Dp Genel Başkanı Soylu, Kuşadası'nda Kır Ata Bindi

Dp Genel Başkanı Soylu, Kuşadası'nda Kır Ata Bindi

Demokrat Parti (Dp) Genel Başkanı Süleyman Soylu, Partililerin Getirdiği Kır Bir At Üzerinde Gezindiği Kuşadası'nda Partililere Seslendi.

Dp Genel Başkanı Soylu, Kuşadası'nda Kır Ata Bindi

Demokrat Parti (DP) Genel Başkanı Süleyman Soylu, partililerin getirdiği kır bir at üzerinde gezindiği Kuşadası'nda partililere seslendi.

Aydın gezisinin son durağında Kuşadası'na bağlı Davutlar beldesini ziyaret eden DP Genel Başkanı Süleyman Soylu, DP'li Belediye Başkanı Tuncay Uysal'ı makamında ziyaret etti. Ardından Kuşadası'na geçen Soylu, parti otobüsünden indikten sonra partililerin getirdiği kır bir ata bindi. Parti binasına at üzerinde giden Soylu, büyük alkış aldı. DP Kuşadası İlçe Teşkilatı'nda İlçe Başkanı Kılınç Kocaman ve partililer tarafından karşılanan Soylu, daha sonra parti binasının balkonundan partililere ve Kuşadalılara seslendi. "Beyaz Yürüyüş" başlattıklarını ve Çanakkale'den start verdikleri yürüyüş kapsamında tüm Türkiye'yi dolaşacaklarını kaydeden Süleyman Soylu, 2 günlük Aydın ziyareti sırasında Menderes ruhunu yaşadıklarını söyledi. Konuşmasında hem hükümeti hem de muhalefeti eleştiren Soylu, "Kulelerden siyaset yapmaya çalışıyorlar, bize de niye her ile gidiyorsunuz diyorlar. Biz kule siyaseti değil, taban siyaseti yapıyoruz. Biz halkın, çiftçinin, köylünün, emekçinin ve herkesin sorunlarını birebir tespit ediyoruz" dedi.

Kuşadası ve Davutlar beldesindeki ziyaretin uzaması nedeniyle uçağa yetişemeyen Soylu, karayoluyla Ankara'ya dönmek zorunda kaldı.

(ZH-CC-CC-Y)

Kaynak: İHA