Doğu Karadeniz Haberleri

Doğu Karadeniz haber, Doğu Karadeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Karadeniz: Yurtta hava durumuDoğu Karadeniz 14.7.2020
Doğu Karadeniz 14.7.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Marmara'nın doğusu, Batı ve Doğu Karadeniz, Orta Karadeniz kıyıları ile Doğu Anadolu'nun doğusunun yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve...
Doğu Karadeniz 13.7.2020
Aksigorta, Türkiye genelinde 3 bin acenteye ulaştı
Aksigorta, 10 bölgeye yayılan acenteleriyle, müşterilerine kesintisiz hizmet sunarken, İstanbul Avrupa bölgesinde yüzde 48, İstanbul Anadolu bölgesinden yüzde 33 büyüme kaydetti. Marmara ve Batı Karadeniz bölgesinde yüzde 29 artış yaşayan şirket, Doğu Anadolu ve Doğu Karadeniz bölgesinde yüzde 32, Çukurova ve İç Anadolu bölgesinde ise yüzde 27 büyüme elde etti.
Doğu Karadeniz: Yurtta hava durumuDoğu Karadeniz 13.7.2020
Doğu Karadeniz 13.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ-2
KUVVETLİ YAĞIŞ UYARISI YAPILDI Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz'de kuvvetli yağış uyarısında bulundu.
Doğu Karadeniz 13.7.2020
Son dakika haberi: Karadeniz kıyı kesimi için şiddetli yağış uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğü Hava Tahmin Raporu'na göre; Türkiye'nin kuzey ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu olacağı, Marmara'nın doğusu, Batı ve Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Tokat ve Ordu çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak görüleceği, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz 12.7.2020
Meteorolojiden "sağanak" uyarısı
Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Tokat, Afyonkarahisar ve Ankara'da sağanak ve gök gürültülü sağanak bekleniyor.
Doğu Karadeniz 12.7.2020
Son dakika haberleri... Doğu Karadeniz için "şiddetli" ve "çok kuvvetli" yağış uyarısı
Son dakika haberleri... Doğu Karadeniz'de yarın yerel olarak çok kuvvetli ve şiddetli yağış bekleniyor.
Doğu Karadeniz 12.7.2020
Dört il için kuvvetli yağış uyarısı
Marmara'nın doğusu, Batı Karadeniz kıyıları (Sinop hariç), Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Ordu ve Tokat çevrelerinde yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak görüleceği tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz 12.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 5
Karadeniz kırsalında, güvenlik güçlerinin terör örgütü PKK'ya karşı yürüttüğü operasyonlarla geçen yıl örgüte büyük darbe vuruldu. Son 5 yıldır düzenlenen etkin operasyonlarda, Giresun, Gümüşhane, Trabzon, Ordu ve Tokat kırsalında teröristler tamamen bölgeden arındırıldı. Giresun Jandarma Bölge Komutanlığı'na bağlı JÖH ve komando timleri de baharın gelmesiyle birlikte yayla ve fındık sezonu öncesinde dağlarda didik didik terörist arıyor. Erzurum kırsalında devam eden operasyonlarda bu bölge üzerinden Karadeniz'e sızma girişiminde bulunan 3 teröristin önlenmesinin ardından Erzurum, Tunceli, Gümüşhane sınır bölgesinde de operasyonlar yoğunlaştırıldı. Karadeniz kırsalında teröristlerin geçebileceği güzergahlar İHA'larla sürekli kontrol altında tutulurken, kritik geçiş noktalarında da karadan operasyon yürütülüyor.   BÜYÜK DARBE YEDİLER PKK'nın Kandil'deki kamplarında eğitim alan bir grup terörist, sözde 'Karadeniz Açılım Grubu' adıyla 1998 yılının sonlarına doğru Tunceli üzerinden Doğu Karadeniz'e sızdı.
Doğu Karadeniz 12.7.2020
Bal ihracatından tatlı gelir
AA muhabirinin, Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) verilerinden yaptığı derlemeye göre, Türkiye'den yılın ilk yarısında 39 ülkeye 13 milyon 81 bin 422 dolar karşılığı 2 bin 984 ton bal ihraç edildi.
Doğu Karadeniz: Yurtta hava durumuDoğu Karadeniz 12.7.2020
Doğu Karadeniz 12.7.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzey ve doğu kesimleri ile Akdeniz'in iç kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzey ve doğusu ile Ordu çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve...
Doğu Karadeniz 12.7.2020
Doğu Karadeniz'de 4 il için sağanak uyarısı
Doğu Karadeniz'de Giresun, Trabzon, Rize ve Artvin için sağanak uyarısı yapıldı.
Doğu Karadeniz 11.7.2020
"Yayla cenneti" Akçaabat, plaj ve su sporlarıyla da adından söz ettirecek
Doğu Karadeniz'in dağ ve yayla turizmi açısından en zengin yörelerinden Trabzon'un Akçaabat ilçesi, turizme kazandırılacak yeni alanla artık plaj ve su sporlarında da adından söz ettirecek.
Doğu Karadeniz 11.7.2020
Islık dilini tanıtmak için spor kulübü kuruldu
Doğu Karadeniz'de halk arasında "kuş dili" olarak ifade edilen ve UNESCO Acil Koruma Gerektiren Somut Olmayan Kültürel Miras Listesi'ne alınan "ıslık dili"nin tanıtılması için "Islık Dili Spor Külübü" kulübü kuruldu.
Doğu Karadeniz 11.7.2020
Kaçkar Dağları'nın büyüleyen güzelliği: Bulut Denizi
Kaçkarlar'da yapılan yeşil yol projesinin de çok doğru bir proje olduğuna işaret eden Bektaş, şunları kaydetti: "Tek temennim bu doğru proje ile bölgede çok fazla aracın dolaştığı bir trafik oluşturulmamalı. İnsanların temizliğine çok önem vermesi gerekiyor. Bu bakirlik özel ilgi turizmi kapsamında korunmalı. Güneşin batışı sis denizinin üzerinde Doğu Karadeniz'in en büyük kaynak değeri.
Doğu Karadeniz: Yurtta hava durumuDoğu Karadeniz 11.7.2020
Doğu Karadeniz 11.7.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz'in iç kesimleri, Doğu Anadolu'nun doğusu ile Rize çevreleri ve Artvin'in kıyı kesimlerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu...
Doğu Karadeniz 10.7.2020
Son dakika haberleri | AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı'dan "çoklu baro düzenlemesi" açıklaması Açıklaması
Rize'de Engindere Mahallesi'nde yapımı tamamlanan Doğu Karadeniz Afet ve Acil Durum Yönetim Merkezi'nde incelemede bulunan Yazıcı, İl Afet ve Acil Durum (AFAD) Müdürü Şakir Kurk'tan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Doğu Karadeniz 10.7.2020
Doğu Karadeniz Gençlik Kampı ilk misafirlerini ağırladı
Gençlik ve Spor Bakanlığının Trabzon'daki Doğu Karadeniz Gençlik Kampı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri altında, normalleşme süreciyle 44 genci ağırladı.
Doğu Karadeniz 10.7.2020
Alternatif ürün "maviyemiş" ekonomiye büyük katkı sağlıyor
Sağlık açısından birçok faydası bulunan maviyemişin dünya genelinde yılda 650 bin ton üretildiğini vurgulayan Çelik, şöyle devam etti: "Türkiye'ye, özellikle doğal asitli topraklara sahip Doğu Karadeniz bölgesine tanıtıp tescillediğimiz maviyemişte henüz arzu edilen seviyenin yüzde 5'ine ulaşamadık.
Doğu Karadeniz: Yurtta hava durumuDoğu Karadeniz 10.7.2020
Doğu Karadeniz 10.7.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, yurdun doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu'nun doğusu ile Bingöl ve Erzincan çevrelerinin yerel olmak üzere sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz 9.7.2020
Samsun'da organik tarımla içme suyu kimyasallardan arındırılıp sağlıklı gıda üretimi sağlanacak
Büyükşehir Belediyesi Tarımsal Hizmetler ve Muhtarlık işleri Dairesi Başkanlığının çiftçileri organik tarıma yönlendirmek için yürüttüğü proje, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) tarafından hibe desteği aldı.
Doğu Karadeniz 9.7.2020
Meteorolojiden kuvvetli yağış ve rüzgar uyarısı
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Türkiye'nin doğu kesimlerinde havanın parçalı ve yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun doğusu ile Ordu ve Erzincan çevrelerinde yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak meydana geleceği tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz 9.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 7
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ ------------------- -Ele geçirilen patlayıcı -Patlayıcının imha anı -Genel ve detay görüntüler Haber: Nezir GÜNEŞ-Kamera: MARDİN, ============================================== Doğu Karadeniz'de sağanak, sel ve heyelana yol açtı: Yollar kapandı DOĞU Karadeniz'de etkili olan sağanak sel ve heyelanlara yol açtı.
Doğu Karadeniz: Yurtta hava durumuDoğu Karadeniz 9.7.2020
Doğu Karadeniz 9.7.2020
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre, kuzey, iç ve doğu kesimlerinin parçalı ve yer yer çok bulutlu, Orta ve Doğu Karadeniz (Çorum dışında) ile Doğu Anadolu'nun kuzeyinin yerel olmak üzere aralıklı sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerlerin az bulutlu ve açık geçeceği tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz 9.7.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 1
DOĞU KARADENİZ'DE SAĞANAK ETKİLİ OLUYORDOĞU Karadeniz Bölgesi'nde sağanak etkili oluyor.
Doğu Karadeniz 8.7.2020
Doğu Karadeniz'de sağanak etkili oluyor (2) (ŞANTİYEYİ SEL BASMA ANLARI)
Doğu Karadeniz'de sağanak etkili oluyor (2)ŞANTİYEYİ SEL BASTI, 15 İŞÇİ KAÇARAK KURTULDUTrabzon'un Yomra ilçesinde sağanak sel ve heyelanlara neden oldu.
Şu an buradasınız: Doğu Karadeniz Haberleri | Doğu Karadeniz Haber - Haberler - Sayfa 3 - Doğu Karadeniz haberleri, son dakika doğu karadeniz haber ve gelişmeleri burada. Yurt dışından Doğu Karadeniz'e 21 bin 653 kişi göç etti.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.8.2020 15:09:20. #1.14#
title