Konya'da Dövmeler Lazerle Siliniyor
Haberler » Güncel » Haber

Konya'da Dövmeler Lazerle Siliniyor

Konya Medicana Hastanesi Güzellik ve Estetik Uzmanı Altınay Civcik, kalıcı dövmeleri lazer yöntemi uygulayarak sildiklerini söyledi.

Konya'da Dövmeler Lazerle Siliniyor

Konya Medicana Hastanesi Güzellik ve Estetik Uzmanı Altınay Civcik, kalıcı dövmeleri lazer yöntemi uygulayarak sildiklerini söyledi. Zamanla dövmenin modası geçtiğinde sildirmek için kişilerin kendilerine müracaat ettiğini belirten Civcik, "Biz de lazerle silme yöntemini uyguluyoruz. Acısız ve iz bırakmadan 6 ya da 8 seans uygulayarak dövmeyi siliyoruz" dedi.

Dövme yaptırmanın yaşının 30 olması gerektiğini de belirten Civcik, erken yaşlarda yaptırılan kalıcı dövmelerin kişinin ilerideki hayatını etkilediğini söyledi. Kişinin yaptığı iş seçimi sonrası dövmesini sildirmek zorunda kaldığını ifade eden Civcik, özellikle 18'li yaşlarda vücuda dövme ile yazılan isimleri sildirmek isteyenlerin kendilerine müracaat ettiğini vurguladı.

Genç yaşlarda gençlerin geçici dövme yaptırması tavsiyesinde bulunan Civcik, kişilerin genellikle kız ve erkek arkadaşlarının isimlerini ya da ejderha, melek dövmesi yaptırdıklarını kaydetti.