Doğum Gününde Vuruldu

Doğum Gününde Vuruldu

Malatya'da Bir Genç, Doğum Gününde Uğradığı Silahlı Saldırı Sonucu Yaralandı. Yaralı Genç, Hasımlarına Gazeteciler Aracılığı ile Haber Göndererek, 'Onlara de Ki, Hepsi Ölecek' Dedi.

Doğum Gününde Vuruldu

Malatya'da bir genç, doğum gününde uğradığı silahlı saldırı sonucu yaralandı. Yaralı genç, hasımlarına gazeteciler aracılığı ile haber göndererek, 'Onlara de ki, hepsi ölecek' dedi.

Olay, Başharık Mahallesi İnönü İlköğretim Okulu yanında meydana geldi. Alınan bilgiye göre, işyerinden çıktıktan sonra evine giden Emrah Özdemir (19) adlı genç, plakası alınamayan bir araçtan inen 3 kişinin ateş açması sonucu yaralandı. Olay yerine gelen ambulansla Devlet Hastanesi'ne kaldırılan Emrah Özdemir'e burada ilk müdahalesi yapıldı. Daha sonra İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi'ne sevk edilen genç ambulansa bindirilirken, fotoğrafının çekildiğini hissedince, 'Fotoğrafı çek. Onlara de ki

hepsi ölecek' diyerek hasımlarını tehdit etti. Bu arada, yaralanan gencin bugün doğum günü olduğu belirtildi. Şahsın bazı yakınları ise hastane önünde fenalık geçirdi.

Olayla ilgili soruşturma sürdürülüyor.

(BK-OK-Y)

Kaynak: İHA