Dp'li Sultandağ ve Fethibey Belediye Başkanları AK Parti'ye Katıldı
Haberler » Güncel » Haber

Dp'li Sultandağ ve Fethibey Belediye Başkanları AK Parti'ye Katıldı

Dp'li Sultandağı Belediye Başkanı İsmail Çelik ve Fethibey Belediye Başkanı Recep Cönk AK Parti'ye Geçti.

Dp'li Sultandağ ve Fethibey Belediye Başkanları AK Parti'ye Katıldı

DP'li Sultandağı Belediye Başkanı İsmail Çelik ve Fethibey Belediye Başkanı Recep Cönk AK Parti'ye geçti.

AK Parti İl Başkanlığı'nda düzenlenen bayramlaşma töreninde İsmail Çelik'in rozetini Çevre ve Orman Bakanı Veysel Eroğlu, Recep Cönk'ün rozetini de AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Sait Açba taktı.

Veysel Eroğlu, Sultandağı Belediye Başkanı Çelik'in, vatandaşı ile gönül bağı kuran bir belediye başkanı olduğunu belirterek, gayreti, güler yüzlülüğü ve çalışkanlığı ile 3 dönemdir belediye başkanlığı yaptığını kaydetti.

Çelik'in bundan sonra görevine AK Parti bayrağı ile devam edeceğini dile getiren Eroğlu, bütün belediyelere olduğu gibi Sultandağı ilçesine de verecekleri destek ile Başkan Çelik'in Sultandağı'nı şahlandıracağını ifade etti.

Sait Açba da, Recep Cönk'ün bundan sonra beldesine daha çok hizmet vereceğini vurgulayarak, "Başkan Cönk'ün DP'den AK Parti'ye geçmesi, demokrasinin AK Parti olduğunu göstermektedir." dedi.

Sultandağı'nda 3 dönemdir belediye başkanlığı yaptığını hatırlatan Başkan İsmail Çelik ise, AK Parti çatısı altında olmaktan dolayı mutlu olduğunu söyledi.

Çelik, "Hükümetimizin desteği ile Sultandağı ilçemize daha güzel hizmetler yapacağız. Allah bizi utandırmasın." diye konuştu.

AK Parti'ye geçtiği için çok heyecanlı olduğunu dile getiren Recep Cönk de bundan sonra yoluna AK Parti çatısı altında devam edeceğini ve AK Parti'yi önümüzdeki yerel seçimlerde daha iyi yerlere getireceklerini kaydetti.(CİHAN)