Haberler

2010'un En Etkili İsimleri İçin Gala

Abone Ol

Tolga Adanalı - Time Dergisi, '2010 Yılının En Etkili 100 İsmi' Listesini Açıklaması Dolayısıyla New York'ta Gala Düzenledi.

Tolga Adanalı - Time Dergisi, ''2010 yılının en etkili 100 ismi'' listesini açıklaması dolayısıyla New York'ta gala düzenledi.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın da ''Liderler'' kısmında yer aldığı listede, ABD Başkanı Barack Obama, Brezilya Devlet Başkanı Luiz Lula da Silva gibi isimler de bulunuyor.

Lincoln Center'da düzenlenen galaya, 2008 yılında yayımlanan listeye giren dünyaca ünlü Türk doktor Mehmet Öz de eşi Lisa Öz ile birlikte geldi. Kırmızı halıda medya mensuplarının ilgi odağı olan Dr. Öz, burada A.A muhabirine yaptığı açıklamada, galaya katılmaktan çok mutlu olduğunu belirtti.

Öz, ''Ben de daha önce Time Dergisi'nin listesinde yer aldım. Bu yıl da Başbakan Erdoğan'ın bu listede olması bana gurur verdi. Burada olmaktan ayrı bir iftihar duyuyorum'' dedi.

Galaya, ünLü oyuncular Demi Moore ve Ashton Kutcher, 2008 ABD Başkan Yardımcısı Adayı ve eski Alaska Valisi Sarah Palin, müzisyen Elton John, yönetmen Oliver Stone, Amerikalı televizyon yıldızları Rachael Ray, Ben Stiller, Judd Apatow, Martha Stewart, ünlü iş adamı Richard Branson, modacı Donatella Versace, ressam Kathryn Bigelow, moda dünyasının ünlü isimleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Basın mensupları, Manhattan'daki Colombus Meydanı'nda kurulan çadırdan, kırmızı halıda yürüyen davetlilerin görüntülerini alabilmek için birbirleriyle yarışırken, televizyon ve sinema yıldızlarının hayranları da meydanda kurulan güvenlik bariyerlerinin arkasından ünlü isimleri görmeye çalıştılar.

Kaynak: AA / Dünya

Haberler

Bakmadan Geçme

YARGI YEKTA KİMDİR? Yargı dizisi "Yekta" Uğur Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, oynadığı dizi ve filmler nedir? AMARDEEP ANAND KİMDİR? MasterChef konuğu Amardeep Anand kaç yaşında, nereli? PANTENE ALTIN KELEBEK 2023 KAZANANLAR LİSTESİ: 49. Pantene AltIn Kelebek Ödülünü kimler kazandı, kazanan isimler kimler? DOĞUKAN İSLAMOĞLU KİMDİR? AK Parti Artvin Gençlik Kolları Başkanı Doğukan İslamoğlu neden öldü, kaç yaşında, hayatı ve biyografisi! BEŞİKTAŞ BAŞKANLIK SEÇİMİ SONUÇLARI: BJK yeni başkanı kim oldu 2023? Beşiktaş'ın yeni başkanı kim? Beşiktaş'ın YENİ BAŞKANI Hasan Arat kimdir, kaç yaşında, nereli? Beşiktaş Başkanlık seçimi kim kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ İNTERNET DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi İnternet Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ DİZİ ÇİFTİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ DİZİSİ kim kazandı, oldu? Altın Kelebek En İyi Romantik Komedi Dizisi ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Kadın Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ ROMANTİK KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Romantik Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ KADIN OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Kadın Oyuncu ödülü kim aldı, kazandı? Pantene Altın Kelebek Ödülleri 2023 EN İYİ KOMEDİ ERKEK OYUNCU kim kazandı, oldu? En İyi Komedi Erkek Oyuncu ödülü kime gitti?
title