Dp Denizli Merkez İlçe Başkanı Bahtiyar, Güven Tazeledi

Dp Denizli Merkez İlçe Başkanı Bahtiyar, Güven Tazeledi

Dp Genel Başkan Süleyman Soylu'nun Atamasıyla Denizli Merkez İlçe Başkanlığı Görevine Getirilen Ümit Bahtiyar Güven Tazeledi.

Dp Denizli Merkez İlçe Başkanı Bahtiyar, Güven Tazeledi

DP Genel Başkan Süleyman Soylu'nun atamasıyla Denizli merkez ilçe başkanlığı görevine getirilen Ümit Bahtiyar güven tazeledi.

DP'liler, merkez ilçe başkanını seçmek için sandık başına gitti. Maksim Düğün Salonu'ndaki genel kurula DP Genel İdare Kurulu (GİK) üyesi Ali Aygören, eski milletvekili Mehmet Gözlükaya, İl Başkanı Zafer Bakırsoy ve çok sayıda partili katıldı.

Dîvan başkanlığına seçilen GİK üyesi Aygören, açılış konuşmasında, DP'nin iktidar partisinin alternatifi olduğunu iddia ederek, "22 Temmuz genel seçiminde hepinizin bildiği gibi hiç ummadığımız bir sonuç aldık. DP'yi eski günlerine döndürmek ve iktidar yapmak amacıyla elbirliğiyle çalışmak zorundayız. Buradaki herkese büyük görevler düşüyor" dedi.

DP Merkez İlçe başkan adayı Ümit Bahtiyar ise partiyi güzel günlerin beklediğini belirterek, "Aramıza yeni katılan arkadaşlarla birlikte yerel ve genel seçimlerde partimizi en üst seviyeye taşıyacağız. Bu hizmet yarışında biz de varız. Genel kurulumuz, seçimlere hazırlığın ilk adımıdır. Yeni yönetimin hedefi, mahallelerde sandık görevlilerini tespit etmek için gece gündüz çalışmaktır" şeklinde konuştu.

Daha sonra sandık başına giden 410 delegenin 259'unun oyunu alan Bahtiyar, DP Merkez İlçe başkanlığı görevine yeniden seçildi. Bahtiyar'ın listesinde Tekin Kalay, İbrahim Uz, Serkan Çetinkaya, Çağlar Çetin, Faik Müftüler ve Kerem Vural yer aldı.