Dünya Güzeli Mankenliği Bıraktı

Dünya Güzeli Mankenliği Bıraktı

Podyumlara Veda Eden Azra Akın Bundan Sonra Ne Yapacak?

Dünya Güzeli Mankenliği Bıraktı

PODYUMLARA VEDA EDEN AZRA AKIN BUNDAN SONRA NE YAPACAK?

Bundan sonraki hayatında oyunculuğu seçtiğini söyleyen dünya güzeli Azra Akın, podyumlara veda ettiğini açıkladı...

2002 Miss World Dünya Güzellik Yarışması'nda 'Dünya Güzeli' seçilen Azra Akın, senaryosunu Tuna Kiremitçi'nin yazdığı "Rüzgar" dizisiyle ekranlara dönüyor. Podyumların aranılan yüzü de olan Akın oyunculuğa çok ısındığını bu yüzden mankenliği artık yapmayacağını söyledi. Akın, Murat Ünalmış ile başrolleri paylaştığı ve Kanal 1'de yayınlanacak olan dizinin tanıtımında Bugün'e samimi açıklamalarda bulundu.

AKSİYONA BAYILIYORUM

Akın şunları söyledi: 'Bu dizi için ata binmeyi öğrendim. Diğer oynadığım diziler de çok güzel ama bu dizi çok hareketli, aksiyonu bol sahneleri var. Aksiyona bayılıyorum. Beni dışarıdan her gören kişi çıtı pıtı biri sanıp öyle yaklaşıyor. Ama inanın aslında ben hareketi seven birisiyim. Ben bundan sonraki hayatımda, oyunculuğu seçtim. Podyumlara sadece çok özel işlerde çıkacağım.'

ŞÖHRET BENi SIMARTMADI

Kıvanç Tatlıtuğ ile yaşadığı ayrılıktan sonra tekrar bir araya gelen Azra Akın özel hayatı ile ilgili konuşmayı, ortada yaşamayı sevmediğini söyledi. Şöhret olmakla ilgili de ilginç saptamalarda bulunan güzel oyuncu, "Şöhretin kendisi bomboştur. Ama bunun içini, çalışmalarınla doldurursan önemi olur. Şöhret beni şımartmadı. Aile değerlerimden dolayı sağlam yetiştirildim. Ayaklarım yere sağlam basıyor' diye konuştu.

Kaynak: Gecce