Duran, Dokurcun Belediyesi'ne destek verdi

Duran, Dokurcun Belediyesi'ne destek verdi

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Duran, Dokurcun Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz'ın daveti üzerine Dokurcun beldesini ziyaret etti.

Duran, Dokurcun Belediyesi'ne destek verdi

Adapazarı Büyükşehir Belediyesi Başkanı Aziz Duran, Dokurcun Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz'ın daveti üzerine Dokurcun beldesini ziyaret etti.

Küçücek Belediye Başkanı Yaşar Akgün ve Kuzuluk Belediye Başkanı Asım Yanık'ın da hazır bulunduğu ziyarette Başkan Duran, Dokurcun'da gerçekleşen çalışmaları inceledi ve vatandaşlarla bir araya geldi. İlk olarak Dokurcun'da yapılan cami inşaatını gezen başkan Duran, daha sonra rahatsızlığından ötürü bir süredir evinde istirahat eden Belediye Meclis Üyesi İsmail Çekir'e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.

AK Parti Dokurcun Belde Başkanı Recai Erdinç'in de eşlik ettiği esnaf ziyaretleri sırasında vatandaşların dertlerini dinleyen Başkan Duran, üç kahvehanede de konuşma yaptı. Dokurcun'un Büyükşehir Belediyesi sınırlarında olmamasına rağmen her zaman Dokurcun'a destek verdiklerini belirten Başkan Duran, "Belediye Başkanımız Ruhi Yılmaz'ın daveti üzerine beldenize gelmiş bulunuyoruz. Biz Büyükşehir Belediyesi olarak Dokurcun'a hiçbir zaman desteğimizi eksik etmedik. Dokurcun Büyükşehir sınırları içinde yer almasa da biz belediye başkanının taleplerini elimizden geldiğince yerine getirmeye çalıştık. Türkiye gelişiyor. Bizler de bu gelişmeye paralel olarak Sakarya'nın gelişmesi için ciddi hamleler yaptık. Biz Büyükşehir belediyesi olarak her zaman halkımızın yanında olduk. Burada sizlerin ilgisi bizleri çok memnun etmiştir. İşte önemli olan budur, gönüllerimizin bir olmasıdır. Büyükşehir belediyesi olarak Dokurcun'a destek vermeye devam edeceğiz" dedi.

Vatandaş ziyaretinin ardından Dokurcun Belediyesi'ne geçen Başkan Duran'a Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz, üzerinde Sakaryasor'un yeşil siyah renklerini taşıyan bezden yapılma büyük bir futbol topu hediye etti. Büyükşehir Belediyesi'nin asfalt konusunda Dokurcun'a vermiş olduğu desteğin Dokurcun halkı tarafından unutulmayacağını belirten Belediye Başkanı Ruhi Yılmaz, "Beldes kapsamında beldemize yapılması planlanan asfalt çalışmasında Adapazarı Büyükşehir Belediye Başkanımız Aziz Duran bizlere tam destek vermiştir. Dokurcun halkı olarak kendisine şükranlarımızı sunuyoruz. Ayrıca itfaiye konusunda ki desteklerinden ötürü de Başkanımıza minnettarız" diye konuştu.

Kaynak: CHA