Haberler

Kadın Yolcu Köpeğini Havalimanında Terk Etti

Abone Ol

ABD'nin Pittsburgh Havalimanı'nda bir kadın yolcu, köpeğini havalimanında bir bebek arabasında terk ederek uçağa bindi. Köpek koruma altına alındı, kadın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

ABD'nin Pittsburgh Havalimanı'nda bir kadın yolcu, köpeğini havalimanında bir bebek arabasında terk ederek uçağa bindi. Köpek koruma altına alındı, kadın hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Pennsylvania eyaletindeki Pittsburgh Havalimanı'nı polisi olayla ilgili 4 Ağustos'ta yaptığı açıklamada, bir kadın yolcunun uçağa binmeden önce köpeğini yanında götürmek istediği ancak görevliler tarafından yolcuya köpeğin özel taşıma kafesinde uçağa alınması gerektiği söylendi. Fransız Bulldog cinsi köpeği havalimanında bir pusete koyan kadın, uçağa binerek yolculuğuna devam etti.

Köpeği pusette bulan polis, "Görevliler, hayvanın üzerinde bir mikroçip bulabildi ancak sahibine ulaşma girişimleri başarısız oldu. Müfettişler, köpeğin sahibine havayolu yetkilileri tarafından köpeğin uçabilmesi için bir köpek taşıma kafesine yerleştirilmesi gerektiğinin söylenildiğini öğrendi. Soruşturma, sahibinin daha sonra köpeği kısa süreli park yeri yakınında terk ettiğini ve uçağa binmeye devam ettiğini ortaya çıkardı.

Polis, köpeği güvenli bir şekilde teslim etmesi için eyalet köpek bekçisiyle temasa geçti. Görevli köpek bekçisi tarafından hayvan sahibine karşı 'terk etme' suç duyurusunda bulunulması bekleniyor" açıklamasını yaptı.

Kaynak: Demirören Haber Ajansı / Dünya

Amerika Birleşik Devletleri Pennsylvania Dünya Haberler

Bakmadan Geçme

KOSKİ Konya su kesintisi: Konya'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Konya su kesintisi listesi! BUSKİ Bursa su kesintisi: Bursa'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Bursa su kesintisi listesi! ASKİ Ankara su kesintisi: Ankara'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık Ankara su kesintisi listesi! İZSU İzmir su kesintisi: İzmir'de sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İzmir su kesintisi listesi! TikTok Türkiye Sözcüsü Emir Gelen kimdir? Tiktok kapatılacak mı? Tiktok ne zaman kapatılacak? Tiktok yasaklandı mı? 7 Aralık Cuma Hutbesi yayınlandı! 7 Aralık Cuma Hutbesi tam metni! Diyanet 7 Aralık Cuma Hutbesi! Masterchef eleme adayları kimler? Haftanın 3. eleme adayları kimdir? 7 Aralık 2023 Masterchef haftanın eleme potasındaki isimleri kimler oldu? İSKİ İstanbul su kesintisi: İstanbul'da sular ne zaman gelecek? 7-8 Aralık İstanbul su kesintisi listesi! 7 Aralık Masterchef dokunulmazlığı hangi takım kazandı? Masterchef 2023 Mavi takım mı Kırmızı takım mı kazandı? Masterchef bugün kazananı kim? Hangi Yunan adalarına vizeler kaldırıldı? Vizesiz gidilebilen Yunan adaları hangileri? Yunan adalarına vize var mı, vizeler kaktı mı? Yunanistan ile vize anlaşması detayları! Hudutsuz Sevda CANLI izle! Hudutsuz Sevda 11. Bölüm FOX TV CANLI izle! Gazze'de kaç kişi öldü? İsrail'in saldırıları sonucu Gazze'de kaç kişi hayatını kaybetti? Beşiktaş'ta sakat futbolcular! Hangi futbolcular Fenerbahçe maçında oynayamayacak?
1000
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title