Dr. Mirkelam ve Ekibi Yarın Eğitime Destek İçin Çalışacak

Dr. Mirkelam ve Ekibi Yarın Eğitime Destek İçin Çalışacak

Dr. Mirkelam ve Ekibi Yarın Eğitime Destek İçin Çalışacak
Anadolu Ajansı - Haberler | Yerel

Anne ve babası adına Birecik ilçesinde birer okul yaptıran, kendi adına bir halk eğitim merkezi ve bir sağlık ocağı inşa ettiren Dr.

Anne ve babası adına Birecik ilçesinde birer okul yaptıran, kendi adına bir halk eğitim merkezi ve bir sağlık ocağı inşa ettiren Dr. Hüseyin Mirkelam ve ekibi, yarın Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından startı verilen eğitim seferberliğine destek sağlamak için çalışarak bir ilki gerçekleştirecek.

Özel Mirkelam Göz Lazer Merkezi tarafından yapılan yazılı açıklamada, Gaziantep Valisi Erdal Ata tarafından ilan edilen, eğitim seferberliğine destek sağlamak amacıyla merkezdeki tüm hekimlerin yarın gün boyu yapacakları olan her türlü tedavi ve ameliyat gelirlerinin kampanyaya bağışlanacağı açıklandı.

Özel Mirkelam Göz Lazer Merkezi Başhekim Dr. Hüseyin Mirkelam'ın eğitim gönüllüsü olduğu ve Şanlıurfa'nın Birecik ilçesinde babasının adına bir ilköğretim okulu, annesinin adına bir ilköğretim okulu, kendi adına ise bir sağlık ocağıyla halk eğitim merkezi inşa ettirerek Milli Eğitim Bakanlığına bağışladığı, bunun dışında her yıl özellikle 19 Mayıs ve 23 Nisan tarihlerinde çocukları ücretsiz muayene tedavi ve ameliyat ettiği belirtilen açıklamada, şu görüşlere yer verildi:

"Yarın gün boyu elde edilecek gelir Gaziantep Valiliğinin tarafından startı verilen eğitime destek kampanyasına bağışlanacaktır. Merkezimizin eğitim alanındaki duyarlılığı ile bilinen Başhekim Dr. Hüseyin Mirkelam'ın yaptırdığı okullar, sağlık ocağı ve halk eğitim merkezi eğitime verdiği önemin en önemli göstergesidir. Bu kampanyaya merkezde görev yapan Dr. Edip Temiz Yürek, Dr. ve Süleyman Yıldırım da destek verecek."

- GAZİANTEP

Kaynak: Anadolu Ajansı

Haber Yorumları
500
Yazılan yorumlar hiçbir şekilde Haberler.com’un görüş ve düşüncelerini yansıtmamaktadır. Yorumlar, yazan kişiyi bağlayıcı niteliktedir.

Manşet Haberler

title