Dudullu Haberleri

Dudullu haber, Dudullu son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dudullu - 20.03.2019
Sancaktepe'de Gıda Toptancısında Yangın
Yangın, saat 21.30 sıralarında, Emek Mahallesi Ordu Caddesi üzerinde bulunan gıda toptancısı binasında çıktı. Toplam 5 bin metrekarelik bir alanda kurulu olan binanın mutfak bölümünde başlayan yangını görenler, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. Olay yerine Yenidoğan, Dudullu, Ümraniye, Kartal, Sultanbeyli müfrezelerinden itfaiye ekipleri sevk edildi.
Dudullu - 17.03.2019
İsmet Yıldırım, Stk'ları Ziyaret Etti
İsmet Yıldırım, STK'ları ziyaret etti Yıldırım: "Bu mahallelere ağırlık vermemiz lazım, hem imar yönünden hem de düzenleme yönünden" İSTANBUL - 31 Mart yerel seçim çalışmaları kapsamında STK'ları ziyaret eden AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, 2B bulunan bazı mahallelere öncelik vermeleri gerektiğini belirterek, "Bu mahallelere ağırlık vermemiz lazım. Hem imar yönünden, hem de düzenleme yönünden" dedi. Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, seçim çalışmalarını dernek ziyaretleri ile sürdürdü. Yıldırım, Bayburt Gökler Köyü Derneği, Giresun Esenyurt Köy Derneği ve Bingöl Ağaçöven Köy Derneği'ni ziyaret etti. Yıldırım bu ziyaretler sırasında yoğun ilgi ile karşılandı. Vatandaşların sorunlarını dinleyen ve sorularını yanıtlayan Başkan Adayı Yıldırım, Ümraniye'de uygulayacakları projeleri anlattı. Yıldırım, "Mahallelerimizde önemli meseleler var. Onların hepsini not aldık. Bilhassa bu Dudullu tarafındaki mahallelerimizde, bir de Kazım Karabekir tarafındaki mahallelerimizde ciddi meselelerimiz var.
Dudullu - 11.03.2019
İstanbul Büyük Açılış Öncesi Halkalı-Gebze Hattında Yoğun Testler
YENİ TREN HATTININ ENTEGRE OLACAĞI HATLAR Halkalı istasyonunda M1B Yenikapı-Halkalı metro hattı ile, Ataköy istasyonunda M9 İkitelli-Ataköy metro hattı ile, Bakırköy istasyonunda M3 Bakırköy-Başakşehir metro hattı ile, Yenikapı istasyonunda M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı, M1B Yenikapı-Kirazlı ve M2 Yenikapı-Hacıosman metro hatları ile, Sirkeci istasyonunda T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ve denizyolları ile, Ayrılık Çeşmesi istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile, Üsküdar istasyonunda M5 Üsküdar-Çekmeköy metro hattı ile, Göztepe istasyonunda M12 Göztepe-Ümraniye metro hattı ile, Bostancı istasyonunda M8 Bostancı-Dudullu metro hattı ile, Pendik istasyonunda M10 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı ile, İçmeler istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı HATTA BULUNAN İSTASYONLAR Gebze ? Halkalı hattında toplam 41 istasyon bulunuyor.
Dudullu - 11.03.2019
Büyük Açılış Öncesi Halkalı-Gebze Hattında Yoğun Testler
YENİ TREN HATTININ ENTEGRE OLACAĞI HATLAR Halkalı istasyonunda M1B Yenikapı-Halkalı metro hattı ile, Ataköy istasyonunda M9 İkitelli-Ataköy metro hattı ile, Bakırköy istasyonunda M3 Bakırköy-Başakşehir metro hattı ile, Yenikapı istasyonunda M1A Yenikapı-Atatürk Havalimanı, M1B Yenikapı-Kirazlı ve M2 Yenikapı-Hacıosman metro hatları ile, Sirkeci istasyonunda T1 Kabataş-Bağcılar tramvay hattı ve denizyolları ile, Ayrılık Çeşmesi istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı ile, Üsküdar istasyonunda M5 Üsküdar-Çekmeköy metro hattı ile, Göztepe istasyonunda M12 Göztepe-Ümraniye metro hattı ile, Bostancı istasyonunda M8 Bostancı-Dudullu metro hattı ile, Pendik istasyonunda M10 Pendik-Sabiha Gökçen Havalimanı metro hattı ile, İçmeler istasyonunda M4 Kadıköy-Tuzla metro hattı HATTA BULUNAN İSTASYONLAR Gebze – Halkalı hattında toplam 41 istasyon bulunuyor.
Dudullu - 09.03.2019
İsmet Yıldırım, Sevgi Yürüyüşünde Vatandaşlara Çiçek Verdi
İsmet Yıldırım, yürüyüş sırasında vatandaşlarla selamlaştı ve karanfil verdi. Altınşehir Mahallesi'nde kucağına aldığı bir bebekle yürüyüşe başlayan Yıldırım'ın katıldığı 'sevgi Yürüyüşü', Yukarı Dudullu Mahallesi ve Mehmet Akif Mahallesi'nde farklı noktalarda akşam saatlerine kadar sürdü.
Dudullu - 25.02.2019
İsmet Yıldırım: "Daha Modern Spor Tesisleri Yapacağız"
Amatör spor kulüplerine büyük önem verdiklerinin altını çizen Yıldırım, "Mahallelerimizde bu tür amatör ruhla, gençleri sokaktan, gençlerin daha dinamik olması için, onların daha iyi eğitim alması için böyle sporla ilgilenmelerini temin eden herkese destek vereceğim. Ümraniye'de Ümraniyesporumuzun dışında Dudullu var, onun dışında Çakmak bir şeyler yapıyor.
Dudullu - 22.02.2019
15 Temmuz Gazisinin "Dava" İsyanı
Kendisine "hakaret" davası açan, sanık subaylardan birinin avukatı Mutlu ile yaşadığı olaya değinen Deveci, şöyle konuştu: "İfadeden sonra hakim yanına çağırdı beni, kürsüden inip yanına gittim. İnceledi, yaralarıma baktı. 'Bu öldürmeye teşebbüs' diye mırıldandı. 'Allah sana sabır ve kolaylıklar versin' dedi. İfademi bitirdim, yemek arası verildiğinde dışarı çıktım. Arbede vardı, sanık avukatı Meliha Mutlu ortalığı tahrik ediyordu. Daha önce de müdahillere bir şeyler söylüyormuş. Gazilere hakaret edince ben de araya girip, 'Yaptığınız şey terbiyesizlik, ahlaksızlıktır.' dedim. 'Siz de erkek misiniz' diye hakaret etti. Tartışmalar sürerken de oradan ayrıldım." "Mesele yargılanmam değil" "Hakaret" suçundan hakkında açılan bir soruşturma nedeniyle ifade vermesi için polisler tarafından emniyete çağrıldığını ve polislere, "kimseye hakaret etmediğini" belirterek ifade vermeye gitmeyeceğini ilettiğini aktaran Deveci, "Bu olay aklıma gelmedi. Sonra ben İçişleri Bakanlığına söyledim. Bakanlığa bağlı bir avukat beni arayarak, 'Olayı reddedersin.' dedi. O arada, duruşma arasında tartıştığım avukat Meliha Mutlu'nun şikayeti üzerine hakkımda soruşturma açıldığını öğrendim. Avukatımla beraber Dudullu Karakolunda ifade verdim.
Dudullu - 16.02.2019
Erdoğan: Bunlar Dörtlü Çetedir -Aktüel Görüntü
      "İNŞAATIN YAVAŞ GİTTİĞİNİ ÖĞRENDİM" Binali Yıldırım da bir konuşma yaparak, "Ataşehir'den başlamak üzere trafik sorununu adım adım çözeceğiz. Otopark sorununu en asgari düzeye getireceğiz. Bunu Ataşehir'de İsmail Erdem ile birlikte çözeceğiz. Sancaktepe'de büyük başarılara imza atmış bir kardeşimizdir" dedi. Yıldırım, "Dudullu-Bostancı metrosu Ataşehir'den geçiyor.
Dudullu - 16.02.2019
Erdoğan: Bunlar Dörtlü Çetedir -2
"İNŞAATIN YAVAŞ GİTTİĞİNİ ÖĞRENDİM" Binali Yıldırım da bir konuşma yaparak, "Ataşehir'den başlamak üzere trafik sorununu adım adım çözeceğiz. Otopark sorununu en asgari düzeye getireceğiz. Bunu Ataşehir'de İsmail Erdem ile birlikte çözeceğiz. Sancaktepe'de büyük başarılara imza atmış bir kardeşimizdir" dedi. Yıldırım, "Dudullu-Bostancı metrosu Ataşehir'den geçiyor.
Dudullu - 16.02.2019
Erdoğan: Bunlar Dörtlü Çetedir -1
  "İNŞAATIN YAVAŞ GİTTİĞİNİ ÖĞRENDİM" Binali Yıldırım da bir konuşma yaparak, "Ataşehir'den başlamak üzere trafik sorununu adım adım çözeceğiz. Otopark sorununu en asgari düzeye getireceğiz. Bunu Ataşehir'de İsmail Erdem ile birlikte çözeceğiz. Sancaktepe'de büyük başarılara imza atmış bir kardeşimizdir" dedi. Yıldırım, "Dudullu-Bostancı metrosu Ataşehir'den geçiyor.
Dudullu - 15.02.2019
Geniş Haber) Kadıköy'de Şantiye Alanında İnşaat Malzemeleri Yandı
KADIKÖY'de 14 katlı inşaat halindeki bir binanın bodrum katında yangın çıktı. Depo olarak kullanılan bölümdeki yanan inşaat malzemeleri itfaiyenin bir buçuk saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı. Yangında depo görevlisi yaralandı.  Fikirtepe Mahallesi Yavuz Sokak'ta bulunan inşaat halindeki bir binanın bodrum katındaki inşaat malzemeleri saat 14.00'da henüz bilinmeyen nedenle yanmaya başladı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangına, Kartal, Ümraniye, Dudullu, Erenköy ve Üsküdar itfaiye ekipleri müdahale etti.
Dudullu - 15.02.2019
Geniş Haber) Kadıköy'de Şantiye Alanında İnşaat Malzemeleri Yandı
Haber-Kamera: Cengiz ÇOBAN - Çağrı ÇALIŞKAN - İsa ALMAÇAYIR - Murat KORKMAZ- İstanbul DHA Kadıköy'de 14 katlı inşaat halindeki bir binanın bodrum katında yangın çıktı. Depo olarak kullanılan bölümdeki yanan inşaat malzemeleri itfaiyenin bir buçuk saatlik çalışmasının ardından kontrol altına alındı. Yangında depo görevlisi yaralandı.  Fikirtepe Mahallesi Yavuz Sokak'ta bulunan inşaat halindeki bir binanın bodrum katındaki inşaat malzemeleri saat 14.00'da henüz bilinmeyen nedenle yanmaya başladı. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Yangına, Kartal, Ümraniye, Dudullu, Erenköy ve Üsküdar itfaiye ekipleri müdahale etti.
Dudullu - 10.02.2019
Ümraniye'ye Tem Otoyolundan Yeni Yol ve Kavşak Müjdesi
AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, Ümraniye trafiğinin TEM otoyoluna yapılacak yeni yol ve kavşaklarla rahatlatılacağını söyledi. Yıldırım, ayrıca Dudullu'da bulunan Osmangazi korusunun da İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin hazırladığı yeni proje ile tüm Ümraniyelilerin kullanımına sunulacağını müjdeledi.
Dudullu - 04.02.2019
Türk Bayrağı İsteyen İhtiyar Teyzeyi Makam Otomobili ile Evine Gönderdi
Samimi ve doğal davranışları ile Ümraniyelilerin kısa sürede sevgisini kazanan AK Parti Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, bugün de sokaklardaydı. Önce Dudullu Semt Pazarı'na giden Yıldırım, burada pazarın girişindeki AK Nokta'da vatandaşlarla sohbet etti.
Dudullu - 03.02.2019
Yıldırım: "Ümraniye'de Önemli Projelerimiz Var"
Ümraniye Belediye Başkan adayı İsmet Yıldırım, Bingöllü iş adamları ve sivil toplum örgütü temsilcileri ile bir araya geldi. Burada bir konuşma yapan Yıldırım, Ümraniye'de geçen dönemde birçok hizmet yapıldığını ve şehir kültürünü oluşturan yeni dokunuşlar yapılmasını gerektiğini ifade ederek, Ümraniye'de önemli projeleri olduğunu kaydetti. Yıldırım, "İstanbul'un nereden nereye geldiğini biliyoruz. Ümraniye'ye metro hattı geldi değil mi. Bir sene oldu geleli. Yani düşünsek hayal etsek belki de hiçbirimiz ne zaman geleceğini tahmin edemezdi. Ki buradan biniyorsunuz, birçok noktaya kısa sürede Üsküdar'a ve başka ilçelere geçebiliyorsunuz. Ayrıca dikey hatlarla Dudullu'dan Bostancı, Göztepe'den Kazım Karabekir, onu da inşallah iki durak daha ileri götürerek Hekimbaşı'na kadar götüreceğiz.
Dudullu - 22.01.2019
Ümraniye'de Tamirden Getirdiği Araç Yandı Mahalleli Sokağa Döküldü
Yangın, saat 19.00 sıralarında Yukarı Dudullu Mahallesi 18 Mart Caddesi Nevruz Sokak'ta meydana geldi.
Dudullu - 22.01.2019
Ümraniye'de Tamirden Getirdiği Araç Yandı Mahalleli Sokağa Döküldü
Yangın, saat 19.00 sıralarında Yukarı Dudullu Mahallesi 18 Mart Caddesi Nevruz Sokak'ta meydana geldi.
title