HABER: Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı

Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı

14 Ağustos 2020 23:22
Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı

Gaziantep'te geç saatlere kadar halayların çekildiği düğünün sahipleri ile vali yardımcısı arasında tartışma yaşandı. Yaşanan kısa süreli tartışmanın ardından düğün konvoyu dağıldı.

Haber Yorumları (27)
ERHAN: Millet eğlenir artık yeter size ne
CAFER: Antepliler bu arada hafta sonuda maraş yerine başka yerleri ziyaret edin birazda yeter da!
WORD: Terbiyesiz insanlar bir birlerine saygı denilen bir şey yok. Toplum sağlığı hiçe sayılıyor. Vali yardımcısının yaşadığı olayı polis her gün yaşıyor.
MEHMET: Ben geçen yıl bu düğün yüzünden mahalkeyi birbirine kattım. Gürültüleri yetmezmiş gibi silah atmaları bardağı taşırdı. Polisi tam 8 defa aradık. Polisle bekçiyle tartıştım ama haklı olunca biryerde onlar da sustu. Bir küçük çocuğa biley olsa kimse bunvebalin altından kalkamaz. Sokak düğünleri kaldırılsın. Gelenek bir bebeğin bir çocuğun hayatından önemli değil.
SAİT: Ben antepliyim artık bıktık artık bu sorumsuzluktan, düğünlerden, taziyelerden. Adamlar düğün yapıyor resmen yolu kesiyorlar araçlar yoldan geçemiyor, gecenin 12 sinde 1 inde davul zurna maşallah sesleri hiç düşünmezler elin bebeği mi var küçük çocuğumu var.insanlar kredi çekerek taziyede yemek yapıyor artık bıktık buranın alışkanlıklarından bir antepli olarak utanıyorum artık
BARAN: Polis emrinde zaten neden tartışmış ki. Çağırsın ekipleri versinler copu bunlara. Biraz da biber gazı. O da yetmezse toplasınlar hepsini bi kaç gece nezarette misafir etsinler, bazıları merdivenlerden düşse mesela.
CAHİL MİLLET: antep urfa buranın halkı çok sorumsuz cahil vurdum duymaz
DİYARBAKIRLI: Sen birde d.bakırı gör.Kimse bizi geçemez bu konularda.
;:-:;: MADEM PARA CEZALARI GÜVENLIK GÜCLERI CARE OLMUYOR O ZAMAN CARE BU BOSVERCI USLANMAYAN ANLAMAYAN ÜLKEYE MIKROP YAYAN KÖY KASABA SEHIRLERDE SOKAGA CIKMA YASAGI UYGULANSIN O YERLERI GIRIS CIKISA KAPATILSIN BAKIN O ZAMAN IHTIYACLARINI KARSILIYAMAYAN HALK 3-4 GÜNDE UYMAYANLARA NASIL TEPKI VERECEK NASIL YOLA GETIRECEKLER VEYA GELECEKLER GÖRÜRSÜNÜZ AMA BURDA HÜKÜMETE DÜSEN GÖREVLER VAR TEPKILER VE EKONOMI YÜZÜNDEN TEDBIRLERI GEVSETMEYECEK INSANLARIN TOPLUCA BIR ARAYA GELMESINE MANI OLACAK:
AVCI: sayın valim gerek yok çağır kolluk kuvatlerini yapsınlar gereğini ne gerek var cahil insanlarla dalaşmaya
TİREBOLULU HASAN PAŞANIN TORUNU TOLGA PAŞA: YAHU BÖYLE''BARDABAŞ''BİR MİLLET OLDUK. KİM BİZİ BÖYLE BARDABAŞ ETTİ?YAZIKLAR OLSUN BÖYLE BİZİ BARDABAŞ EDENLERE
VATNDAS: millet öküz olduktan sonra vali yardımcısı ne yapsın
VALİ YARD.: valiler uyusun yardımcılar çalışıor
CANAYHAN: Ne alaka yardımcın evının yakınıymış rahatsız olmuş valı ne bılsın geceyle
LA EDRİ: Yaş vali yardımcısı anladın mı şimdi kolluk kuvvetlerini bizim millet barbar barbar
DURAK: Antep’te düğünleri hepten yasaklamak gerek hiç bir Antepli hiç bir kurala uymaz.Türkiyede Antep kadar kaftan anlamayan bir millet yok zaten vaka sayıları bunu gösteriyor.bizim site yöneticisi bahçedeki kamelyayı şeritle kapattı diye adamı dövecekti iki arsız Kadın sonra gidip şeritleri yırttılar yasak diye sitenin bahçesinde 3 -4 Kadın toplanıp maskesiz çocuklarıyla yemek yediler şimdi hasta olsalar devlet yeterli önlem almadı derler.
COŞKUN ÇAKIROĞLU: Antep işte şaşırmadık
XXXXX: Düğünlerin yüksek sesinden çok kişi aşırı rahatsız cuma akşamından pazar a kadar devam eden aşırı yüksek desibelli bağırtıya kanuni düzenleme şimdiye kadar çoktan yapılmalıydı.. Vali haklı... Bir düğüne en fazla 1 saat ve desibelli düşük olacak şekilde hak verilmeli bence...
HASAN HUSEYİN: DAGILIN ULEENNNNNN...
GENERAL: Görgüsüz terbiyesiz ulan diye karı kocasına der ben burda vali yardıcısını savumuyorum ne kadar ayı biri olduğunu onaylıyorum cezalar az yasaga uymayan 50 bin TL ceza
MECZUP: bu millet azmış başlarına gelecek var diyordum hastalıklar patlama yaptı burda en büyük hata millette bir rahat durmuyorlar olayın ciddiyetinin farkında değiller aptalca cahilce hareket ediyorlar biz bu kafayla adam olmayız koyun sürüsü oluruz zaten öyleyiz
ALİM: Çok basit bunların hepsinin kimlik bilgilerini alıver Korona olup hastaneye gelirse ücret talep ediyoruz nasıl olsa bedava bakım yok Parayla oldu desinler
ALİ: Gerizekalılar
YUH: Antepli vatandaşlar başka gezegende sanıyorlar kendilerini
YÜKSEL ERZİNCAN: Kendilerinden başkasının hakkını, hukukunu tanımayacak kadar medeniyetsiz, saygısız, , ölçüsüz, densiz ve hatta ahlaksızların bulunduğu toplumlarda huzurdan bahsetmek imkansızdır.
ULA MI: yav dogu güney dogu da bürokrata saygı yokki. farklı bi durum. mahalle arası dügünler gürültü kirliliği nedeniyle yasak degi, lmi eeee uygulama nerdede. bitmiş tükenmiş uygulanmayan yasalar. avrupa bu nedenle bizi almıyor almaz. valim var ol sen bu türkiye cumhuriyetinin bürokratısın saygı bu makama olmalı olacak akıllı olsun herkes.
PINAR: Hehehhh vali yardımcısı haklı gece saat kaç.
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Vali yardımcısı evinden sokağa fırlayıp düğün sahipleri ile tartıştı Haber Yorumları
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 28.10.2020 09:51:19. #1.14#
title