Dünya Kültür Mirası Aday Kentlerinden Mardin İçin Tanıtım Sitesi

Dünya Kültür Mirası Aday Kentlerinden Mardin İçin Tanıtım Sitesi

Kurduğu Tanıtım Sitesi ile Memleketi Mardin'i, Tüm Dünyaya Tanıtan Gönüllü Elçi Burak Erdem'in Sitesi "Www.mardinimiz.com" 2 Yaşını Doldurdu. 1 Ayda 70 Bin Kişinin Ziyaret Ettiği Www.mardinimiz.com Tanıtım Sitesi Portalının 2'nci Yılını Doldurmasından Dolayı Büyük Mutluluk Yaşadığını Belirten Lise Öğrencisi Burak Erdem, Mardinimiz.com Sitesinde Tarihi ve Turistik Mekanlara Ait Çok Sayıda Fotoğr...

Dünya Kültür Mirası Aday Kentlerinden Mardin İçin Tanıtım Sitesi

-Kurduğu tanıtım sitesi ile memleketi Mardin'i, tüm dünyaya tanıtan gönüllü elçi Burak Erdem'in sitesi "www.mardinimiz.com" 2 yaşını doldurdu. 1 ayda 70 bin kişinin ziyaret ettiği www.mardinimiz.com tanıtım sitesi portalının 2'nci yılını doldurmasından dolayı büyük mutluluk yaşadığını belirten Lise öğrencisi Burak Erdem, mardinimiz.com sitesinde tarihi ve turistik mekanlara ait çok sayıda fotoğraf, haber, spor ile kültür ağırlıklı bilgiye, şarkıları, kliplere yer verdiğini söyledi.

MARDİN (ANKA) - Kurduğu tanıtım sitesi ile memleketi Mardin'i, tüm dünyaya tanıtan gönüllü elçi Burak Erdem'in sitesi "www.mardinimiz.com" 2 yaşını doldurdu. Siteyi son bir ayda 70 binin üzerinde kişi ziyaret etti.

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından 2001 yılında UNESCO'ya dünya kültür mirasına aday şehir gösterilen Mardin'i, daha geniş kitlelere tanıtmak amacıyla lise öğrencisi Burak Erdem tarafından kurulan, "www.mardinimiz.com", 2 yaşına girdi.

Siteyi son bir ayda 70 binin üzerinde kişinin ziyaret ettiğini belirten Erdem, sitenin 2'nci yıl dönümünü kutlamanın büyük mutluluğunu yaşadığını söyledi. Burak Erdem, mardinimiz.com sitesinde, tarihi ve turistik mekanlara ait çok sayıda fotoğraf, haber, spor ile kültür ağırlıklı bilgiye, şarkıları, kliplere yer verdiğini söyledi.

-"SPONSORLAR DESTEK OLSUN"-

Memleketi olan Mardin için gönüllü tanıtım elçisi olduğunu ifade eden Erdem, şunları söyledi:

Kaynak: ANKA