Doğu Ekspresi Haberleri

Doğu Ekspresi haber, Doğu Ekspresi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Ekspresi - 10.04.2019
Vangölü Ekspresi ile Doğunun Güzelliklerini Gördük"
Yol boyunca manzara izlediklerini belirten Kalkan, "Van'dan sonra Kars'a geçmeyi planlıyoruz. Doğuyu biraz keşfetmek istiyoruz. Çoğu insanın yapmak istediğini yapmaya geldik. Birkaç gün sonra Kars'tan Doğu Ekspresi ile döneceğiz.
Doğu Ekspresi - 20.03.2019
Bakan Soylu: Kalkınmada Doğu ve Güneydoğu Anadolu da Topa Girmiştir
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Doğu ve Güneydoğu'da terörle mücadele noktasında yapılanlara değinerek, "Vatandaşlardan çok güzel şeyler duyuyorum; 'Doğu Ekspresi'nde yer bulamıyoruz' diyorlar.
Doğu Ekspresi - 20.03.2019
Bakan Soylu: Kalkınmada Doğu ve Güneydoğu Anadolu da Topa Girmiştir
İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu, Doğu ve Güneydoğu'da terörle mücadele noktasında yapılanlara değinerek, "Vatandaşlardan çok güzel şeyler duyuyorum; 'Doğu Ekspresi'nde yer bulamıyoruz' diyorlar.
Doğu Ekspresi - 20.03.2019
Kalp Doktoru' Gibi İlk Önce Tıkalı Damarları Açtık"
Bunu da en çok çocuklarımız için yaptık. Daha iyi bir şehirde yaşamayı hak eden, yetim veya öksüz olarak değil, aile saadeti içinde yaşamayı, iyi okullarda okumayı hakeden, geleceğimiz olan çocuklarımız için yaptık. Bu dönüşümü, huzur ve refahı hakeden milletimiz için yaptık. Avrupalı küçücük kasabaların bile sadece turizm geliriyle ihya olduğu bir dünyada, akşam hava karardıktan sonra sokağa çıkamayan vatandaşlarımız için yaptık. Çocuğunun okuldan dönüşünü 'Acaba yolunu kesmişler midir, terör örgütü musallat olmuş mudur?' diye korkuyla bekleyen anneler için bu dönüşümü yaptık. Bunu milletin hakkı için, kamu kaynaklarının kamuya harcanması için doğu ile batı arasında hizmet farkının olmaması, her insanımızın değerli olduğunu hissedebilmesi için yaptık." "Sizin yüzünüzden babaannemi geri gönderemiyorum" Doğu ve Güneydoğu bölgesinde otellerde boş yer olmadığını ifade eden Soylu, "Doğu Ekspresi'nde yer bulamıyoruz.
Doğu Ekspresi - 17.03.2019
Bakan Zümrüt: "Gönül Belediyeciliğini Herkese Anlatacağız"
Selçuk, 31 Mart seçimleri öncesinde herkese gönül belediyeciliğinin anlatılması gerektiğini belirterek şunları kaydetti: "İnşallah 31 Mart'ta buradan zafer haberini alacağız. Seçimlere kadar kapı kapı dolaşacaksınız, gönülleri, yürekleri fethedeceksiniz. İnşallah tevazuyla samimiyetle gayretle liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde biz gönül belediyeciliğini herkese anlatacağız ve inşallah burada 31 Mart akşamı çok güzel bir akşam olacak. 31 Mart'ta, zafer sonrası buraya Doğu Ekspresi ile tekrardan geleceğim.
Doğu Ekspresi - 27.02.2019
Erzincan'da Çekilen O Görüntü Sosyal Medyanın En Çok Paylaşılanlarından Oldu
Doğu Ekspresi'nin Erzincan'ın İliç ilçesinden geçişi sırasında çekilen bir görüntü, sosyal medyanın en çok paylaşılanı oldu.
Doğu Ekspresi - 27.02.2019
Cumhurbaşkanı Erdoğan Canlı Yayında Soruları Yanıtladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, bu yılki turizm beklentisiyle ilgili soruya, "Bu yıl daha hareketli olacak. Kültür ve Turizm Bakanım, Doğu Ekspresi ile doğuya doğru yolculukta, yanında bol miktarda gazeteciler de var.
Doğu Ekspresi - 11.02.2019
Doğu Ekspresi Biletleri Karaborsada
ANKARA ile Kars arasında 1310 kilometrelik yolu 24,5 saatte tamamlayan Doğu Ekspresi'nin biletleri, karaborsaya düştü.
Doğu Ekspresi - 09.02.2019
Kamu Denetçiliği Kurumu'ndan, Doğu Ekspresi İncelemesi
Kars hattında çalışan kış aylarının tercih edilen gezi rotası Doğu Ekspresi biletlerini bulamayan çok sayıda kişi, biletlerin satışı sırasında 'Kamuya Açıklık İlkesi' ihlal edildiği gerekçesiyle Kamu Denetçiliği Kurumu'na başvuru yaptı.
Doğu Ekspresi - 09.02.2019
Kamu Denetçiliği Kurumu'ndan, Doğu Ekspresi İncelemesi
Kars hattında çalışan kış aylarının tercih edilen gezi rotası Doğu Ekspresi biletlerini bulamayan çok sayıda kişi, biletlerin satışı sırasında 'Kamuya Açıklık İlkesi' ihlal edildiği gerekçesiyle Kamu Denetçiliği Kurumu'na başvuru yaptı.
Doğu Ekspresi - 06.02.2019
Türkiye'de Her An Bir Sosyal Medya Fenomenine Rastlayacağınız 7 Süpersonik Mekan
Doğu Ekspresi: Normalde 24 saat civarı süren Ankara-Kars arası bu destansı tren yolcuğu, rötarlarıyla 30 saate kadar çıkabiliyor.
Doğu Ekspresi - 04.02.2019
CHP'li Demir: "Doğu Ekspresi'nin Son Durağı Ardahan Olmalı"
CHP Ardahan Belediye Başkan adayı Faruk Demir, Doğu Ekspres Treninin son durağının Ardahan olması için imza kampanyası başlattıklarını söyleyerek, tüm Ardahan halkının bu kampanyaya destek vermesi için davette bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğu Ekspresi Haberleri | Doğu Ekspresi Haber - Haberler - Sayfa 9 - Doğu Ekspresi haberleri, son dakika doğu ekspresi haber ve gelişmeleri burada. Doğu Ekspresi seferleri durduruldu.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 9.3.2021 07:54:12. #1.16#
title