Dünyaca Ünlü Model, Uyuz Böcekleri Tarafından Yenerek Öldü - Haberler Magazin
Haberi Paylaş

Dünyaca Ünlü Model, Uyuz Böcekleri Tarafından Yenerek Öldü

Haberler.com - Haberler | Magazin

Bir zamanların ünlü model ve televizyon sunucusu Rebecca Zeni, kaldığı huzurevinde uyuz böcekleri tarafından canlı bir şekilde yenerek öldü.

93 yaşındaki New York doğumlu bir zamanların ünlü model ve televizyon sunucusu Rebecca Zeni, kaldığı huzur evinde köpeklerde ortaya çıkan uyuz böcekleri tarafından canlı bir şekilde yenerek öldü.

HUZUREVİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILMADI

İddiaya göre sağlık yetkilileri insan vücuduna giren böcek türlerinin modelin yatağında türemeye başladıklarını ve ölümüne sebep olduklarını bildikleri halde huzurevi hakkında herhangi bir soruşturma açmadılar.

HUZUREVİ YETKİLİLERİ SORUMLULUĞU ÜSTLENMEDİ

2010 yılında bunama hastalığından dolayı kendisini huzurevine veren ailesi huzurevi hakkında davacı oldu. Huzurevi yetkilileri ise sağlık kurumu olmadıklarını ve bu yüzden olaydan sorumlu tutulamayacaklarını söyledi.

Haberler.com - Magazin Haberleri

New York, Magazin, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
Yorumlar (65)
İsmail karacoban:Dünyada hergün milyonlarca insan açlıktan ve savaşlardan ölürken kimsenin sesi çıkmazken bunun nasıl öldüğü nerde öldüğü çokmu önemli dünyanın bir tarafında insanlar açlıktan ölürken bunun gibiler hayatın her zevkini yaşamış tatmadığı zevk kalmamış bırakında bu şekilde ölsün Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
E:Böcek şu bu değil iyi yıkanmamış bakılmamış o yüzden bu hale gelmiş, eğer kadıncağız yatalak ise en azından yatakta temizliği yapılmalı ve yatalakta olsa aradabir yataktan çıkarılıp sandalyeye konulması gerekiyordu bu kadının yatağı hiçmi temizlenmedi bi hasta bakıcı olarak bunkarı takip etmesi gerekir asıl bakım ilk önce yaşlı kadın sonra yatağı odası, Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
H.A ya cevaba ''cevap'':1-Her çocuk İslam üzere doğar. 2-insanlar müslüman olmayan bir toplumda yetişdi ve büyüdü diye islama dinine geçme sorumluluğundan kurtulamaz. 3-gayri müslim birine rahmet dileyemezsin. çünkü son ilahi emir bunu emretmektedir. son din islam dır. son kitap kurandır. son peygamberde Hz. muhammet a. s dır. Cevap Yaz 0 1 Yayından Kaldır
Tüm 65 yorumu okumak için tıklayın
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title