Domuz Leşi, Insan Cesedi Sanıldı
Haberler » Güncel » Domuz Leşi, Insan Cesedi Sanıldı - Haber

Domuz Leşi, Insan Cesedi Sanıldı

Muğla'nın Bodrum İlçesi'nde, deniz kıyısında bulunan başsız cesedin bir insana ait olduğunu zanneden çevredekiler durumu jandarmaya bildirdi.

'nın Bodrum İlçesi'nde, deniz kıyısında bulunan başsız cesedin bir insana ait olduğunu zanneden çevredekiler durumu jandarmaya bildirdi. İhbar üzerine gelen ekiplerin denizden çıkardığı cesedi hastaneye sevk etti. Burada yapılan incelemelerde cesedin dumuz leşi olduğunu belirlendi.


Olay, bugün gündüz saatlerinde Poyraz Koyu yakınlarında meydana geldi. Koya yanaşan tur teknesindeki turistler, kıyıya yakın noktada deniz dibinde bir ceset fark etti. Uzun süredir denizde olduğu tahmin edilen cesedi gören turistler durumu jandarma ve Bodrum Deniz Kurtarma ekibine bildirdi. İhbar üzerine gelen ekipler, savcının talimatı ile cesedi denizden çıkardı. İlk olarak bulunan cesedin insana ait olduğu sanıldı. Ceset, Bodrum Milta Marina'daki Sahil Güvenlik noktasına getirilerek cenaze aracına alındı. Bodrum Devlet Hastanesi'ne götürülen cesedi inceleyen savcı ve doktor, cesedin domuza ait olduğunu belirledi. Birbirine bağlı olan kemikler nedeniyle domuzun elleri ve kollarının bağlanarak denize atıldığı anlaşıldı.


Domuz leşi, yapılan incelemenin ardından, ekipler tarafından belirlenen alana gömüldü.

Kaynak: DHA

Haber Videosu

: Domuz Leşi, Insan Cesedi Sanıldı

Manşet

Haberler