya, 4'üncü İslam Dünyası Kalite Güvence Ajansları Birliği( AQAAIW) toplantısına katıldı. Baltalimanı Sosyal Tesisleri'nde yapılan toplantıya Gökhan Çetinsaya'nın yanı sıra, İstanbul Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Yunus Söylet, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Özer, YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, Sakarya Üniversitesi Prof.
Durmuş Günay - 27.06.2014
Üniversitelerarası Kurul Toplantısı - Çetinsaya (2) -
"Bu rapor bugün tartışmaya açılacak, önerilerle nihai aşamaya getirilecek" diyen Çetinsaya, Türkiye'de meslek yüksekokullarına ilişkin raporu hazırlayan Prof. Dr. Mahmut Özer ve YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay'a da teşekkür etti.
Durmuş Günay - 27.06.2014
Üniversitelerarası Kurul Toplantısı
"Bu rapor bugün tartışmaya açılacak, önerilerle nihai aşamaya getirilecek" diyen Çetinsaya, Türkiye'de meslek yüksekokullarına ilişkin raporu hazırlayan Prof. Dr. Mahmut Özer ve YÖK Yürütme Kurulu Üyesi Durmuş Günay'a da teşekkür etti.
Durmuş Günay - 28.04.2014
Yükseköğretimde Türk-Arap Kongresi Başladı
Orabi, şöyle konuştu: "Küresel bir açık pazar bir ekonomimiz var bu yüzden de pekçok zorlukla karşılaşıyoruz. Mevcut küresel atmosferle başa çıkmak için yöntemler geliştirmeliyiz. Bu yüzden işbirliğini geliştirerek, araştırmalarımızı sınır ötesine taşımalıyız. Araştırma ve yükseköğretimin sınırları olmamalıdır. İşbirliği ile Arap dünyasının küresel krizden ders çıkararak, ilerlemesini sağlamalıyız. Bu konferans da sürdürüebilir bir diyolog sürecini başlatmak üzere çok büyük bir adımdı. Böyle toplantıarın sürdürülebilirliliği düzenli olarak yapılmasıyla olacaktır. Birliğimiz her zaman işbirliğini gerçekleştirmeyi bölgesel ve ulusal alanda iş birliğini sağlamayı çok istiyor. Sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak içinde birlikte çalışmalıyız." Kongreye, YÖK üyeleri Prof. Dr. Durmuş Günay, Prof.
Durmuş Günay - 26.04.2014
Yükseköğretimde Türk-Arap Kongresi
Birlik olarak farklı konseyler, üniversiteler, kurumlarla işbirliği yaptıklarını anlatan Orabi, şöyle konuştu: "Küresel bir ekonomimiz var, bu yüzden de pek çok zorlukla karşılaşıyoruz. Mevcut küresel atmosferle başa çıkmak için yöntemler geliştirmeliyiz. Bu yüzden işbirliğini geliştirerek, araştırmalarımızı sınır ötesine taşımalıyız. Araştırma ve yükseköğretimin sınırları olmamalıdır. İşbirliği ile Arap dünyasının küresel krizden ders çıkararak, ilerlemesini sağlamalıyız. Bu konferans da sürdürülebilir bir diyolog sürecini başlatmak üzere çok büyük bir adımdı. Böyle toplantıların sürdürülebilirliği düzenli olarak yapılmasıyla olacaktır. Birliğimiz her zaman işbirliğini gerçekleştirmeyi, bölgesel ve ulusal alanda iş birliğini sağlamayı çok istiyor. Sürdürülebilir kalkınmayı sağlamak için de birlikte çalışmalıyız."  Kongreye, YÖK üyeleri Prof. Dr. Durmuş Günay, Prof.
Durmuş Günay - 12.04.2014
BEÜ'den Yazar Ebubekir Eroğlu'na Fahri Doktora Ünvanı
Törene, Zonguldak Vali Yardımcısı Ahmet Mailoğlu, Yükseköğretim Kurulu Yürütme Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay, rektör yardımcıları, BEÜ Senatosu üyelerinin yanı sıra Eroğlu'nun yakınları ve akademik personel katıldı.
Durmuş Günay - 04.03.2014
Meslek Yüksekokulları Çorum'da Toplanıyor
İki gün sürecek konferansa ayrıca Çorum Valisi Sabri Başköy, YÖK Yürütme Kurulu Üyeleri Durmuş Günay ve Mehmet Şişman, ÖSYM Başkanı Ali Demir, Bülent Ecevit Üniversitesi Rektörü ve Yükseköğretim Kurulu MYO Çalışma Grubu Yürütücüsü Mahmut Özer, MEB Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürü Ömer Açıkgöz, Mesleki Yeterlilikler Kurumu Başkanı Bayram Akbaş, yazar ve Kapadokya MYO Mütevelli Heyeti Başkanı Alev Alatlı, TİSK Genel Sekreteri Bülent Pirler, çok sayıda üniversitenin rektörü, akademisyenler, MÜSİAD, Eğitim-Bir-Sen gibi kuruluşların temsilcileri katılacak.
Durmuş Günay - 30.10.2013
Köroğlu Sempozyumu Sona Erdi
Üniversitenin Kültür Merkezi Mavi Salon'da düzenlenen sempozyumun değerlendirme oturumunda, Tarım Orman ve Köy İşleri eski Bakanı Prof. Dr. Sami Güçlü ve YÖK Yönetim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Durmuş Günay tarafından halk edebiyatına katkı sağlayan öğretim üyelerine teşekkür plaketleri verildi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Durmuş Günay Haberleri | Durmuş Günay Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Durmuş Günay haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Durmuş Günay kimdir, hayatı ve biyografisi. STG'den Katip Çelebi Üniversitesi'nde Balık-Ekmek Şenliği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 22.6.2021 23:41:39. #1.16#

title