Dünya Hali Haberleri

Dünya Hali haber, Dünya Hali son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dünya Hali - 01.11.2018
Bu Hafta 7 Film Vizyona Girecek
"Dünya Hali" Murat Dalkılıç ile Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı "Dünya Hali", animatörlük yapan bir genç ile idealist gazeteci bir kızın hikayesini anlatıyor.
Dünya Hali - 13.10.2016
Romanların Renkli Yaşamı
Dünyanın her köşesinde neşeleri ile tanınan Romanların renkli yaşamı, objektiflere yansıdı.
Dünya Hali - 15.06.2016
Olumlu Davranış Geliştirme Programı Final Yaptı
Üsküdar Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen Olumlu Davranış Geliştirme Programı (ODGE) final yaptı.
Dünya Hali - 24.02.2016
Başbakan Yardımcısı Kurtulmuş: "Güçlü Olanın Borusunun Öttüğü Bir Dünya Var"
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, “Dünyada siyasi krizler var. Suriye krizi resmi kayıtlara göre 450 bin insan ölmüş. İyi olur inşallah maşallah gibi sözlerle bu sorunları çözemezler.
Dünya Hali - 24.02.2016
Hoca Ahmed Yesevi'yi Anma Toplantısı
Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş, İslam dünyasındaki etnik ve mezhebi bölünmeye dikkati çekerek, "İnsanları etnik, mezhep kimlikleri üzerinden bölerler.
Dünya Hali - 20.01.2016
Gaziantep'ten Kısa Kısa
GSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Ekonomi Bakanlığı'nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) tebliği kapsamında yürütülen "Gaziantep Dünya Hali Ticaret Merkezi Projesi" kapsamında, Domotex Hannover 2016 Fuarı'nda stant açtı.
Dünya Hali - 14.01.2016
Gso, "Domotex Hannover 2016 Fuarı"Nda Stant Açacak
Gaziantep Sanayi Odası (GSO), Almanya'da 16-19 Ocak tarihleri arasında gerçekleştirilecek "Domotex Hannover 2016 Uluslararası Halı ve Zemin Kaplamaları Fuarı"nda stant açacak.GSO'dan yapılan yazılı açıklamaya göre, Domotex Hannover 2016 Fuarı'nda, 60 ülkeden toplam bin 441 katılımcı firma ürünlerini sergileyecek. Fuara, Türkiye 141 firmayla 16 bin 318 metrekare alanda katılım sağlayacak. Türkiye'nin uluslararası katılımda, metraj bazında yedinci kez 1'inci ülke olduğu fuarda Gaziantep'ten 55 firma yer alacak.GSO, Ekonomi Bakanlığı'nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) tebliği kapsamında yürütülen "Gaziantep Dünya Hali Ticaret Merkezi Projesi" kapsamında, Domotex Hannover 2016 Fuarı'nda stant açacak.
Dünya Hali - 14.01.2016
Gso, 'Domotex Hannover'de Halı Standı Açacak
GSO da Ekonomi Bakanlığı’nın Uluslararası Rekabetçiliğin Geliştirilmesinin Desteklenmesi (URGE) tebliği kapsamında yürütülen ‘Gaziantep Dünya Hali Ticaret Merkezi Projesi’ kapsamında, Domotex Hannover 2016 Fuarı’nda stant açacak.
Dünya Hali - 29.10.2015
Paralel Örgüt Can Havliyle Bu İktidarı İndirmeye Çalışıyor"
Bediüzzaman Said-i Nursi'nin talebelerinden Mehmet Fırıncı, dünyanın dört bir yanında elini kana bulamış devletlerin Türkiye'yi AK Parti idaresi altında görmekten hoşlanmadıklarını ve bunu saklama ihtiyacı da duymadıklarını söyledi.
Dünya Hali - 23.10.2015
Başbakan Yardımcısı Yılmaz, Malatya'da Açıklaması
Başbakan Yardımcısı Cevdet Yılmaz, bütün olumsuzluklara rağmen bu yıl Türkiye ekonomisinin en az yüzde 3 büyümeyi başaracağını söyledi.
Dünya Hali - 14.08.2013
Galatasaray Basketbol Şube Koordinatörü Özyer Açıklaması
"Galatasaray Liv Hospital için şu an teknik ekibimizin çizdiği portre tamamlandı. Dünya hali, sürpriz bir şey olur mu olmaz mı onu zaman içinde göreceğiz ama planlarımız içinde takımımız budur" "Hakikaten Obradovic çok saygı duyulacak bir başantrenör ve iyi kadrolu takımlarda çalıştı. Her yönüyle önemli bir koç" "Bana göre Cenk Akyol açısından bu sezon hayatının en değerli sezonu olacak"
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dünya Hali Haberleri | Dünya Hali Haber - Haberler - Sayfa 3 - Dünya Hali haberleri, son dakika dünya hali haber ve gelişmeleri burada. Melis Sezen kimdir? Melis Sezen kaç yaşında, nereli? Melis Sezen biyografisi!.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 28.10.2021 05:35:34. #1.14#

title