Dünya Supersport Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu Adapazarı'nda

Dünya Supersport Motosiklet Şampiyonası'nda Sezonun Bitimine 3 Yarış Kala Şampiyonluğunu İlan Eden Kenan Sofuoğlu, Memleketi Adapazarı'nda Coşkuyla Karşılandı.

Dünya Supersport Motosiklet Şampiyonu Kenan Sofuoğlu Adapazarı'nda

Dünya Supersport Motosiklet Şampiyonası'nda sezonun bitimine 3 yarış kala şampiyonluğunu ilan eden Kenan Sofuoğlu, memleketi Adapazarı'nda coşkuyla karşılandı.

Dünya şampiyonu Sofuoğlu'nu AK Parti Sakarya İl Başkanı Yusuf Alemdar ve motorcu arkadaşları, TEM Otoyolu Arifiye gişelerinde karşıladı. Sofuoğlu'na İl Başkanı Alemdar bir altın hediye etti. Arkadaşları, Kenan Sofuoğlu'nu omuzlarına alarak havaya fırlattı.

Daha sonra Kenan Sofuoğlu, motosiklete binerek konvoyla birlikte şehre girdi. Atatürk Bulvarı'nda şehir turu atan Kenan Sofuoğlu'na Adapazarlılar büyük ilgi gösterdiler. Adapazarı Kültür Merkezi (AKM) önünde Kenan Sofuoğlu için şölen düzenlendi. AKM önünde arkadaşlarının yaktığı havai fişeğin koluna çarpması sonucu Sofuoğlu küçük bir kaza geçirdi. Sofuoğlu, yaralanmamak için ateşin bulunduğu alandan kaçtı. Sofuoğlu burada Sakaryaspor forması giydi. Ardından Sofuoğlu'nun motorcu arkadaşları kısa bir şov

yaptı.

Çok mutlu olduğunu söyleyen Sofuoğlu, gösterilen ilgiye teşekkür etti.

(MK-İÇ-MFS-OK-S)