Dsp Haberleri

Dsp haber, Dsp son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dsp - 1.8.2020
Siyasi partiler video konferans aracılığıyla bayramlaştı
CHP'de Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı, AK Parti ve MHP heyetleriyle görüşmenin ardından İYİ Parti, DSP, Vatan Partisi, HDP, BBP, DP, ANAP, Saadet Partisi, Yeniden Refah Partisi, DEVA Partisi ve Gelecek Partisi heyetleriyle video konferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Dsp - 1.8.2020
Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
İYİ Parti Genel Merkezi'nde Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı, Gelecek Partisi, Demokrasi ve Atılım Partisi (DEVA) ile DSP, BBP, Anavatan ve Yeniden Refah partileri heyetleriyle videokonferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Dsp - 1.8.2020
Son dakika haberleri... Siyasi partiler videokonferans aracılığıyla bayramlaştı
AK Parti'de Kurban Bayramı dolayısıyla düzenlenen partiler arası bayramlaşma programı, CHP ve MHP heyetleriyle görüşmenin ardından HÜDA-PAR, Saadet Partisi, BBP, DSP, DP, İYİ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi ile videokonferans yöntemiyle gerçekleştirildi.
Dsp - 1.8.2020
MHP'de partiler arası bayramlaşma videokonferansla yapıldı
Mevlüt Karakaya başkanlığındaki MHP heyeti, partiler arası bayramlaşmalar kapsamında Saadet Partisi, BBP, Demokrat Parti, DSP, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi heyetleriyle de videokonferans yöntemiyle bayramlaştı.
Dsp - 30.7.2020
AK Parti'de bayramlaşma programı cumartesi günü videokonferans yöntemiyle yapılacak
AK Parti Genel Merkezi'nde partiler arası bayramlaşma programı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında cumartesi günü videokonferans yöntemiyle gerçekleştirilecek.
Dsp - 28.7.2020
Son dakika haberi... DSP Antalya yönetimi basına tanıtıldı
Son dakika güncel haberi... Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Merkezince Antalya İl Başkanlığına atanan Hacer Özdemir, il yönetimini basına tanıttı.
Dsp - 21.7.2020
Bulgaristan'da Borisov hükümeti güvenoyu aldı
Bulgaristan'da 5'inci kez yapılan güven oylamasında, Borisov hükümeti tekrar güvenoyu aldı. GERB ve Birleşmiş Vatanseverler kabine lehine oy kullandı. 102 BSP'li ve DSP'li milletvekili, 'ret' oyu kullandı.
Dsp - 19.7.2020
Haftanın tarihine bakış
2002- DSP'den istifa edenler, Yeni Türkiye Partisini (YTP) kurdu.
Dsp - 11.7.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal: "Seçimlerle başa gelmiş hiçbir yönetimin darbeyle uzaklaştırılmasına göz...
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, demokratik seçimlerle başa gelmiş hiçbir yönetimin darbeyle görevden uzaklaştırılmasına göz yummayacaklarını söyledi.
Dsp - 30.6.2020
DSP, seçim kanununa ilişkin önerilerini CHP'ye sundu
DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, ziyaret ettiği CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na "Siyasi Partiler Kanunu ile Seçim Kanunu"na ilişkin önerilerinin yer aldığı çalışmayı sundu.
Dsp - 23.6.2020
Son dakika haberi: DSP, seçim kanununa ilişkin önerilerini İYİ Parti ve BBP'ye sundu
Son dakika habere göre DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile BBP Genel Başkanı Mustafa Destici'ye "Siyasi Partiler Kanunu ile Seçim Kanunu"na ilişkin önerilerinin yer aldığı çalışmayı sundu.
Dsp - 11.6.2020
DSP, Siyasi Partiler Yasası ile ilgili çalışma yapacak
Demokratik Sol Parti (DSP) Başkanlık Kurulu toplantısı, Genel Başkan Önder Aksakal başkanlığında online olarak gerçekleştirildi.
Dsp - 11.6.2020
Kemer'de, deniz kaplumbağalarının korunması için destek protokolü
Kemer Belediyesi başkanlık makamında gerçekleşen imza törenine; Kemer Belediye Başkanı DSP'li Necati Topaloğlu, S.
Dsp - 9.6.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal'dan Süheyla Küçük için taziye mesajı
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, Kıbrıs Türk halkının varoluş ve özgürlük mücadelesinin lideri Dr. Fazıl Küçük'ün eşi Süheyla Küçük'ün vefatı nedeniyle taziye mesajı yayımladı.
Dsp - 5.6.2020
DSP Genel Başkanı Aksakal: "Doğayla barışık bir uygarlık projesine ihtiyaç var"
Demokratik Sol Parti (DSP) Genel Başkanı Önder Aksakal, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tehdidi altında çırpınan dünyanın doğayla barışık bir uygarlık projesine ihtiyaç duyduğunu belirtti.
Dsp - 31.5.2020
Destici: "Büyük Birlik Partisi önümüzdeki seçimlerde kendi adı ve amblemiyle ittifakta olacaktır"
Vekil transferlerini etik ve ahlaki bulmadığını belirten Destici, "Güneş Motel hadisesi hala hafızalarımızda. 40 yıl geçti hala bunu konuşuyoruz. Demek ki bu millet tarafından kabul görmemiş kınanmış bir durum olarak ortaya çıkıyor. CHP bunu İyi Parti'yi çok sevdiği için yapmadı. Kendisine destek verecek bir güç arıyor. Burada da İyi Parti'yi gördü ve üstelik ağlayarak gitti o vekiller. Peki, kendi çizgisinde olan DSP'ye neden vermiyor? Bu sadece demokrasi ve milli iradenin meclise yansıması içinse o zaman aynı şartlardaki DSP'ye neden vermedin? Çünkü DSP kendisinden oy alacak.
Dsp - 25.5.2020
MHP'de bayramlaşma
MHP heyetinde Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Genel Sekreter Yardımcısı Kadir Şekerci ve MYK üyesi Merve Menekşe yer alırken, DSP heyetinde de Genel Başkan Yardımcıları Tuğçe Tekce, Hasan Erçelebi ve Onur İste hazır bulundu.
Dsp - 24.5.2020
Destici, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerinin bayramını telefonda kutladı
Bahçeli'nin son günlerde gündeme taşıdığı seçim kanunu ve siyasi partiler yasasıyla ilgili olumlu düşüncelerini paylaşan Destici, daha sonra İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal ve Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi'yle telefonlaşarak bayramlarını kutladı.
Dsp - 24.5.2020
Destici'den Cumhurbaşkanı Erdoğan ve siyasi parti liderlerine bayram telefonu
Öte yandan, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay, İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Deva Partisi Genel Başkanı Ali Babacan,Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Fatih Erbakan, DSP Genel Başkanı Önder Aksakal, Anavatan Partisi Genel Başkanı İbrahim Çelebi ile telefonlaşan Destici, şahıslarının, ailelerinin ve camialarının bayramını kutladı.
Dsp - 24.5.2020
Kılıçdaroğlu'ndan liderlere bayram tebriği
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle eski cumhurbaşkanları ve siyasi partilerin genel başkanlarını aradı. Kılıçdaroğlu, 10'uncu Cumhurbaşkanı Ahmet Necdet Sezer ve 11'inci Cumhurbaşkanı Abdullah Gül başta olmak üzere, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, AK Parti TBMM Grup Başkanı Naci Bostancı, HDP Eş Genel Başkanları Pervin Buldan ve Mithat Sancar, Türkiye İşçi Partisi Genel Başkanı Erkan Baş ile DSP Genel Başkanı Önder Aksakal'ı telefonla arayarak bayramlarını kutladı.
Dsp - 24.5.2020
BBP Genel Başkanı Yardımcısı Karabulut'tan CHP'li Özel'e yanıt Açıklaması
Özel'in, Demokrat Parti Genel Başkanını örnek vererek aynı toplantıda kendini tekzip ettiğini belirten Karabulut, şunları kaydetti: "Unuttuğu iki hususu kendisine biz hatırlatalım. Birincisi, basın toplantısının neredeyse tümünde kınadığı, şikayet ettiği ve 'siyasi ahlaksızlık' olarak gösterdiği fiilin, bugün Mecliste görev yapan, CHP'den seçilip Saadet Partisine geçen milletvekillerini ve buna imkan hazırlayan kendi partisinin uyguladığı yöntemi tarif etmesidir. İkinci konu, İYİ Parti'nin seçimlere sokulması operasyonunu millet iradesinin tecelli etmesi için gösterilen bir 'kahramanlık' gibi anlatırlarken CHP'nin, kendisine siyasi duruş olarak daha yakın olan DSP'nin seçime girememesi için yaptıklarını yok farz etmesidir.
Dsp - 24.5.2020
BBP Genel Başkan Yardımcısı Karabulut'tan CHP'li Özel'e tepki
"Özgür Özel gülünç bir şekilde, Genel Başkanımızla aynı statüde milletvekili seçilen sayın Demokrat Parti Genel Başkanı'nı da örnek verince aynı basın toplantısında kendi kendini tekzip etmiştir" diyen Karabulut, şunları kaydetti: "Unuttuğu iki hususu ise kendisine biz hatırlatalım. Birincisi, 17 dakikalık basın toplantısının neredeyse tümünde, kınadığı, şikayet ettiği, 'siyasi ahlaksızlık' olarak gösterdiği fiilin, aynen, bugün Meclis'te görev yapan, CHP'den seçilip Saadet Partisi'ne geçen milletvekillerini ve buna imkan hazırlayan kendi partisinin uyguladığı yöntemi tarif etmesidir. Özgür Özel ve CHP, millete siyasi ahlak dersi vermeye teşebbüs etmeden önce, acilen bu durumu izah etmelidir. İkinci konu, İyi Parti'nin seçimlere sokulması operasyonunu, millet iradesinin tecelli etmesi için gösterilen bir 'kahramanlık' gibi anlatırlarken, CHP'nin, aynı seçimde kendisine siyasi duruş olarak daha yakın olan DSP'nin seçime girememesi için yaptıklarını yok farz etmesidir.
Dsp - 23.5.2020
CHP'de siyasi partilerle bayramlaşma, video konferansla yapılacak
CHP'de video konferansla yapılacak ilk bayramlaşma, saat 09.30'da AK Parti ile başlayacak. Daha sonra sırasıyla saat 10.00'da DSP, 10.
Dsp - 22.5.2020
AK Parti'de partiler arası video konferans ile bayramlaşma pazartesi günü yapılacak
CHP'nin ardından sırasıyla MHP, Hür Dava Partisi, Saadet Partisi, BBP, DSP, Demokrat Parti, İYİ Parti, Vatan Partisi, Anavatan Partisi ve Yeniden Refah Partisi temsilcileri ile video konferans görüşmesi ile bayramlaşılacak.
Dsp - 22.5.2020
MHP'de partiler arası bayramlaşma video konferansla yapılacak
MHP'nin ev sahipliğini yapacağı bayramlaşmada ilk sırada DSP yer alırken, ardından AK Parti, sonrasında ise sırasıyla BBP, ANAP, Saadet Partisi, Demokrat Parti ve CHP heyetleri ile bayramlaşma gerçekleştirilecek.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Dsp Haberleri | Dsp Haber - Haberler - Sayfa 2 - Dsp haberleri, son dakika dsp haber ve gelişmeleri burada. ANTALYA Büyükşehir Belediyesi meclis toplantısında 'sürgün maddesi' tartışması.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 1.12.2020 03:14:29. #1.14#
title