DURAN YADİGAR HABERLERİ

Duran Yadigar haber, Duran Yadigar son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Duran Yadigar

Duran Yadigar

Doğum Yeri Türkiye
Doğum Tarihi ... - ...

Duran Yadigar Kimdir ?

Duran Yadigar, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde MHP Tokat Niksar Belediye Başkan Adayı oldu.
Biyografinin devamı için tıklayın
Duran Yadigar - 31.03.2019
Tokat'ın Niksar İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti Adayı...
Kesin olmayan sonuçlara göre, Özdilek Özcan 7 bin 530, İYİ Parti adayı Emrah Köknar 5 bin 117, MHP adayı Duran Yadigar 4 bin 656 oy aldı.
Duran Yadigar - 19.02.2019
Geçici Aday Listeleri Seçim Kurullarında
Tokat'ta, 31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde yarışacak siyasi partiler, geçici aday listelerini seçim kurullarına teslim etti.
Duran Yadigar - 01.01.2013
Niksar'da Cahit Külebi Anıldı
Daha sonra kürsüye gelen Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar ise Cahit Külebi'nin yurt ve insan sevgisini içinde barındıran, Niksar aşığı Niksar'a değer veren bir şairi olduğunu söyledi.
Duran Yadigar - 27.12.2012
Niksar'da "17. Sokak Atölyesi", Törenle Açıldı
Arasta Çarşısı'ndaki atölyenin açılış kurdelesini, Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Belediye Başkanı Duran Yadigar ve ünlü sanatçı Erol Büyükburç kesti.
Duran Yadigar - 22.12.2012
Leylek ve Yılan, Niksar'ın Sembolü Haline Geldi
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, el işi ürünlerin simgesi haline gelen leyleğin bereketin, yılanın ise sağlığın sembolü olduğunu ifade ederek, "Bereket ve sağlık arayanlar haydi Niksar'a" dedi.
Duran Yadigar - 21.12.2012
Niksar, Tarihi Doku ile Bütünleşiyor
Tokat'ın Niksar İlçe Belediye Başkanı Duran Yadigar, Niksar'da 86 dükkanın restore edilerek günlük yaşama kazandırıldığını söyledi.
Duran Yadigar - 20.12.2012
Niksar, 2. Uluslararası Kültür Turizmi Zirvesinde
Niksar Belediyesi'nin açtığı standı gezenlerle yakından ilgilenen Belediye Başkanı Duran Yadigar, kentin tanıtımını yaparak Ankaralıları Niksar'ı görmeye davet etti.
Duran Yadigar - 20.12.2012
Ayvaz Mozaikleri, Turizme Kazandırılacak
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, mozaiklerin Ayvaz Mahallesi'ndeki su fabrikası alanında bulunduğunu anımsattı.
Duran Yadigar - 19.12.2012
21 Aralık'ta Efrekit'te Olacaklar
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar da, ilçeye 8 kilometre uzaklıktaki Efkerit Mağaraları'nda 8 bin yıl önce Anadolu'nun ilk yerel halkı olan Luwi kavminin yaşadığını, buranın bir jeopark alanı olduğunu bildirdi.
Duran Yadigar - 13.12.2012
Niksar'da Büyük Hedef
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100.kuruluş yılı olan 2023 yılına kadar Niksar'a yılda bir milyon turist hedefine mutlaka varacaklarını söyledi.
Duran Yadigar - 13.12.2012
Niksar Belediye Başkanı Yadigar."Türkiye Cumhuriyeti'nin 100.Kuruluş Yılı Olan 2023 Yılına Kadar...
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, 2023 yılına kadar Niksar'da yılda bir milyon turist hedefine varacaklarını söyledi.
Duran Yadigar - 30.11.2012
Niksar Belediyesi'nden Aşure İkramı
Niksar Belediyesi tarafından cuma namazı sonrası camiler ile cuma pazarında aşure ikramı yapıldı. Vatandaşlara aşure ikramında bulunan Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, Muharrem ayı sebebiyle muharrem oruçlarının tutulduğu bu ayın Türk İslam aleminin önemli aylarından birisi olduğunu kaydetti.
Duran Yadigar - 30.11.2012
Niksar'da 5 Bin Kişiye Aşure Dağıtıldı
Belediye Başkanı Duran Yadigar ve belediye görevlileri, Muharrem Ayı dolayısıyla, Cuma namazının ardından ilçe merkezindeki camilerde, pazar yerinde ve Cumhuriyet Meydanı'nda vatandaşlara aşure dağıttı.
Duran Yadigar - 24.11.2012
24 Kasım Öğretmenler Günü
Programa, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özer, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Recep Şaban Yavuz, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, daire müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve vatandaşlar katıldı.
Duran Yadigar - 19.11.2012
Canik Dağlarının Eteğinde "Saklı Bahçe"
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, turizmin parlayan yıldızı Niksar'da, Çanakçı Deresi'nin üzerinde gizli bir bahçe olan Kavlağanlık'ın keşfedilmeyi beklediğini söyledi.
Duran Yadigar - 14.11.2012
Niksar Belediye Başkanı Yadigar Açıklaması
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, "Küçük menfaatlerle nüfusunu başka yere götürmek Niksar'a zarar verir" dedi.
Duran Yadigar - 14.11.2012
Tokatlılar Antındağ'a Çıkarma Yaptı
Tokat Valisi Mustafa Taşkesen, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, Zile Belediye Başkanı Lütfi Vidinel, Turhal Belediye Başkanı Ali Gözen, Pazar Belediye Başkanı Adnan Özmen, Zile Ticaret Odası üyeleri ve beraberlerindeki heyet Altındağ'ı...
Duran Yadigar - 12.11.2012
Beypazarı, Tokat'ın İlçelerine Model Olacak
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar da Niksar, Turhal, Zile ve diğer ilçelerinde Türkiye'nin diğer kentlerinde olduğu gibi Büyük bir yarış içinde olduklarını, bunun ise Safranbolu'ya ve Beypazarı'na benzeme yarışı olduğunu kaydetti.
Duran Yadigar - 10.11.2012
Büyük Önder Atatürk'ü Anıyoruz
Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özer ve Belediye Başkanı Duran Yadigar çelenk sundu.
Duran Yadigar - 03.11.2012
Niksar Belediyespor, Maç Hazırlıklarını Sürdürüyor
Niksar Spor Salonu'nda antrenörler Sait Çamlıca ve Fikret Ayan'ın gözetiminde sporcular taktik ağırlıklı çalışmalar yaptı. Antrenmanı Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar da izledi.
Duran Yadigar - 29.10.2012
Cumhuriyetimiz 89 Yaşında
Niksar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nce düzenlenen resim, şiir okuma, kompozisyon ve şiir yazma dallarında dereceye giren öğrencilere ödüllerini Kaymakam Yolcu, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özer ve Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar verdi.
Duran Yadigar - 28.10.2012
29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özer, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Duran Yadigar - 26.10.2012
Kurban Bayramı
Programa, AK Parti Tokat Milletvekili Dilek Yüksel, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
Duran Yadigar - 24.10.2012
Niksar'daki Mezarlıklar Ziyaretçi Akınına Uğradı
Şakşak Mezarlığı'nı ziyaret eden Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, "Mezarlıklarımızdaki temizlik çalışmalarımızı tamamladık.
Duran Yadigar - 22.10.2012
Niksar'da 7d Sinema Salonu Açıldı
Açılışa, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Hakan Kuşçu, AK Parti Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız ve davetliler katıldı.
Duran Yadigar - 22.10.2012
Niksar'da Parke Yol Çalışmaları
Çalışmaların Kılıçarslan Mahallesi Şehit Pilot Kadir İreç Sokak'ta sürdüğünü söyleyen Belediye Başkanı Duran Yadigar, çalışmaların Kurban Bayramı'na kadar bitirilmesini planladıklarını kaydetti.
Duran Yadigar - 20.10.2012
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu Açıklaması
Dertleşmeye geldiklerini ifade eden Kılıçdaroğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ayrılık, gayrılık yok. Yeni bir iklime ihtiyacımız var, yeni bir yönetime ihtiyacımız var. Toplumu bölmeyen, ayrıştırmayan, bir arada yaşamaya, kardeşçe yaşamaya, barış içinde yaşamaya, demokrasi içinde yaşamaya, her vatandaşın düşüncesini özgürce dile getirdiği bir Türkiye'yi yeniden ayağa kaldırmaya ihtiyacımız var. Onun yolu halktan geçiyor. Sizden geçiyor. Ben siyasete atılırken halkımıza söz verdim. 'Hiçbir yerde, hiçbir ortamda halka yalan söylemeyeceğiz, yalan söylemeyeceğim.' Gittiler, görüşmeler yaptılar PKK ile. Ne dedik- 'Siz görüşüyorsunuz.' Ne dediler. 'Bunu söyleyen şerefsizdir' dediler. Çıktı mı ortaya, görüştüler mi- Peki ben Erbaalılara soruyorum, Allah aşkına şimdi sorun bakalım 'kim o şerefsiz-' Sorun bakalım. Benim söylediğim doğru çıktı mı- İnkar ettiler mi- Ettiler. Vatandaşa yalan söylediler mi- Söylediler. Yalancıdan devlet adamı olmaz, yalancıdan bir ülkede başbakan olmaz. Yalancıdan bir partinin genel başkanı olmaz. Halkına yalan söyleyen yarın halkını satarsa, sakın bunu da unutmayın ve şaşırmayın. Siyaset, halkını satmayan, halkın çıkarlarını savunan insanların görevi olmalıdır." Erbaa'daki programının ardından Niksar ilçesine geçen Kılıçdaroğlu, ilçe girişinde partililer ve vatandaşlarca karşılandı. Kılıçdaroğlu'nu karşılayanlar arasında Niksar'ın MHP'li Belediye Başkanı Duran Yadigar da yer aldı.
Duran Yadigar - 01.10.2012
Niksar'da "İşçilik Sizden, Boyası Bizden" Kampanyası
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, AA muhabirine yaptığı açıklamada, kampanyaya başvuran 50'den fazla iş yeri ve evin boyama işleminin tamamlandığını söyledi.
Duran Yadigar - 26.09.2012
İtfaiye Teşkilatı'nın 298. Yıl Dönümü
İtfaiye Teşkilatı'nın kuruluşunun 298.yıl dönümü dolayısıyla İtfaiye Müdürü Ahmet Demirel, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar'ı makamında ziyaret etti.
Duran Yadigar - 25.09.2012
Niksar Belediye Başkanı Yadigar, Okulları Ziyaret Etti
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, yeni eğitim-öğretim yılının başlamasının ardından okul ziyaretlerinde bulundu.
Duran Yadigar - 20.09.2012
Niksar'da Av Turizmi Çalışmaları Yapılıyor
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, ilçede avlak bölgesiyle ilgili altyapı çalışmalarının yüzde 90 oranında tamamlandığını belirtti.
Duran Yadigar - 20.09.2012
Niksar'da Av Turizmi Köylüleri Kalkındıracak
Almanya'da faaliyet gösteren Taş Turistik sahibi Selahattin Taş ve Türkiye Partneri BTİ Turizm yetkilisi Dursun Polat'ı Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar makamında kabul etti.
Duran Yadigar - 19.09.2012
Niksar'da Gaziler Günü Dolayısıyla Tören Düzenlendi
Tören kapsamında Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özen ve Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, Hükümet Konağı önündeki Atatürk Anıtı'na çelenk sundu.
Duran Yadigar - 17.09.2012
Yeni Eğitim-öğretim Yılının Başlaması
Etkinliğe, Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, İlçe Emniyet Müdürü Murat Mutlu, İlçe Milli Eğitim Müdür Vekili Mevlüt Seyhan, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, MHP İlçe Başkanı Davut Berdibek, okul idarecileri ve veliler katıldı.
Duran Yadigar - 09.09.2012
Niksar'da Sokak Atölyeleriyle Kadınlara İş İmkanı
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar tarafından hayata geçirilen sokak atölyeleri ile kadınlara iş imkanı verildi.
Duran Yadigar - 08.09.2012
Niksar'da Sevgi Sosyal Markete Nisip'den Destek
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, yapılan yazılı açıklamada, NİSİP heyetinin Ramazan Bayramında ziyaret ettikleri Niksar Belediyesi Sosyal Giyim Market'te eksiklikleri tespit ettiği hatırlattı.
Duran Yadigar - 30.08.2012
Büyük Zafer'in 90. Yıl Dönümü
Hükümet Konağı önündeki törende, Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özer ve Belediye Başkanı Duran Yadigar Atatürk büstüne çelenk sundu.
Duran Yadigar - 29.08.2012
30 Ağustos Zafer Bayramı
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar ile AK Parti Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 90.yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Duran Yadigar - 22.08.2012
İstanbul Niksarlılar Derneği'nden Engellilere Yardım
Programa katılan Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar ve AK Parti Niksar İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, araba ve sandalyeleri ihtiyaç sahiplerine teslim etti.
Duran Yadigar - 19.08.2012
Niksar'da Bayramlaşma
Ayvaz Parkı'ndaki programda, Kaymakam Yusuf Gökhan Yolcu, katılanların Ramazan Bayramı'nı kutlayarak, kendilerine ve ailelerine sağlık ve huzur dileklerinde bulundu. Yolcu'ya Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özer ve Belediye Başkanı Duran Yadigar da eşlik etti.
Duran Yadigar - 12.08.2012
Niksar Çamiçi Yaylası'nda Sondaj Çalışmaları
Belediye Başkan Yardımcısı Fazlı Bayram, belediye meclisi üyeleri ve birim müdürleriyle sondaj çalışmalarını inceleyen Belediye Başkanı Duran Yadigar, yaptığı açıklamada, "Kilise Tepesi" denilen bölgede yapılan sondaj çalışmaları kapsamında 460 metre derinliğe inildiğini söyledi.
Duran Yadigar - 12.08.2012
Niksar'da "Ramazan Sokağı" Etkinlikleri
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, konser sonunda Akhmedov'a, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün siluetinin bulunduğu tabloyu hediye etti.
Duran Yadigar - 09.08.2012
Vali Yılmaz'ın Veda Ziyaretleri
Tokat'ta veda ziyaretlerini sürdüren Vali Yılmaz, Reşadiye Kaymakam Engin Aksakal ve ilçe protokolü tarafından karşılandı. Reşadiye Kaymakamlığı ve ilçe protokolüyle vedalaşan Vali Yılmaz, Reşadiye Belediye Başkanı Rafet Erdemi'i de makamında ziyaret etti. Reşadiye'den sonra Bozçalı Belediye Başkanı Mustafa Yılmaz, Başçiftlik Kaymakamı Cemil Sarıoğlu, Başçiftlik Belediye Başkanı Mustafa Öztürk'ü makamında ziyaret ederek vedalaşan Vali Yılmaz, Niksar ilçesinde Kaymakam Dr. Yusuf Gökhan Yolcu ve ilçe protokolü tarafından Hükümet Konağı önünde karşılandı. Ziyarette Kaymakam Yolcu, Vali Yılmaz'ın yağlı boya resmini hediye etti. Ziyarette kısa bir konuşma yapan Vali Yılmaz, önümüzdeki hafta içerisinde Tokat'tan ayrılarak yeni görev yeri Kayseri'ye gideceğini söyledi. Kimseye şahsi kırgınlığının olmadığını belirten Vali Yılmaz, yapılan hizmetlerin eksik olmaması yönünde gayret gösterdiğini kaydetti. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar'ı makamında ziyaret eden Vali Yılmaz, Niksar'da turizm anlamında yapılan işleri beğendiğini, artık insanların turizme olan inançlarının arttığını belirterek bu uzun soluklu maratonda başarılar diledi.
Duran Yadigar - 09.08.2012
Vali Yılmaz'dan Niksar'a Veda Ziyareti
Niksar Kaymakamlığı önünde karşılanan Yılmaz, kaymakamlık binasına geçti. Yılmaz, Niksar Kaymakamı Yusuf Gökhan Yolcu, Garnizon Komutanı Jandarma Binbaşı Özgür Özer, Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, AK Parti İlçe Başkanı Abdullah Yıldız, daire müdürleri ve sivil toplum kuruluşlarıyla vedalaştı.
Duran Yadigar - 07.08.2012
Niksar'da Yollar Yenileniyor
Niksar Belediye Başkanı Duran Yadigar, doğalgaz çalışmaları sonucu tahrip olan yolların tamamının yenileceğini söyledi.
Duran Yadigar - 07.08.2012
Niksar'da Parke Yol Çalışmaları
Belediye Başkanı Duran Yadigar, yaptığı açıklamada, tesviye ve bordür çalışması yapıldıktan sonra parke kaplama çalışmasına başladıklarını belirterek, "İsmet Paşa Mahallesi düz tarla mevkisinde parke yol kaplama çalışmalarımız devam ediyor.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Duran Yadigar Haberleri | Duran Yadigar Kimdir - Haberler - Duran Yadigar haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Duran Yadigar kimdir, hayatı ve biyografisi. Tokat'ın Niksar İlçesinde Belediye Başkanlığını Kesin Olmayan Sonuçlara Göre, AK Parti
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 16.4.2021 21:27:27. #1.15#

title