Düğün Paketleri, Evleneceklerin Yeni Tercihi Oldu

Düğün Paketleri, Evleneceklerin Yeni Tercihi Oldu

Yeni Evlenecek Çiftlerin En Büyük Sorunlarından Biri Olan Ev Eşyası, Evin İhtiyacı Olan Eşyaların Paket Halinde Satıldığı Düğün Paketleriyle Daha Uygun Bir Fiyata Alınabiliyor.

Düğün Paketleri, Evleneceklerin Yeni Tercihi Oldu

Yeni evlenecek çiftlerin en büyük sorunlarından biri olan ev eşyası, evin ihtiyacı olan eşyaların paket halinde satıldığı düğün paketleriyle daha uygun bir fiyata alınabiliyor.

Yeni ev kuracakların alması gereken yatak odası, yemek odası, oturma odası gibi mobilyalar ve çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi beyaz eşyaların maliyetleri tek tek alındığı taktirde oldukça artarken, hepsinin birarada müşteriye sunulduğu düğün paketleriyle maliyet yüzde 30'a varan miktarlarda azalabiliyor. Evlenmeyi planlayan çiftlerin bu nedenle tercih ettiği paketler sayesinde eşya masrafı oldukça azalıyor.

Düğün paketi satan mobilya ve beyaz eşya satıcıları ise, düğün paketlerine ilginin oldukça iyi olduğunu ve tek tek satmakta zorlandıkları eşyaları paket halinde daha kolay sattıklarını belirterek, hem kendilerinen hem de yeni ev kuracakların bu işten karlı çıktıklarını dile getirdi.

(MÇ-FM-SN-SN-Y)