DTB Yönetim Kurulu Üyesi korona virüsten hayatını kaybetti - Haberler
Haberi Paylaş

DTB Yönetim Kurulu Üyesi korona virüsten hayatını kaybetti

İhlas Haber Ajansı - Haberler | 3. Sayfa

DTB Yönetim Kurulu Üyesi korona virüsten hayatını kaybetti Diyarbakır'da 10 gün önce korona virüse yakalanan Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Resul Gündoğan, tedavi gördüğü Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

DTB Yönetim Kurulu Üyesi korona virüsten hayatını kaybetti

DİYARBAKIR - Diyarbakır'da 10 gün önce korona virüse yakalanan Diyarbakır Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyesi Resul Gündoğan, tedavi gördüğü Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Edinilen bilgilere göre, 10 gün önce korona virüse yakalanan DTB Yönetim Kurulu Üyesi Resul Gündoğan, sabah tedavi gördüğü Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde hayatını kaybetti. DTB Başkanı Engin Yeşil, önceki hafta sosyal mesafe kuralına uygun şekilde gerçekleştirdikleri yönetim kurulu toplantısının ardından rahatsızlanan Gündoğan'ın hastanede yaptırdığı korona virüs testinin pozitif çıktığını belirterek, DTB yönetimi ve çalışanlarına test yapıldığını, iki yönetim kurulu üyeleri ile bir çalışanlarının testinin pozitif çıktığını söyledi.

"Bakanlığın açıkladığı tedbirlere lütfen uyalım"

Resul Gündoğan'ın eşi ve oğlunun da yaptırdığı testin pozitif çıktığını vurgulayan Engin Yeşil, "Resul Gündoğan ve eşi, Gazi Yaşargil Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alındı. Ancak çabaya rağmen sabaha karşı vefat etti. Bugün cenazesini toprağa verdik. Salgın için Bakanlığın açıkladığı tedbirlere lütfen uyalım. Yakın mesafedeki iki kişiden ikisi de maske takmış olsa dahi virüs maskeye rağmen birinden diğerine bulaşabiliyor. Evden çıkarken mutlaka maske takalım. Sosyal mesafeye dikkat edelim. İşimizi gördükten sonra hızlıca evimize dönelim" dedi.

DTB Yönetim Kurulu Üyesi Resul Gündoğan'ın cenazesi daha sonra götürüldüğü Bağlar ilçesindeki Yeniköy Mezarlığında toprağa verildiği öğrenildi.

DTB Yönetim Kurulu Üyesi korona virüsten hayatını kaybetti

DTB Yönetim Kurulu Üyesi korona virüsten hayatını kaybetti

DTB Yönetim Kurulu Üyesi korona virüsten hayatını kaybetti

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri

Gazi Yaşargil, Gündoğan, 3. Sayfa, Haber

beğendim
alkışladım
beğenmedim
güldüm
üzüldüm
sinirlendim
şaşırdım
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.
title