Doğu Karadeniz Haberleri

Doğu Karadeniz haber, Doğu Karadeniz son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Karadeniz - 04.10.2021
Doğu Karadeniz için "çok kuvvetli yağış" uyarısı
Doğu Karadeniz'de devam eden sağanağın yarın günün ilk saatlerinden itibaren Rize çevreleri ile Artvin'in kıyı kesimleri ve Trabzon'un doğusunda kuvvetli ve yer yer çok kuvvetli olması bekleniyor.
Doğu Karadeniz - 04.10.2021
Orta ve Doğu Karadenizli balıkçıların yüzünü ilk ay istavrit güldürdü
Denizlerde av yasağının sona erdiği 1 Eylül'den itibaren avlanmayı sürdüren Orta ve Doğu Karadenizli balıkçıların yüzü bol miktarda avladıkları istavritle güldü.
Doğu Karadeniz - 02.10.2021
Yurdun kuzeydoğu kesimlerinde yarın kuvvetli yağış bekleniyor
Meteoroloji Genel Müdürlüğünden yapılan uyarılara göre, bu gece saatlerinden itibaren Doğu Karadeniz'in doğusunda, Trabzon'un doğusu, Rize geneli ve Artvin'in kıyı kesimlerinde sağanak ve gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz - 02.10.2021
Karadeniz, Doğu Anadolu ve Marmara'nın bazı kesimlerinde yarın sağanak bekleniyor
Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, Doğu Anadolu'nun kuzeyi, Kocaeli, Sakarya, Bilecik, Tokat ve Malatya çevreleri ile İstanbul'un kuzeyi, Kırklareli'nin kıyı kesimlerinde yarın sağanak ve yer yer gök gürültülü sağanak tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz - 02.10.2021
Yurtta hava durumu
Yapılan son değerlendirmelere göre; yurdun kuzey kesimleri ile Batı Akdeniz'in parçalı ve yer yer çok bulutlu, Batı ve Orta Karadeniz kıyıları, Doğu Karadeniz, İstanbul, Kocaeli, Sakarya, Tokat, Erzincan, Erzurum, Tunceli, Kırklareli'nin kıyı, Balıkesir'in kuzey, Çanakkale'nin iç, Sivas'ın...
Doğu Karadeniz - 29.09.2021
Karadeniz, Marmara ve Ege'de fırtınamsı rüzgar bekleniyor
Meteoroloji Genel Müdürlüğünce yapılan son değerlendirmelere göre, Karadeniz'de rüzgarın, Batı Karadeniz'de kuzey ve kuzeydoğudan, Doğu Karadeniz'de batı ve kuzeybatıdan 4 ila 6, yer yer 7 kuvvetinde olacağı tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz - 29.09.2021
Samsun, Sinop ve Kastamonu için sağanak uyarısı
Samsun, Sinop ve Kastamonu için sağanak uyarısında bulunuldu.
Doğu Karadeniz - 24.09.2021
Orta ve Doğu Karadeniz'de yarın fırtına bekleniyor
Orta ve Doğu Karadeniz'de rüzgarın yarın batı ve kuzeybatı yönlerden fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor.
Doğu Karadeniz - 24.09.2021
DSİ Doğu Karadeniz'de çalışmalarını sürdürüyor
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürü Kaya Yıldız, Türkiye'nin en çok yağış alan bölgesi olan Doğu Karadeniz'de, makineli çalışmalarla riskli derelerdeki taşkın risklerini azalttıklarını bildirdi.
Doğu Karadeniz - 24.09.2021
DOĞU KARADENİZ'İN YEŞİL KARINCALARI!
Devlet Su İşleri Genel MüdürlüğüDevlet Su İşleri Genel Müdürlüğü, Doğu Karadeniz illerine yapılan yatırımlarla illerimizin mümbit topraklarını su ile buluşturmaya, vatandaşlarımıza içme ve kullanma suyu temin etmeye ve derelerdeki taşkın riskini azaltmaya devam ediyor.
Doğu Karadeniz - 24.09.2021
Türkiye'nin kuzey ve doğusunda bugün kuvvetli yağış, Ege ve Akdeniz'de kuvvetli rüzgar bekleniyor
Doğu Karadeniz ve Doğu Anadolu Bölgesi'nin bazı kesimlerinde bugün kuvvetli yağış tahmin edilirken, Ege ve Akdeniz'de kuvvetli rüzgar öngörülüyor.
Doğu Karadeniz - 24.09.2021
Yurtta hava durumu
Yağışların genellikle sağanak ve gök gürültülü sağanak, Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yükseklerinde karla karışık yağmur ve yer yer kar şeklinde olması bekleniyor.
Doğu Karadeniz - 23.09.2021
Doğu Karadeniz'in yüksek kesimleri için kar uyarısı yapıldı
Doğu Karadeniz'in iç kesimlerinin yükseklerinde yarın karla karışık yağmur ve yer yer kar bekleniyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Doğu Karadeniz Haberleri | Doğu Karadeniz Haber - Haberler - Sayfa 2 - Doğu Karadeniz haberleri, son dakika doğu karadeniz haber ve gelişmeleri burada. 2021 Yılının Son Koordinasyon Kurulu Toplantısı Yapıldı.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 21.10.2021 12:27:16. #1.14#

title