Dünya'nın En Seksi Erkekleri!

Dünya'nın En Seksi Erkekleri!

Hello! Dergisi Düzenlediği Anket Sonucunda Beyazperdenin En Seksi Dokuz Erkeğini Belirledi. İşte Kadınların Rüyalarını Süsleyen O Yakışıklılar...

Dünya'nın En Seksi Erkekleri!

HELLO! DERGİSİ DÜZENLEDİĞİ ANKET SONUCUNDA BEYAZPERDENİN EN SEKSİ DOKUZ ERKEĞİNİ BELİRLEDİ. İŞTE KADINLARIN RÜYALARINI SÜSLEYEN O YAKIŞIKLILAR...

Brad Pitt

Hiç tartışmasız, dünyanın en seksi erkeği unvanını elinde bulunduruyor Brad Pitt. '12 Maymun', 'Seven', 'Fight Club' gibi birçok başyapıtta yer alarak oyunculuk kalitesini kanıtlayan Pitt, iki yılı aşkın süredir Angelina Jolie ile aile hayatı yaşıyor. Ama onun tam bir aile babası olması, çekiciliğini azaltmaktansa artırıyor. Politik temalı filmlerde yapımcılık da yapmaya başlayan yakışıklı aktör, 1995 yılından bu yana dünyanın en seksi erkekleri listelerinin hep zirvelerinde geziniyor.

Jude Law

Seksi oyuncu Cameron Diaz, bir dönem sevgilisi olan İngiliz aktör Jude Law'ı şöyle anlatıyor: 'Yakışıklı, seksi, karizmatik ve eğlenceli. Ona aşık olmak öyle kolay ki!' Diaz'ın bu tasvirine daha başka ne eklenebilir? O, tüm zamanların en seksi erkeklerinden biri.

Jake Gyllenhaal

Şu sıralar vizyona giren 'Rendition' filminin başrollerini sevgilisi Reese Witherspoon ile paylaşan yakışıklı aktör Jake Gyllenhaal, kendisine aşk hayatı sorulduğunda 'Ben Amerika'nın en seksi erkeğiyim' diye şaka yaparak konuyu geçiştiriyor.

Matt Damon

People dergisi tarafından da 2007 yılının en seksi erkeği seçilen Matt Damon, böyle anılmaktan hiç hoşlanmıyor. Yakın arkadaşı olan George Clooney, 'Onun seksi olmasının üç sebebi var. Gözleri, harika gülümsemesi ve Amerikan tarz' diyor.

Javier Bardem

Penelope Cruz ile yaşadığı aşkı Hello! tarafından görüntülenen İspanyol aktör Javier Bardem, seks sembolü olduğunu söyleyenlere, 'Bu beni sadece güldürüyor' diye cevap veriyor. Nedenini ise şöyle açıklıyor: 'Sabah uyanıp aynaya baktığımda karşımda bir seks sembolü görmüyorum.' 38 yaşındaki aktör, yaşlandıkça daha tutkulu olmaya başladığını ise gizlemiyor.

George Clooney

Onun gelecekte Amerika Başkanı olacağını düşünen hayranları, ünlü aktörün karizmasından oldukça etkilenmiş görünüyor. Şu sıralarda Sarah Larson adlı genç bir kızla birlikte olan aktör, 'Ocean's Thirteen', 'Micheil Clayton' ve 'Good German' gibi başarılı filmlerinin üzerine bu yıl bir de Barış Ödülü'nü alınca, Hollywood'un kralı olarak gösterilmeye başlandı.

Johnny Depp

O, Hollywood'un asi kahramanı... Fransız aktris Venessa Paradis ile birlikteliğinden iki çocuğu olan Johnny Depp, çocuklarına fazlasıyla düşkün. Onu çekici kılansa radikal tarzı. 'Karayip Korsanları' serisinden kalma alışkanlığıyla gözleri sürmeli bir korsan edasıyla ve fötr şapkasıyla galalara katılan ünlü aktör, sistemin dışında kalmaya çalışarak kendini daha da seksi yapıyor.

Ben Affleck

Jennifer Lopez'le büyük aşkyaşayan Ben Affleck, şimdi Jennifer Garner ile beraber. Çiftin 2005 yılında doğan Violet adlı çocukları, 35 yaşındaki Affleck'in en büyük mutlu-luğu.

Denzel Washington

1954 doğumlu Amerikan aktör Denzel Washington, Pauletta Washigton ile evliliğinden dört çocuk sahibi. Ünlü aktör Samuel L. Jackson siyahi oyuncuları kastederek: 'En yakışıklımız o' derken, Oscar'lı aktör, tutkusunun oyunculuk olduğunu söylüyor.

Kaynak: Gecce