DONALD TRUMP HABERLERİ

Donald Trump haber, Donald Trump son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Donald Trump - 20.10.2020
Sudan: ABD'nin terör listesinden çıkarma kararının İsrail ile normalleşmeyle bağlantısı yok
Sudanlı ve ABD'li yetkililer geçen ay Abu Dabi'de gerçekleştirdikleri toplantıda Hartum'un İsrail ile ilişkileri normalleştirmesi konusunu görüşmüş ancak bir sonuç alınamamıştı.? ABD Başkanı Donald Trump, dün Twitter hesabından, Sudan'ın ABD'li terör kurbanlarına ve ailelerine 335 milyon dolar tazminat ödeyeceğini duyurmuştu.
Donald Trump - 20.10.2020
Son dakika haber! BIST100 yüzde 0.42 yükseldi, dolar 7.87 lirada
Edinilen son dakika gelişmesine göre Borsa İstanbul Endeksi (BIST100) Salı gününü yüzde 0.42 artışla 1,210.41 puanda tamamladı.
Donald Trump - 20.10.2020
Sudan, ABD'nin terör mağdurları için istediği 335 milyon doları ödedi
Sudan Maliye Bakanlığı, ABD Başkanı Donald Trump'ın, Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkartmak için talep ettiği 335 milyon doları transfer ettiklerini açıkladı.
Donald Trump - 20.10.2020
USA Today gazetesinden Biden'a destek
"Joe Biden'ı seçin. Donald Trump'ı reddedin" başlıklı makalede, "2016'da geleneğimizi bozarak Trump'a oy vermeme çağrısında bulunmuştuk.
Donald Trump - 20.10.2020
Son dakika haberi: New York borsası yükselişle açıldı
ABD Başkanı Donald Trump ise bugün katıldığı bir televizyon programında, ekonomik destek paketi üzerinde anlaşmak istediklerini ve eğer bir anlaşma ortaya çıkarsa Senato'daki Cumhuriyetçilerin bu yönde ilerlemesini beklediklerini ifade etti.
Donald Trump - 20.10.2020
İran Hükümet Sözcüsü: "Silah ambargosunun kalkması İran'ın uluslararası arenada önemli bir kazanımıdır"
ABD Başkanı Donald Trump'ın nükleer anlaşmadan çıkma kararının yanlış olduğunu ifade eden Rebii, "İranlılar silaha aşık değildir.
Donald Trump - 20.10.2020
İsrail siyasetindeki yükselen güçler: Eymen Avde ve Birleşik Liste
On iki yıla yakın süredir İsrail'de başbakanlık görevinde bulunan Binyamin Netanyahu, İsrail siyasetinin sağ kanadını domine eden bir lider profili çiziyor.
Donald Trump - 20.10.2020
Pentagon, yeni nükleer füzelerin 95,8 milyar dolara mal olacağını hesap etti
Pentagon, karada konuşlu nükleer füzelerden oluşan yeni bir filonun sahaya çıkarılmasının maliyetinin yaklaşık 96 milyar dolar olacağını açıkladı.
Donald Trump - 20.10.2020
Brent petrolün varili 42,52 dolar
Brent petrolün varili, uluslararası piyasalarda 42,52 dolardan işlem görüyor.
Donald Trump - 20.10.2020
Son dakika: Küresel piyasalar teşvik paketi odaklı seyrine devam ediyor
ABD'de 3 Kasım'da yapılacak başkanlık seçimleri yaklaşırken Yüksek Mahkeme Cumhuriyetçi Parti'nin itirazını reddederek, Pensilvanya eyaletinde postayla zamanında kullanılmış oyların seçimden 3 gün sonrasına kadar sayılabileceğine hükmetti. Söz konusu karar, postayla oy kullanılması konusunda "avantajlı" olarak değerlendirilen Demokratlar tarafından "zafer" olarak karşılandı. Bu gelişme, ABD'de Cumhuriyetçi başkan adayı Başkan Donald Trump'ın seçim sonuçlarına itiraz edip etmeyeceğine dair tartışmaların da sürmesini beraberinde getirdi.
Donald Trump - 20.10.2020
ABD, Bahreyn ve İsrail'den "İsrail ile Bahreyn arasında diplomatik ilişkilerin kurulmasına" ilişkin açıklama
ABD Başkanı Donald Trump'ın girişimiyle İsrail ile Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn arasında imzalanan anlaşmanın iki ülkenin iş birliğinde yeni bir devir açtığı belirtilen açıklamada, "Bahreyn ve İsrail, ABD'nin Orta Doğu'da barışı, refahı, ortak değerler ve çıkarlara bağlı iş birliği alanlarını genişletmeye yönelik stratejik ajandasını destekleyecektir.
Donald Trump - 20.10.2020
Trump ve Biden arasında 22 Ekim'deki canlı yayın tartışması için yeni kurallar getirildi
ABD'de Cumhuriyetçi başkan adayı Başkan Donald Trump ile Demokrat başkan adayı Joe Biden arasında 22 Ekim akşamı düzenlenecek canlı yayın tartışması için yeni kurallar tespit edildi.
Donald Trump - 20.10.2020
Son dakika haberi | ABD Yüksek Mahkemesinden kritik "oy sayım" kararı
ABD Başkanı Donald Trump ile Cumhuriyetçiler, bazı eyaletlerde "oyların seçim gününden sonra da sayılabilmesi" yönündeki yaklaşıma şiddetle karşı çıkıyordu.
Donald Trump - 20.10.2020
İsrail ile BAE arasında vize kaldırılıyor
Uzun süredir başta BAE olmak üzere Körfez ülkeleri ile İsrail arasında perde arkasında yürütülen ciddi temas süreci, ABD Başkanı Donald Trump'ın, 13 Ağustos'ta BAE'nin, 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail ile normalleşme anlaşmasına vardığını açıklamasıyla aleni hale geldi.
Donald Trump - 20.10.2020
ABD Başkanı Trump: FBI, Joe Biden'ı soruşturmalı
ABD Başkanı Donald Trump, Federal Soruşturma Bürosunun (FBI), Demokrat başkan adayı ve eski ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden'ın Ukraynalı enerji şirketi Burisma ile ilişkisi olduğu iddialarını soruşturması gerektiğini söyledi.
Donald Trump - 20.10.2020
19 Ekim 2020 Haberleri
19 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Donald Trump - 20.10.2020
Sudan, "Terörü Destekleyen Ülkeler Listesi"nden çıkarılma sözü için ABD'ye teşekkür etti
ABD Başkanı Donald Trump'ın, ABD'li terör kurbanlarına ve ailelerine tazminatları ödenince Sudan'ın Terörü Destekleyen Ülkeler Listesi'nden çıkarılacağı açıklaması ülkede memnuniyetle karşılandı.
Donald Trump - 19.10.2020
AB, ABD'nin Sudan kararından memnun
AB Konseyi Başkanı Charles Michel, soysal medya hesabından yaptığı paylaşımda, ABD Başkanı Donald Trump'ın ABD'li terör kurbanlarına ve ailelerine 335 milyon dolar tazminat ödediğinde Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracağına yönelik açıklamasını değerlendirdi.
Donald Trump - 19.10.2020
New York borsası düşüşle kapandı
New York borsası, haftanın ilk işlem gününü düşüşle tamamladı.
Donald Trump - 19.10.2020
ABD, Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkarmaya hazırlanıyor
ABD Başkanı Donald Trump, Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracağını duyurdu.
Donald Trump - 19.10.2020
ABD başkanlık yarışında Yahudi toplumunun yüzde 75'i Biden'ı destekliyor
Ankette, katılımcıların yüzde 75'i sandıkta Biden'ı destekleyeceğini belirtirken yüzde 22'si ABD Başkanı Donald Trump'a oy vereceğini, yüzde 3'ü ise kararsız olduğunu ifade etti.
Donald Trump - 19.10.2020
Trump, Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracağını duyurdu
ABD Başkanı Donald Trump, Sudan'ın ABD'li terör kurbanlarına ve ailelerine 335 milyon dolar tazminat ödeyeceğini ve bu yapıldığında Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracağını duyurdu.
Donald Trump - 19.10.2020
Son dakika haber | Trump'ın Beyaz Saray Kovid-19 ekibi üyesi için "tam bir felaket" dediği iddiası
Son dakika haberler... ABD Başkanı Donald Trump'ın, Beyaz Saray yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele ekibinde yer alan ABD Ulusal Alerji ve Bulaşıcı Hastalıklar Enstitüsü Direktörü Dr. Anthony Fauci'yi "tam bir felaket" olarak nitelediği iddia edildi.
Donald Trump - 19.10.2020
Umman Başmüftüsü'nden BAE ve Bahreyn'in İsrail ile anlaşmasına tepki
ABD Başkanı Donald Trump, 13 Ağustos'ta BAE, 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail'le ilişkileri normalleştirme anlaşmasına vardığını duyurmuştu.
Donald Trump - 19.10.2020
İsrail televizyonu: Trump, Sudan'ı "teröre destek veren" ülkeler listesinden çıkaracak
ABD Başkanı Donald Trump'ın, İsrail ile ilişkileri normalleştirme karşılığında Sudan'ı "teröre destek veren" ülkeler listesinden çıkaracağı iddia edildi.
Donald Trump - 19.10.2020
BAE kabinesi İsrail'le normalleşme anlaşmasını onayladı
İsrail meclisi, 15 Ekim'de BAE ile yapılan normalleşme anlaşmasını oy çokluğuyla kabul etmişti. ABD Başkanı Donald Trump, 13 Ağustos'ta BAE, 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail'le "ilişkilerini tamamen normalleştirmek" için anlaşmaya vardıklarını duyurmuştu.
Donald Trump - 19.10.2020
New York borsası yükselişle açıldı
New York borsası, haftanın ilk işlem gününe yükselişle başladı.
Donald Trump - 19.10.2020
Amerikalı parlamenterlerden Sisi'ye siyasi tutukluları serbest bırakma çağrısı
Trump'ın kayıtsız tavrı Sisi'yi cesaretlendirdi Mektubun yazılmasına öncülük eden Demokrat Partili Temsilciler Meclisi üyesi Ro Khanna, Başkan Donald Trump liderliğindeki ABD yönetiminin, Mısır'daki insan hakları konusundaki kayıtsız tavrının, darbeyle göreve gelen Devlet Başkanı Sisi'yi hak ihlalleri konusunda cesaretlendirdiğini savundu.
Donald Trump - 19.10.2020
Son dakika haber: Filistin Dışişleri Bakanlığı: "İsrail, Ürdün Vadisi arazilerini ilhak projesi çerçevesinde milli parka dönüştürdü"
İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu, ABD Başkanı Donald Trump'ın açıkladığı sözde Orta Doğu barış planının ardından Batı Şeria'daki yasa dışı Yahudi yerleşim birimi ve Ürdün Vadisi'ni "ilhak" edeceğini duyurmuştu.
Donald Trump - 19.10.2020
Suudi Arabistan Veliaht Prensi Bin Selman'a "Siyon Dostları" ödülü
Önceki yıllarda, ABD Başkanı Donald Trump ve ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo'ya da bu ödül verilmişti.
Donald Trump - 19.10.2020
Sudan'da "İsrail ile normalleşme" için sivil inisiyatif kuruldu
Sudan'ın başkenti Hartum, 1967'deki Arap-İsrail savaşının ardından burada düzenlenen ve "İsrail'le barışa hayır, İsrail'in devlet olarak tanınmasına hayır ve İsrail'le müzakerelere hayır" içerikli genelgeyle sonuçlanan Arap Zirvesi nedeniyle "3 'hayır'ın başkenti" olarak da biliniyor.? Washington yönetimi, Sudan'ı "terör gruplarına destek olduğu" iddiasıyla 1993'te terör listesine eklemişti.? Donald Trump başkanlığındaki ABD yönetimi, 1997'den bu yana Sudan'a uygulanan ekonomik yaptırımları, Ekim 2017'de kaldırmış ancak 1993'te El Kaide lideri Usame bin Ladin'e ev sahipliği yaptığı gerekçesiyle Sudan'ı "terörü destekleyen devletler listesi"nden çıkarmamıştı.
Donald Trump - 19.10.2020
2020 ABD Başkanlık Seçimleri: Ufukta Biden görünüyor
3 Kasım ABD başkanlık seçimlerine sadece haftalar kala, çoğu ankete göre şu anki ABD Başkanı Donald Trump'ın neredeyse iki haneli rakamlarla önünden giden eski ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden halk oylamasını kolayca kazanacaktır.
Donald Trump - 19.10.2020
Gülbeddin Hikmetyar resmi temaslarda bulunmak üzere Pakistan'da
Donald Trump'ın, 2017'de ABD Başkanı seçilmesinin ardından müzakereler yeniden gündeme geldi.
Donald Trump - 19.10.2020
Son dakika: Küresel piyasalar yeni haftaya pozitif başladı
ABD tarafında geçen hafta açıklanan makroekonomik verilerin karışık bir tablo ortaya koymasının yanı sıra teşvik paketi konusunda da bir neticeye varılamadı. Buna karşın söz konusu pakete ilişkin görüşmelerde ilerlenme sağlandığı belirtildi. 3 Kasım'da gerçekleştirilecek başkanlık seçimleri öncesi yapılan son anketler ise ABD Başkanı Donald Trump'ın ülke genelinde Demokrat rakibi Joe Biden'ın yaklaşık 10 puan gerisinde olduğuna işaret etti.
Donald Trump - 19.10.2020
Üst düzey Beyaz Saray yetkilisinin rehine müzakereleri için Suriye'ye gittiği iddiası
ABD Başkanı Donald Trump'ın Yardımcı Asistanı ve Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Konseyi Terörle Mücadele Direktörü Kash Patel'in, Suriye rejiminin rehin tuttuğu iki Amerikalının salıverilmesi için Şam'ı ziyaret ettiği öne sürüldü.
Donald Trump - 19.10.2020
Washington'da kadınlardan Trump ve Barret karşıtı protesto
ABD'nin başkenti Washington D.C'de binlerce kadın ABD Başkanı Donald Trump'ı ve Senato'da onay süreci başlayan Anayasa Mahkemesi yargıç adayı Amy Coney Barret'ı protesto etti.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Donald Trump Haberleri | Donald Trump Kimdir - Haberler - Sayfa 4 - Donald Trump haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Donald Trump kimdir, hayatı ve biyografisi. ABD'de Hristiyan grupların seçim mücadelesi kızışıyor.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 27.10.2020 21:55:35. #1.15#
title