DONALD TRUMP HABERLERİ

Donald Trump haber, Donald Trump son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Donald Trump - 09.10.2021
Çin ve ABD ticaret temsilcileri çevrim içi toplantıda görüştü
Çin Ticaret Bakanlığından yapılan açıklamaya göre, Başbakan Yardımcısı ve Ticaret Başmüzakerecisi Liu Hı, önceki ABD Başkanı Donald Trump yönetimiyle karşılıklı gümrük tarife artışlarının askıya alınması için yapılan "Faz 1" anlaşmasının detaylarını görüşmek üzere, ABD Dış Ticaret Temsilcisi Katherine Tai ile çevrim içi toplantıda bir araya geldi.
Donald Trump - 08.10.2021
Biden yönetiminden Trump'ın kayıtlarının Kongre baskınını soruşturan komiteye verilmesi talimatı
ABD'de Joe Biden yönetimi, önceki Başkan Donald Trump'ın kayıtlarının 6 Ocak Kongre baskınını soruşturan Temsilciler Meclisine verilmesi için Ulusal Arşivlere talimat verdi.
Donald Trump - 08.10.2021
ABD, İranlı iki füze üretim firmasına yönelik yaptırımları kaldırdı
ABD'de Başkan Joe Biden yönetimi, İran merkezli iki füze üreticisi firmaya önceki Başkan Donald Trump tarafından getirilen yaptırımları kaldırdı.
Donald Trump - 08.10.2021
Borrell, Avrupa'nın savunma ve güvenliğini güçlendirmesini istedi
Avrupa Birliği (AB) Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Avrupa ordusu olarak adlandırılan girişimi ima ederek Avrupa'nın savunma ve güvenlik birimlerini güçlendirmesi gerektiğini söyledi.
Donald Trump - 08.10.2021
Trump, danışmanlarının Kongre baskınına dair ifade vermesini engellemek istiyor
ABD'nin eski Başkanı Donald Trump'ın, bazı eski danışmanlarının 6 Ocak'ta taraftarlarının Kongre binasına yönelik yaptığı baskınla ilgili bir kongre soruşturma komitesi önünde ifade vermelerini engellemeye çalıştığı ileri sürüldü.
Donald Trump - 07.10.2021
New York'a ilk kez siyahi federal savcı atandı
Söz konusu Federal savcılık ofisi, son yıllarda eski ABD Başkan Donald Trump'ın vergi yolsuzluğu ile ilgili iddiaları soruşturması, yine Trump'ın avukatı eski New York Belediye Başkanı Rudolph Giuliani'nin Ukrayna ile ilişkilerini incelemesi ile ülke gündeminde yer almıştı.
Donald Trump - 07.10.2021
Biden yönetimi, Afganlar dışında ülke tarihinde en az mülteci alan yönetim oldu
ABD'nin bir önceki başkanı Donald Trump'ın mülteci ve göçmenlik politikalarını sert bir dille eleştiren Biden'ın, kendi başkanlığının ilk 9 ayında bu kadar az mülteci alması eleştirilere yol açtı.
Donald Trump - 07.10.2021
Trump: "Asıl başkaldırı Kongre baskınında değil, 3 Kasım'daki seçimlerde oldu"
Eski ABD Başkanı Donald Trump, 6 Ocak Kongre baskınını soruşturan Kongre komitesine tepki göstererek, "Milyonlarca dolar harcadıktan sonra Demokratların seçilmemiş Komitesi ve 2 sözde Cumhuriyetçi, asıl ayaklanmanın sahte seçimlere tepki gösterilen 6 Ocak'ta değil, 3 Kasım'da (başkanlık...
Donald Trump - 07.10.2021
Beyaz Saray: Trump'ın aksine Biden Çin ile doğrudan temaslarında insan hakları endişelerini dile getiriyor
Biden'ın söz konusu görüşmede Çin hakkındaki insan hakları ihlallerini ve endişelerini dile getirip getirmeyeceğinin sorulması üzerine Psaki, "Önceki başkanın (Donald Trump) aksine, Başkan Biden, Devlet Başkanı Şi ile doğrudan her temasında insan hakları ihlalleri ve endişeleri konusunu gündeme getiriyor.
Donald Trump - 06.10.2021
Hamas, İslam alemine, İsrail'le muhtemel yeni normalleşme anlaşmalarını engelleme çağrısında bulundu
Hartum yönetimi de dönemin ABD Başkanı Donald Trump'ın Sudan'ı "teröre destek veren ülkeler" listesinden çıkarması karşılığında 23 Ekim 2020'de İsrail ile ilişkileri normalleştirme kararı almıştı.
Donald Trump - 06.10.2021
ABD, 3 bin 750 nükleer silah başlığı bulundurduğunu açıkladı
Eski ABD Başkanı Donald Trump'ın 2018'den beri açıklamayı reddettiği ülkenin nükleer stoku, Joe Biden yönetimi tarafından dünyaya açıklandı.
Donald Trump - 06.10.2021
5 Ekim 2021 Haberleri
5 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Donald Trump - 05.10.2021
Son dakika haberleri | İsrail Genelkurmay Başkanı, İran'ın askeri kapasitesini hedef almayı sürdüreceklerini söyledi
İran ile P5+1 olarak adlandırılan ABD, Rusya, Fransa, İngiltere, Çin ve Almanya arasında 2015'te nükleer anlaşma imzalanmış ancak eski ABD Başkanı Donald Trump 2018'de bu anlaşmadan çekilmişti.
Donald Trump - 05.10.2021
Haaretz: İsrail, ABD'den nükleer anlaşmaya dönmemesi halinde İran'a yaptırım uygulamasını istiyor
İran ile P5+1 olarak adlandırılan ABD, Rusya, Fransa, İngiltere, Çin ve Almanya arasında 2015'te nükleer anlaşma imzalanmış ancak eski ABD Başkanı Donald Trump 2018'de bu anlaşmadan çekilmişti.
Donald Trump - 04.10.2021
ABD Ticaret Temsilcisi Tai, ülkesinin Çin ile ticari ilişkilerde yeni yaklaşımını açıkladı Açıklaması
Eski ABD Başkanı Donald Trump ve Çin Başbakan Yardımcısı Liu Hı, 15 Ocak 2020'de Beyaz Saray'da ticaret anlaşmasının birinci fazını imzalamıştı.
Donald Trump - 04.10.2021
Son dakika: İsrailli bakanlar BAE'yi ziyaret etti
Hartum yönetimi de dönemin ABD Başkanı Donald Trump'ın Sudan'ı "teröre destek veren ülkeler" listesinden çıkarması karşılığında 23 Ekim 2020'de İsrail ile ilişkileri normalleştirme kararı almıştı.
Donald Trump - 03.10.2021
İran, ABD'den "niyetini göstermesi" için bloke edilen 10 milyar doları serbest bırakmasını istedi
Viyana'daki müzakereleri devam ettirmek istediklerini ve bunun için heyeti oluşturduklarını belirten Abdullahiyan, "Müzakereler konusunda ciddiyiz ve masaya geri döneceğiz. Amerikalılar farklı kanallardan benimle görüşmek istedi. ABD'liler gerçekten niyetliyse bloke edilen mali kaynaklarımızdan 10 milyar doları serbest bıraksın. Joe Biden, Donald Trump'tan farklıdır diyebilmemiz için bir adım atılmalıdır.
Donald Trump - 03.10.2021
Son dakika haberleri! İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan: "ABD iyi niyet göstergesi olarak 10 milyar dolarımızı serbest bıraksın"
Edinilen son dakika haberine göre İran Dışişleri Bakanı Hüseyin Emir Abdullahiyan, ABD Başkanı Joe Biden'ın eski ABD Başkanı Donald Trump'tan farklı olduğunu ispatlaması gerektiğini belirterek, "Örneğin bizim dondurulan 10 milyar dolarımızı serbest bıraksınlar" ifadesini kullandı.
Donald Trump - 03.10.2021
2 Ekim 2021 Haberleri
2 Ekim 2021 Manşet Haberleri.
Donald Trump - 01.10.2021
ABD'de yapılan ankete göre, Biden'ın onay oranı düştü
Katılımcılarla yapılan görüşmelerde Biden'ın performansıyla ilgili soru işaretleri bulunanların yine de onu önceki Başkan Donald Trump'a tercih ettiklerine dikkat çekildi.
Donald Trump - 01.10.2021
YPG/PKK'nın güçlü destekçisi McGurk ABD-Rusya pazarlıklarının merkezinde yer alıyor
ABD Ulusal Güvenlik Konseyi Orta Doğu ve Kuzey Afrika Koordinatörü Brett McGurk, Başkan Joe Biden yönetiminin Rusya ile Suriye'de yapmak istediği iş birliğinde pazarlıkları yürüten isim olarak daha fazla ön plana çıkıyor.
Donald Trump - 01.10.2021
Biden sözünü tutacak ve ABD'nin Kudüs Başkonsolosluğunu yeniden açacak mı?
Filistinliler, ABD Başkanı Joe Biden'ın, 1844'te kurulan ve eski başkan Donald Trump'ın 2019'da kapattığı Kudüs'teki ABD Başkonsolosluğunu yeniden açma sözünü yerine getirmesini bekliyor.
Donald Trump - 30.09.2021
İran ile nükleer görüşmeler çıkmaza sürüklenirken Tahran uranyum zenginleştirme çıtasını yükseltiyor
Donald Trump'ın başkanlığı döneminde Washington, 8 Mayıs 2018'de anlaşmadan tek taraflı şekilde çekilerek İran'a yeniden yaptırım uygulamaya başlayınca Tahran yönetimi de "stratejik sabır" adını verdiği bekleme politikasıyla Avrupa ülkelerinden ABD yaptırımlarına karşı nükleer anlaşmayı koruyacak adımlar atmasını bekledi.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Donald Trump Haberleri | Donald Trump Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Donald Trump haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Donald Trump kimdir, hayatı ve biyografisi. Hamas: AB, UNRWA'ya destek için müfredattaki Filistin'e ait terimlerin değiştirilmesini
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 2.12.2021 00:59:51. #1.15#

title