Dünyaca Ünlü Dj Yeniden Bodrum Eva Kleın'da

Dünyaca Ünlü Dj Yeniden Bodrum Eva Kleın'da

Elektronik müziğin en iyi isimlerinden ve son yılların en çok konuşulan partisi Day Zero’nun kurucusu yetenekli Lazarus, geçen yaz hafızalara kazınan performansının ardından bir kez daha Bodrum’a gelerek müzikseverlerle buluşacak. Unutulmaz bir gece yaşamak istiyorsanız, büyük buluşmayı kaçırmayın.

Dünyaca Ünlü Dj Yeniden Bodrum Eva Kleın'da


İyi müzik ve eğlencenin adresi Klein, yazlık evi Eva Klein'da dünyaca ünlü Dj'leri ağırlamaya devam ediyor… Geçen yıl ilk kez geldiği Bodrum'da büyük beğeni toplayan yetenekli İngiliz Dj Damian Lazarus, 29 Haziran Cuma gecesi bir kez daha Eva Klein'da setin başına geçerek, müzikseverle buluşacak. Dünyada dans müziği standartlarını belirleyen isimlerden biri olan Dj Lazarus; İbiza'da düzenlediği unutulmaz partiler ve Burningman ile Coachella gibi efsane festivallerde çaldığı setlerle tanınıyor ve büyük beğeni topluyor. Elektronik dans müziğinin en itibarlı plak şirketlerinden Crosstown Rebels ve son yılların en çok konuşulan partisi Day Zero'nun kurucusu da olan Lazarus, kendi plak şirketi aracılığıyla Maceo Plex, Jamie Jones, Seth Troxler, Art Department ve Subb-An gibi alanında başarılı isimlerle yaptığı işbirlikleriyle de biliniyor.


Renkli Akdeniz dokunuşu 


Müziğiyle olduğu kadar yenilenen eklektik dekorasyonuyla da oldukça iddialı olan Eva Klein, bu yaz neon ışıklarla taçlandırılmış dinamik stiliyle konuklarını ağırlıyor. Çağdaş Akdeniz mimarisinin renkli dünyası, peyzaj tasarımcısı Murat Pilevneli'nin imzasıyla Eva Klein sınırlarında hayat bulacak. Yaz boyunca elektronik müziğin nefis tınıları eşliğinde, büyülü bir dünyaya ışınlanmak istiyorsanız Bodrum'un buluşma noktasındaki yerinizi alın.

Kaynak: Pembenar