DONALD TRUMP HABERLERİ

Donald Trump haber, Donald Trump son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Donald Trump - 23.10.2020
Hamaney'in "ABD'nin Irak'taki çıkarlarına yönelik saldırıları durdurma talimatı verdiği" iddia edildi
Ülkesindeki başkanlık seçimleri öncesinde seçilememe tehlikesiyle karşılaşan ABD Başkanı Donald Trump'ın bu durumu tersine çevirmek için Irak'ta pervasızca saldırılarda bulunabileceğine dair endişeleri göz önünde bulunduran Hamaney'in, İngiltere'nin tavsiyesine uyarak, İran destekli silahlı gruplara ABD'nin çıkarlarına yönelik saldırıları durdurma talimatı verdiği ileri sürüldü.
Donald Trump - 23.10.2020
Pelosi: Teşvik görüşmeleri olumlu gelişmeseydi sürdürmezdik
Ulusal kamuoyu yoklamalarında Demokrat parti başkan adayı Joe Biden'ın gerisinde kalan ve daha fazla canlandırma çağrısında bulunan Başkan Donald Trump Twitter'da yaptığı açıklamada, Pelosi'yi kabul edilebilir bir uzlaşma sağlamaya isteksiz olmakla suçlamıştı.
Donald Trump - 23.10.2020
ABD'de başkan adayları ikinci kez canlı yayında kozlarını paylaştı: (2)
ABD Başkanı Donald Trump, 3 Kasım seçimleri öncesindeki son canlı yayın tartışmasında, ülkesinin petrol için başka ülkelerde savaştığını belirterek, "İlk kez benim dönemimde enerji bakımından bağımsızız. Artık enerji için savaşmak zorunda kaldığımız onca ülkeye ihtiyacımız yok." dedi.
Donald Trump - 23.10.2020
ABD'de başkan adayları ikinci kez canlı yayında kozlarını paylaştı: (1)
ABD'de başkan adayları Cumhuriyetçi Donald Trump ile Demokrat Joe Biden'ı karşı karşıya getiren ikinci ve son canlı yayın tartışmasında hem iç politika hem de dış politika konularında keskin bir ayrışma öne çıkarken, özellikle Rusya ve Çin ile ilişkiler konusu gerginliğe neden oldu.
Donald Trump - 23.10.2020
22 Ekim 2020 Haberleri
22 Ekim 2020 Manşet Haberleri.
Donald Trump - 22.10.2020
Trump, 24 Ekim Cumartesi günü Florida'da "erken oy" kullanacak
Beyaz Saray, ABD Başkanı Donald Trump'ın 3 Kasım başkanlık seçimleri için 24 Ekim Cumartesi günü Florida'da "erken oy" kullanacağını açıkladı.
Donald Trump - 22.10.2020
ABD'de Trump ve Biden'ın canlı yayın tartışması öncesi Kovid-19 testleri "negatif"
ABD'de bu akşam canlı yayın tartışmasında karşı karşıya gelecek başkan adayları Cumhuriyetçi Donald Trump ve Demokrat Joe Biden'ın yaptırdığı yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testlerinin "negatif" çıktığı duyuruldu.
Donald Trump - 22.10.2020
ABD Dışişleri Bakanı Pompeo ve Sudan Başbakanı Hamduk görüştü
ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo ve Sudan Başbakanı Abdullah Hamduk, yaptıkları telefon görüşmesinde, ABD Başkanı Donald Trump'ın Sudan'ı "Terörü Destekleyen Ülkeler" listesinden çıkaracaklarına yönelik açıklamasını ele aldı.
Donald Trump - 22.10.2020
Rusya, eski CIA çalışanı Snowden'a 'kalıcı oturma' izni verdi
Eski CIA ajanı Edward Snowden'a, Rusya'da kalıcı oturma izni verildi. Rus haber ajansı TASS'ın haberine göre Snowden'in avukatı Anatoly Kucherena, Rusya'nın kalıcı oturma izni verdiğini söyledi. Snowden, 2013 yılında NSA'e ait gizli belgeleri sızdırmış ve Rusya'ya sığınmıştı. Öte yandan, ABD Başkanı Donald Trump, Ağustos ayında Snowden için af çıkarmayı düşündüğünü ifade etmişti.
Donald Trump - 22.10.2020
Beyaz Saray Ulusal Güvenlik Danışmanı O'Brien: "Çin de ABD seçimlerine müdahale etmeye çalıştı"
Ratcliffe, İran ve Rusya'nın bazı seçmenlerin bilgilerini ele geçirdiğini tespit ettiklerini de dile getirerek, "İran'ın, Başkan Donald Trump'a zarar vermeyi ve seçmenlerin gözünü korkutmayı amaçlayan e-mailler attığını gördük.
Donald Trump - 22.10.2020
Borsa günü düşüşle tamamladı
Analistler, ABD'de teşvik paketi belirsizliği ve dünya çapında artan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) vaka sayılarının küresel risk iştahını azalttığını belirterek, bu akşam canlı yayında gerçekleşecek ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat başkan adayı Joe Biden tartışmasının takip edileceğini aktardı.
Donald Trump - 22.10.2020
ABD'de başkan adayları ikinci kez canlı yayında karşı karşıya gelecek
ABD'de başkan adayları Cumhuriyetçi Donald Trump ve Demokrat Joe Biden, 3 Kasım'daki başkanlık seçimleri için ikinci ve son kez canlı yayında kozlarını paylaşacak.
Donald Trump - 22.10.2020
Senato Yargı Komitesi, Trump'ın Yüksek Mahkeme adayı Barrett'i onayladı
ABD Senatosu Yargı Komitesi, Başkan Donald Trump'ın Yüksek Mahkemeye aday gösterdiği yargıç Amy Coney Barrett'in adaylığını onaylayarak, Senato genel kuruluna gönderdi.
Donald Trump - 22.10.2020
New York borsası yükselişle açıldı
ABD'de 3 Kasım'da gerçekleşecek seçimlere ilişkin gelişmeler de yakından takip ediliyor. Bugün ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat başkan adayı Joe Biden, son kez düzenlenecek canlı yayın tartışmasında karşı karşıya gelecek.
Donald Trump - 22.10.2020
Son dakika haberi! İsrail İstihbarat Bakanı Cohen: "Sudan ile normalleşmeye çok yakınız"
ABD Başkanı Donald Trump, 19 Ekim'de yaptığı açıklamada, ABD'li terör kurbanları ve ailelerine 335 milyon dolar tazminat ödemesi halinde Sudan'ı "terörü destekleyen ülkeler" listesinden çıkaracağını duyurmuştu.
Donald Trump - 22.10.2020
İsrail Ordu Radyosu: İsrail'den üst düzey bir heyet Sudan'ı ziyaret etti
ABD Başkanı Donald Trump'ın "teröre destek veren" ülkeler listesinden çıkaracağını açıkladığı Sudan'ı İsrail'den üst düzey bir heyetin ziyaret ettiği bildirildi.
Donald Trump - 22.10.2020
İran, ABD seçimlerine müdahale suçlamaları üzerine İsviçre Büyükelçisi'ni bakanlığa çağırdı
DNI Direktörü John Ratcliffe, "İran'ın, Başkan Donald Trump'a zarar vermeyi ve seçmenlerin gözünü korkutmayı amaçlayan e-mailler attığını gördük.
Donald Trump - 22.10.2020
Borsa günün ilk yarısında yükseldi
Bugün yurt içinde Merkez Bankası'nın faiz kararı, yurt dışında ise Avro Bölgesi tüketici güven endeksi, ABD haftalık işsizlik başvuruları ve bu akşam canlı yayında gerçekleşecek ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat başkan adayı Joe Biden'ın tartışmasının takip edileceğini aktaran analistler, teknik açıdan BIST 100 endeksinde 1.
Donald Trump - 22.10.2020
Son dakika haberleri... Küresel organik kriz ve ABD-Çin rekabetinin trajedisi
Organik krizde mevcut sisteme dair kurum ve yapılar yerli yerinde ancak işlevsiz. Bu durum aynı zamanda sistemik düzeyde marazi semptomların da ortaya çıkmasına neden oluyor. Küresel salgının yaşandığı bu günlerde sistemik marazi semptomlar kendisini ziyadesiyle hissettiriyor. Öte yandan bu krizin bir başka ürünü olarak ABD-Çin rekabetini de zikretmemiz mümkün. ABD-Çin ilişkileri özellikle ABD Başkanı Donald Trump'ın da büyük çabaları sonucunda 2018 yılından bu yana baş aşağı bir şekilde düşüş eğiliminde.
Donald Trump - 22.10.2020
Trump'ın avukatı Giuliani'nin, Cohen'in son filmindeki görüntüleri tartışma yarattı
ABD Başkanı Donald Trump'ın avukatı Rudy Giuliani'nin, İngiliz komedyen ve oyuncu Sacha Baron Cohen'in son filmindeki görüntüleri, tartışmalara neden oldu.
Donald Trump - 22.10.2020
Avrupa borsaları güne düşüşle başladı
Analistler, yurt dışında Avro Bölgesi'nde tüketici güven endeksi, ABD'de haftalık işsizlik başvuruları ve bu akşam canlı yayında gerçekleşecek ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat Parti Başkan Adayı Joe Biden'ın tartışmasının takip edileceğini, jeopolitik gelişmelerin de yatırımcıların odağındaki yerini koruduğunu kaydetti.
Donald Trump - 22.10.2020
Son dakika haberi! ABD, Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması'nı imzalayan ülkelerden desteklerini geri çekmelerini istedi
Son dakika haberleri: BİRLEŞMİŞ ABD, Nükleer Silahların Yasaklanması Antlaşması'nı imzalayan ülkelere anlaşmaya desteklerini çekmeleri çağrısı yaptı.
Donald Trump - 22.10.2020
Son dakika haber | VİOP'ta endeks kontratı güne yükselişle başladı
Bugün yurt içinde Merkez Bankası faiz kararı, yurt dışında ise Avro Bölgesi'nde tüketici güven endeksi, ABD'de haftalık işsizlik başvuruları ve bu akşam canlı yayında gerçekleşecek ABD Başkanı Donald Trump ile Demokrat Parti Başkan Adayı Joe Biden'ın tartışmasının takip edileceğini aktaran analistler, teknik açıdan endeks kontratında 1.
Donald Trump - 22.10.2020
Yurt içi piyasalar Merkez Bankası faiz kararını bekliyor
Dün Cumhuriyetçiler tarafından Senato'ya sunulan 500 milyar dolarlık yeni tip koronavirüs (Kovid-19) yardım paketi Demokratların engeline takıldı. Oylamanın ardından Temsilciler Meclisi Başkanı Nancy Pelosi, seçimden önce geçip geçemeyeceği belirsiz de olsa hala daha geniş kapsamlı yardım konusunda bir anlaşma umudu taşıdığını belirterek, görüşmelere devam edeceklerini ve tasarının 1 Kasım'a kadar geçmesini istediğini söyledi. Buna karşın ABD Başkanı Donald Trump, Demokratların teşvikte doğru olanı yapacakları yönünde hiçbir mesaj görmediğini ifade etti.
Donald Trump - 22.10.2020
ABD istihbaratı, Rusya ve İran'ın seçimlere müdahale etmeye çalıştığının belirlendiğini açıkladı
Ratcliffe, İran ve Rusya'nın bazı seçmenlerin bilgilerini ele geçirdiğini tespit ettiklerini dile getirerek, "İran'ın Başkan Donald Trump'a zarar vermeyi ve seçmenlerin gözünü korkutmayı amaçlayan e-mailler attığını gördük.
Donald Trump - 22.10.2020
Sudan da İsrail ile ilişkilerin normalleştirilmesi kararı aldı
Uzun süredir başta BAE olmak üzere Körfez ülkeleri ile İsrail arasında perde arkasında yürütülen ciddi temas süreci, ABD Başkanı Donald Trump'ın 13 Ağustos'ta BAE'nin, 11 Eylül'de de Bahreyn'in İsrail ile anlaşmaya vardığını açıklamasıyla aleni hale geldi.
Donald Trump - 22.10.2020
Trump yönetiminin Maduro'nun görevden ayrılması için Venezuelalı yetkiliyle görüştüğü iddia edildi
ABD'de Donald Trump yönetiminden bir yetkilinin, Venezuela Devlet Başkanı Nicolas Maduro'nun "barışçıl bir şekilde görevini bırakması" için geçen ay Meksika'da Venezuelalı bir yetkiliyle gizlice görüştüğü ileri sürüldü.
Donald Trump - 21.10.2020
Endonezyalı akademisyenlerden Endonezya-BAE ilişkisinde "Filistin" uyarısı
ABD Başkanı Donald Trump'ın Orta Doğu'daki politikalarının bölgedeki "siyasi haritayı" önemli ölçüde değiştirdiğine dikkati çeken Rofii, "Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyinin (BMGK) geçici üye ülkelerinden biri olan Endonezya'nın, Filistin'deki barış sürecine yardımcı olmak için ek bir rol oynaması gerekiyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Donald Trump Haberleri | Donald Trump Kimdir - Haberler - Sayfa 2 - Donald Trump haberleri en güncel gelişmeler ve son dakika haberler. Donald Trump kimdir, hayatı ve biyografisi. Son dakika haberleri... Sudan Trump'ın terörü destekleyen ülkeler listesinden çıkarma ka
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 26.10.2020 21:48:11. #1.15#
title