Dsp Haberleri

Dsp haber, Dsp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dsp - 22.5.2020
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'dan, Ramazan Bayramı mesajı Açıklaması
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Ramazan Bayramı'nı kutladı.
Dsp - 18.5.2020
Siyasi parti liderlerinden "19 Mayıs" mesajı Açıklaması
"Türk bayrağı, mavi göklerde sonsuza kadar dalgalanacaktır" Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal da, emperyalist işgale karşı ulusal mücadelenin başlatıldığı günden bugüne 101 yıl geçtiğini, Türk vatanının bulunduğu coğrafya üzerindeki kirli heveslerin, bugüne kadar bitmediğini vurguladı.
Dsp - 17.5.2020
Haftanın tarihine bakış
2019- Siyasi parti liderleri, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. Yıl Törenleri için Samsun'da bir araya geldi. Tütün İskelesi'ndeki törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Vatan Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile hatıra fotoğrafı çektirdi.
Dsp - 13.5.2020
İçişleri Bakanlığı: "2019-2020 yıllarında belediyelere 389 genel teftiş yapılmıştır"
İçişleri Bakanlığı Sözcüsü İsmail Çataklı, "2019-2020 yıllarında, belediyelerde yapılan 389 genel teftişin, belediye başkanlarının mensubu oldukları siyasi partilere bakıldığında; 221'inin AK Parti, 59'unun CHP, 33'ünün HDP, 51'nin MHP, 10'nun Saadet Partisi, 7'sinin İyi Parti, 4'nün BBP, 2'sinin DP, 1'sinin DSP ve 1'nin de bağımsız olduğu görülmektedir" dedi.
Dsp - 13.5.2020
İçişleri Bakanlığı'ndan "İmamoğlu'na 27 soruşturma" haberine açıklama Açıklaması
"İhbar ve şikayetler üzerine özel teftişler yapılıyor" Mülkiye Teftiş Kurulu ve Mahalli İdareler Kontrolörler Başkanlıkları tarafından belirli dönemlerde planlı olarak yapılan teftiş ve denetimlerin yanı sıra Bakanlığa ulaşan ihbar ve şikayetlerin yoğunluğu ve mahiyetleri göz önüne alınarak belli tarih aralıklarını ve/veya belli konuları içeren özel teftiş programları da yapıldığını aktaran Çataklı, şunları kaydetti: "Bu çerçevede, 2019-2020 yıllarında belediyelerde yapılan 389 genel teftişin, belediye başkanlarının mensubu oldukları siyasi partilere bakıldığında, 221'inin AK Parti, 59'unun CHP, 51'nin MHP, 33'ünün HDP, 10'nun Saadet Partisi, 7'sinin İYİ Parti, 4'nün BBP, 2'sinin DP, birinin DSP ve birinin de bağımsız olduğu görülmektedir.
Dsp - 30.4.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan 1 Mayıs mesajı Açıklaması
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü'nü kutladı.
Dsp - 21.4.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan 23 Nisan mesajı Açıklaması
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
Dsp - 20.4.2020
DSP'den TBMM Başkanı Şentop'a 23 Nisan kutlama mektubu
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, TBMM Başkanı Mustafa Şentop'a, Meclisin 100'üncü kuruluş yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla kutlama mektubu gönderdi.
Dsp - 14.4.2020
Siyasi partilerin genel başkanlarından Haydar Baş için taziye mesajı
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Twitter hesabından şu taziye mesajını paylaştı: "Sayın Haydar Baş'ın güncel melanet Kovid-19 nedeniyle yaşamını yitirmesinden büyük üzüntü duydum.
Dsp - 11.4.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan küçük esnaf için destek çağrısı Açıklaması
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, devletin küçük esnafa şefkatli elini uzatması gerektiğini belirterek, "Esnafın kredilerini faiziyle ötelemek yerine doğrudan maddi destek sağlamalıdır.
Dsp - 8.4.2020
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal Açıklaması
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, devletin terör saldırılarını gerçekleştiren mihrakları bulup cezalandırmaya muktedir olduğunu belirtti.
Dsp - 6.4.2020
Siyasi partilerden AA'nın 100. yılı için tebrik mesajları
Karamollaoğlu, mesajında şu ifadeleri kullandı: "Bir asırlık geçmişi ile köklü ve seçkin bir kuruluşumuz olan Anadolu Ajansının, önümüzdeki dönemlerde, güvenilir ve ilkeli habercilik anlayışını koruyarak, kamuoyunu bilgilendirme vazifesini layıkıyla yerine getirmesini temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, Anadolu Ajansının 100. kuruluş yıl dönümünü kutluyor, fedakarca çalışan her bir mensubuna başarılar diliyorum." DSP Genel Başkanı Aksakal'dan AA Genel Müdürü Kazancı'ya mesaj DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, kurumun 100'üncü kuruluş yıl dönümü dolayısıyla AA Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Şenol Kazancı'ya mesaj gönderdi.
Dsp - 3.4.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, "Topyekun bir sokağa çıkma yasağının getirilmesi yerine, sokağa çıkışın etkili şekilde kontrol altına alınması için net ve kesin tedbirlerin ortaya konulması, koruyucu hizmetler başta olmak üzere devletin varlığını, milletin birliğiyle perçinleyecek uygulamaların hayata geçirilmesinin daha önemli olduğunu düşünüyoruz.
Dsp - 30.3.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan "ek bütçe" çağrısı
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, dünyada olduğu gibi Türkiye'de de insan sağlığını tehdit eden koronavirüs salgını nedeniyle ortaya çıkan vahim tablo karşısında bir an önce "Ek bütçe kanunu tasarısı"nın hazırlanarak TBMM'ye sunulmasının büyük önem taşıdığını bildirdi.
Dsp - 28.3.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, sosyal medya hesaplarından "Evde kal Türkiye" çağrısında bulundu.
Dsp - 27.3.2020
Aksakal'dan, "Evde kal Türkiye" çağrısı
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, sosyal medya hesaplarından "Evde kal Türkiye" çağrısında bulundu.
Dsp - 26.3.2020
Kılıçdaroğlu'ndan siyasi parti liderlerine "Kovid-19" mektubu
Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İYİ Parti, Saadet Partisi, Demokrat Parti, AK Parti, MHP, HDP, Türkiye İşçi Partisi, BBP, Vatan Partisi, DSP, SOL Parti, EMEP, TKP, BTP, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi genel başkanlarına "Kovid-19" konulu bir mektup gönderdi.
Dsp - 26.3.2020
FLAŞ
CHP lideri Kılıçdaroğlu, İYİ Parti, Saadet Partisi ve Demokrat Parti ile AK Parti, MHP, HDP, Türkiye İşçi Partisi, BBP, Vatan Partisi, DSP, SOL Parti, EMEP, TKP, BTP, Gelecek Partisi ve DEVA Partisi Genel Başkanları'na "Covid-19" Mektubu gönderdi.
Dsp - 22.3.2020
Türkiye'nin koronavirüsle mücadelesinde son 24 saatte yaşananlar
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Kovid-19 nedeniyle alınan ekonomik önlemler paketine ilişkin, "Yardımlar, salgın sebebiyle devlet tarafından alınan bazı kararlar neticesinde işinden ve kazancından uzak kalan yurttaşları öncelemelidir.
Dsp - 22.3.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan "Ekonomik İstikrar Kalkanı Paketi" açıklaması Açıklaması
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, koronavirüs (Kovid,19) nedeniyle alınan ekonomik önlemler paketine ilişkin, "Yardımlar, salgın sebebiyle devlet tarafından alınan bazı kararlar neticesinde işinden ve kazancından uzak kalan yurttaşları öncelemelidir.
Dsp - 19.3.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan "tedbir paketi" değerlendirmesi Açıklaması
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, yeni tip koronavirüse (Kovid-19) karşı alınan önlemler kapsamında, dün açıklanan tedbirleri olumlu bulduklarını, ancak özellikle emeğiyle geçinen dar gelirli, emekli ve orta sınıf yurttaşlar için önemli ölçüde yetersiz olduğunu savundu.
Dsp - 16.3.2020
DSP'de Başkanlık Kurulu ve Parti Meclisi toplantıları ertelendi
Demokratik Sol Partinin (DSP) 21 Mart'taki Başkanlık Kurulu ve 22 Mart'taki Parti Meclisi toplantıları ileri bir tarihte yapılacak.
Dsp - 14.3.2020
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, 14 Mart Tıp Bayramı'nı kutladı.
Dsp - 9.3.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal, KKTC'de ziyaretlerde bulundu
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal ve beraberindekiler, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nde (KKTC) temaslarda bulundu.
Dsp - 8.3.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal "Dünya Kadınlar Günü"nü kutladı
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, öncelikle şehit anneleri olmak üzere tüm kadınların "8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü"nü kutladı.
Dsp - 3.3.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 13
Kemer ilçe merkezinde bulunan Ahmet Erkal Spor Tesisi içerisinde bulunan bina, ilk olarak lokal ve restoran olarak Kemerlilerin hizmetine açıldı. Yıllar sonra gazino haline gelen bina, ardından Kemer Belediyesi'ne bağlı güreş takımı için spor salonu olarak kullanıma açıldı. Geçen yıl Kemer Belediye Başkanı olan DSP'li Necati Topaloğlu, emekli öğretmen olması nedeniyle bu binayı üniversiteye hazırlanan gençlerin hizmetine açmak istedi.
Dsp - 3.3.2020
Restorandı gazino oldu, ardından spor salonu, şimdi ise eğitim yuvası
Kemer ilçe merkezinde bulunan Ahmet Erkal Spor Tesisi içerisinde bulunan bina, ilk olarak lokal ve restoran olarak Kemerlilerin hizmetine açıldı. Yıllar sonra gazino haline gelen bina, ardından Kemer Belediyesi'ne bağlı güreş takımı için spor salonu olarak kullanıma açıldı. Geçen yıl Kemer Belediye Başkanı olan DSP'li Necati Topaloğlu, emekli öğretmen olması nedeniyle bu binayı üniversiteye hazırlanan gençlerin hizmetine açmak istedi.
Dsp - 29.2.2020
DSP Başkanlık Kurulu, İdlib gündemiyle olağanüstü toplandı Açıklaması
DSP Başkanlık Kurulunun İdlib'te rejim unsurlarının düzenlediği saldırıya ilişkin yaptığı toplantının ardından yayımlanan bildiride, "Türkiye, bugünden sonra yeni bir diyalog arayışı konumunda olmamalı, çözümün adresi Ankara olmalıdır.
Dsp - 26.2.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal "Hocalı Katliamı" kurbanlarını andı
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Ermenilerin, Azerbaycan toprağı Dağlık Karabağ'ın Hocalı kasabasında katlettiği kurbanları andı.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dsp Haberleri | Dsp Haber - Haberler - Sayfa 3 - Dsp haberleri, son dakika dsp haber ve gelişmeleri burada. Kılıçdaroğlu'ndan liderlere bayram tebriği.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.11.2020 23:24:30. #1.14#
title