Doktor Kalp Krizine Yenik Düştü

Doktor Kalp Krizine Yenik Düştü

Samsun'da Kalp Krizine Yenik Düşen Doktor Otomobilinde Ölü Olarak Bulundu. Canik İlçesi Uludağ Mahallesi Cengiz Topel Caddesi Üzerinde Vatandaşların İhbarı Üzerine Gelen Emniyet Ekipleri, 55 Ad 991 Plakalı Otomobilde Canik Aile Sağlığı Merkezi'nde Görevli Doktor Hasan Türk'ün (44) Cansız Bedeni ile Karşılaştı.

Doktor Kalp Krizine Yenik Düştü

Samsun'da kalp krizine yenik düşen doktor otomobilinde ölü olarak bulundu. Canik İlçesi Uludağ Mahallesi Cengiz Topel Caddesi üzerinde vatandaşların ihbarı üzerine gelen emniyet ekipleri, 55 AD 991 plakalı otomobilde Canik Aile Sağlığı Merkezi'nde görevli Doktor Hasan Türk'ün (44) cansız bedeni ile karşılaştı. Olay yerine çağrılan 112 Acil Servis ekipleri, yaptıkları ilk muayenede doktorun kalp krizinden ölmüş olabileceğini belirtti. Evli ve bir çocuk babası olduğu öğrenilen Hasan Türk'ün cesedi, Samsun Mehmet Aydın Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı.

Hasköy Mahallesi Damla Sitesi'ndeki evinden sabah saatlerinde 55 AD 991 plakalı otomobiliyle yola çıkan Doktor Türk'ün bir süre sonra fenalaşması sonucu aracını Uludağ Mahallesi Cengiz Topel Caddesi'nde yol kenarına çektiği öğrenildi. Ölüm haberini alan Türk'ün yakınları gözyaşlarına boğuldu. Hasan Türk'ün cenazesinin yarın Devgeriş Camii'nde öğle namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Devgeriş Köyü Aile Mezarlığı'nda toprağa verilecek. (CİHAN)

Kaynak: CHA