DONALD TRUMP HABERLERİ

Donald Trump haber, Donald Trump son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Donald Trump - 18.10.2020
Arap ülkelerinin Filistin'e mali desteği, yılın ilk 8 ayında yaklaşık yüzde 82 azaldı
ABD Başkanı Donald Trump, geçen ay Birleşik Arap Emirlikleri ile İsrail arasında Beyaz Saray'da normalleşme anlaşması için yapılan imza töreninde zengin ülkelerden Filistinlilere ödeme yapmamalarını istemişti.
Donald Trump - 18.10.2020
Pennsylvania'da başkanlık seçimleri için 372 bin "postayla oy" başvurusu reddedilmiş
Başkanlık seçimleri öncesinde posta yoluyla oy kullanma tartışmaları nedeniyle Başkan Donald Trump ile Demokratlar arasındaki "seçimlere hile karıştırılabilir" tartışması hala sürüyor.
Donald Trump - 17.10.2020
ABD'de Venezuelalı mültecilerin yasalara aykırı şekilde sınır dışı edildiği iddiası
ABD'de Başkan Donald Trump yönetiminin, ocak ve mart arasında yüzlerce Venezuelalı mülteciyi kanunlara aykırı şekilde sınır dışı ettiği öne sürüldü.
Donald Trump - 17.10.2020
ABD Başkanı Trump, California'daki yangınlar için yardım yapmama kararından döndü
NEW California eyaletindeki yangınlarla ilgili federal yardım talebini reddeden ABD Başkanı Donald Trump'ın karar değiştirerek yardımı onayladığı açıklandı.
Donald Trump - 17.10.2020
16 Ekim 2020 Haberleri
16 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Donald Trump - 16.10.2020
Trump ve Biden, başkanlık yarışında kritik öneme sahip Florida'da başa baş gidiyor
NEW ABD Başkanı Donald Trump ve Demokrat rakibi Joe Biden, başkanlık seçimlerinde kritik öneme sahip 29 delegesi olan Florida'da anketlerde başa baş durumda.
Donald Trump - 16.10.2020
Trump, seçim kampanyası için eylülde 247,8 milyon dolar bağış topladı
ABD Başkanı Donald Trump'ın 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimi kampanyası için eylülde 247 milyon dolardan fazla bağış topladığı bildirildiTrump'ın Seçim Kampanyası İletişim Direktörü Tim Murtaugh, Twitter'dan yaptığı açıklamada, Cumhuriyetçi başkan adayının geçen ay topladığı toplam...
Donald Trump - 16.10.2020
AB'nin dış ticaretinde Kovid-19'nun olumsuz etkisi ağustosta devam etti
ABD Başkanı Donald Trump tarafından defalarca eleştirilen AB ile ABD dış ticaret dengesinin söz konusu dönemde 101,9 milyar avrodan 92,7 milyar avroya gerilemesi dikkati çekti.
Donald Trump - 16.10.2020
Şi'nin "Çin rüyası" ve küresel etkileri
İki bin yılı aşkın kadim bir devlet geleneğine sahip olan Çin Halk Cumhuriyeti (ÇHC), Asya Pasifik'in en güçlü mali ve askeri gücüne sahip olduğu gibi dünyanın en kalabalık ülkesidir.
Donald Trump - 16.10.2020
DSÖ: Remdesivir ve hidroksiklorokin Kovid-19 ölümlerini veya hastanede kalış sürelerini azaltmadı
ABD Başkanı Donald Trump, ABD Gıda ve İlaç İdaresinin (FDA), Kovid-19 tedavisi için Amerikan Gilead ilaç şirketinin ürettiği "Remdesivir" adlı antiviral ilaca "acil durum onayı" verdiğini duyurmuştu.
Donald Trump - 16.10.2020
Somali, ABD'nin askeri desteğinin devam etmesini istiyor
ABD Devlet Başkanı Donald Trump'ın, başkanlık yarışındaki kampanyasında dile getirdiği, ABD'li askerleri ülkeye geri getirme vaadinin bir parçası olarak Somali'deki askerlerinin de çekilmesini istediği iddia edilmişti.
Donald Trump - 16.10.2020
Son dakika! Küresel piyasalar yoğun veri gündemi öncesi karışık seyrediyor
ABD'de teşvik paketine ilişkin haber akışı gündemin odağında kalmaya devam ederken, ABD Hazine Bakanı Steven Mnuchin, katıldığı bir televizyon programında, ABD Başkanı Donald Trump yönetiminin ekonomik destek paketinden vazgeçmediğini, anlaşma sağlanana kadar görüşmelere devam edeceklerini söyledi.
Donald Trump - 16.10.2020
Trump, NBC canlı yayınında seçmenlerin sorularını yanıtladı Açıklaması
ABD Başkanı Donald Trump, NBC canlı yayınında seçmenlerin iç politikayla ilgili sorularını yanıtlarken Demokrat başkan adayı Joe Biden ile 29 Eylül'de gerçekleştirdiği canlı yayın tartışması öncesi Kovid-19 testi yaptırıp yaptırmadığını hatırlamadığını söyledi.
Donald Trump - 16.10.2020
İsrail, Ağvar bölgesindeki en büyük toprak müsaderesine başlıyor
Netanyahu, ABD Başkanı Donald Trump'ın açıkladığı sözde Orta Doğu barış planının ardından Batı Şeria'daki yasa dışı Yahudi yerleşim birimi ve Ürdün Vadisi'ni "ilhak" edeceğini duyurmuştu.
Donald Trump - 16.10.2020
15 Ekim 2020 Haberleri
15 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Donald Trump - 15.10.2020
Azad Cammu ve Keşmir Yasama Meclisinden Azerbaycan'a destek
Kararda, ABD Başkanı Donald Trump'ın İsrail yanlısı tutumunu reddetmesi ve Filistin Devleti'nin uluslararası toplum tarafından tanınması yönündeki çabalarından dolayı Avrupa Birliği (AB) ve uluslararası kuruluşlar takdir edildi.
Donald Trump - 15.10.2020
Trump ve Biden canlı yayında seçmenlerin sorularını yanıtlayacak
ABD'de Cumhuriyetçilerin adayı Başkan Donald Trump ve Demokratların adayı Joe Biden bu gece katılacakları farklı canlı yayınlarda seçmenlerin sorularını yanıtlayacak.
Donald Trump - 15.10.2020
New York borsası düşüşle kapandı
Hazine Bakanı Mnuchin'in bugünkü açıklamalarının ardından ABD Başkanı Donald Trump da telefonla katıldığı bir televizyon programında, ekonomik destek paketini seçimden önce geçirebileceklerine işaret ederek, teklifi 1,8 trilyon doların üzerine çıkaracağını kaydetti.
Donald Trump - 15.10.2020
ABD Yüksek Mahkeme yargıç adayı Barrett'in son onay oturumunda da tartışmalar sürdü
ABD Başkanı Donald Trump'ın Yüksek Mahkemeye aday gösterdiği Amy Coney Barrett, Senato'daki onay oturumunun dördüncü ve son gününde de senatörlerin sorularını yanıtladı.
Donald Trump - 15.10.2020
ABD'de başkan adayları, canlı yayında seçmenlerin sorularını yanıtlayacak
ABD Başkanı Donald Trump ve ABD Başkan Adayı Joe Biden'ın canlı yayında seçmenlerin karşısına çıkarak sorularını yanıtlayacağı duyuruldu.
Donald Trump - 15.10.2020
BAE-İsrail normalleşmesi İsrail meclisinden geçti
Uzun süredir başta BAE olmak üzere Körfez ülkeleri ile İsrail arasında perde arkasından yürütülen ciddi temas süreci, ABD Başkanı Donald Trump'ın 13 Ağustos'ta BAE ile 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail'in barış anlaşmasına vardığını duyurmasıyla alenileşmiş oldu.
Donald Trump - 15.10.2020
ABD'de başkan adayları canlı yayınlarda seçmenlerin sorularını yanıtlayacak
ABD'de başkan adayları Cumhuriyetçi Donald Trump ve Demokrat Joe Biden, katılacakları canlı yayın tartışmasının iptal edilmesinin ardından bu gece ayrı ayrı katılacakları programlarda seçmenlerin sorularını yanıtlayacak.
Donald Trump - 15.10.2020
Ummanlı heyetten Mescid-i Aksa'ya olaylı ziyaret
Uzun süredir başta BAE olmak üzere Körfez ülkeleri ile İsrail arasında perde arkasından yürütülen ciddi temas süreci, ABD Başkanı Donald Trump'ın 13 Ağustos'ta BAE ile 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail'in barış anlaşmasına vardığını duyurmasıyla alenileşmiş oldu.
Donald Trump - 15.10.2020
Trump'tan Twitter ve Facebook'a "Demokrat Partinin üçüncü kolu" yakıştırması
ABD Başkanı Donald Trump, Demokrat rakibi Joe Biden'ın oğlunun e-postalarıyla ilgili haberin yayılmasını sınırlandıran Twitter ve Facebook'u eleştirerek "Onlar Demokrat Partinin ve radikal sol hareketin üçüncü kolu gibi çalışıyor.
Donald Trump - 15.10.2020
ABD'nin Afganistan Özel Temsilcisi Halilzad'dan Taliban açıklaması Açıklaması
Donald Trump'ın, 2017'de ABD Başkanı seçilmesinin ardından müzakereler yeniden gündeme geldi.
Donald Trump - 15.10.2020
Netanyahu'dan İsrail-Filistin barışı için "daha fazla uzlaşı" değerlendirmesi
ABD Başkanı Donald Trump, 13 Ağustos'ta BAE, 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail'le "ilişkilerini tamamen normalleştirmek" için anlaşmaya vardıklarını duyurmuştu.
Donald Trump - 15.10.2020
New York borsası düşüşle açıldı
New York borsası, güne düşüşle başladı.
Donald Trump - 15.10.2020
ABD'de Biden'ın oğluyla ilgili habere getirilen sosyal medya kısıtlaması tepki çekti
ABD'de Demokrat Parti başkan adayı Joe Biden'ın oğlu Hunter Biden'ın yöneticisi olduğu iddia edilen Ukraynalı bir şirketle ilgili Ukrayna hükümetine baskı yaptığı öne sürüldü. New York Post'un haberinde Hunter Biden'a ait olduğu iddia edilen e-maillerin paylaşılmasının ardından, Twitter ve Facebook, haberin paylaşılmasına kısıtlama getirdi. Söz konusu karara, ABD Başkanı Donald Trump kanadından ve Cumhuriyetçilerden tepki geldi.
Donald Trump - 15.10.2020
Brezilya'nın, Pompeo'nun ziyareti sırasında Venezuela sınırında tatbikat yaptığı açıklandı
Şubat 2019'da ABD Başkanı Donald Trump'ın, Venezuela'ya asker göndermenin bir seçenek olduğunu söylediği dönemde, Brezilya Devlet Başkanı Yardımcısı Hamilton Mourao, ABD tarafından Venezuela'ya yapılacak bir askeri müdahaleye karşı olduklarını açıklamıştı.
Donald Trump - 15.10.2020
Sudan, İsrail ile normalleşme görüşmelerini yalanladı
Sudan'ın başkenti Hartum, 1967'deki Arap-İsrail savaşının ardından burada düzenlenen ve "İsrail'le barışa hayır, İsrail'in devlet olarak tanınmasına hayır ve İsrail'le müzakerelere hayır" içerikli genelgeyle sonuçlanan Arap Zirvesi nedeniyle "3 hayırın başkenti" olarak da biliniyor.? Washington yönetimi, Sudan'ı "terör gruplarına destek olduğu" iddiasıyla 1993'te terör listesine eklemişti.? Donald Trump başkanlığındaki ABD yönetimi, 1997'den bu yana Sudan'a uygulanan ekonomik yaptırımları, Ekim 2017'de kaldırmış ancak 1993'te El Kaide lideri Usame bin Ladin'e ev sahipliği yaptığı gerekçesiyle Sudan'ı "terörü destekleyen devletler listesi"nden çıkarmamıştı.
Donald Trump - 15.10.2020
Yükseldikçe çevrelenen, yalnızlaşan Çin'in sorunları
Özellikle Donald Trump yönetiminin Çin'i ABD'nin güvenliği ve dünya barışı için "tehdit" olarak görmesiyle başlayan ticaret savaşlarının gölgesinde ortaya çıkan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınında Çin'in sergilediği tutum ve salgının en fazla ABD'de zarara yol açması sonucunda devam eden karşılıklı suçlamalar, Çin-ABD rekabetinin artık geri dönüşü zor bir zıtlaşmaya evrildiğini göstermiştir.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Donald Trump Haberleri | Donald Trump Kimdir - Haberler - Sayfa 5 - Donald Trump haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Donald Trump kimdir, hayatı ve biyografisi. Umman Başmüftüsü'nden BAE ve Bahreyn'in İsrail ile anlaşmasına tepki.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:11:51. #1.15#
title