Doğu Ekspresi Haberleri

Doğu Ekspresi haber, Doğu Ekspresi son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğu Ekspresi - 28.02.2020
"Karabağ'da Talan var, Hocalı'da Soykırım" sergisinin bulunduğu vagon Kayseri'de
"Karabağ'da Talan var, Hocalı'da Soykırım" sergisinin bulunduğu vagon, Doğu Ekspresi ile Kayseri'ye ulaştı.
Doğu Ekspresi - 27.02.2020
"Karabağ'da Talan var, Hocalı'da Soykırım" sergisinin bulunduğu vagon Doğu Ekspresi ile yola çıktı
"Karabağ'da Talan var, Hocalı'da Soykırım" sergisinin bulunduğu vagon, Doğu Ekspresi ile yola çıktı.
Doğu Ekspresi - 24.02.2020
Her durağında farklı kültürü tanıtan Doğu Ekspresi'ne ilgi artıyor
MUHAMMET MUTAF/İLHAMİ ERKILIÇ - Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, yerli ve yabancı turistlerce büyük ilgi gören Doğu Ekspresi'ne ilişkin, "Kışın görüntü açısından çok daha farklı oluyor ama Doğu Ekspresi'nin yazı, kışı ayrı güzel; yazın da çok güzel görüntüler oluyor.
Doğu Ekspresi - 24.02.2020
GÜNDEM / 24 Şubat 2020
(Ankara/13.30) ÖZEL HABER 1- Kültür ve Turizm Bakanı Bakan Ersoy'dan "Doğu Ekspresi" açıklaması: "Kışın görüntü açısından çok daha farklı oluyor ama Doğu Ekspresi'nin yazı kışı ayrı güzel, yazın da çok güzel görüntüler oluyor.
Doğu Ekspresi - 23.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 4
Kültür ve Turizm Bakanı Ersoy, cumartesi günü öğle saatlerinde uçakla Erzurum'a geldi. Bakan Ersoy, beraberindeki AK Parti Kars Milletvekili Ahmet Arslan, Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve Kars Milletvekili Yunus Kılıç ile Doğu Ekspresi'ne bindi.
Doğu Ekspresi - 23.02.2020
Bozkırdaki rayları saran sıralı çamlar beyaz örtüyle bir başka güzel
Trenle gelen turistlere eşsiz manzara sunuyor Son günlerde bölgede etkili olan yoğun kar yağışıyla beyaza bürünen doğada, karlar arasındaki yemyeşil çam fidanları göz kamaştırıyor. Doğu Ekspresi ile Turistik Doğu Ekspresi'nin yanı sıra uluslararası yük trenlerinin de geçtiği iki istasyon, yolcularına doyumsuz bir manzara sunuyor.
Doğu Ekspresi - 22.02.2020
Bakan Ersoy, Doğu Ekspresi treniyle Kars'a gitti
KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Erzurum'dan Doğu Ekspresi ile Kars'ın Sarıkamış ilçesine gitti.
Doğu Ekspresi - 22.02.2020
DHA YURT BÜLTENİ - 12
Görüntü dökümü: ---------------------------- Jandarmanın incelemeleri Bombalardan detaylar Barajdan detaylar Haber-Kamera: Tolga YANIK KONYA DHA)) ================================= Bakan Ersoy, Doğu Ekspresi treniyle Kars'a gitti KÜLTÜR ve Turizm Bakanı Mehmet Nuri Ersoy, Erzurum'dan Doğu Ekspresi ile Kars'ın Sarıkamış ilçesine gitti.
Doğu Ekspresi - 20.02.2020
Doğu Ekspresi ile kar diyarına rüya gibi yolculuk
Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları (TCDD) Taşımacılık AŞ'nin en uzun rotalarından Doğu Ekspresi'nin Ankara-Kars seferine kışın katılan yolcular, kar beyazının süslediği eşsiz manzaralar içinde masalsı yolculuk yapıyor.
Doğu Ekspresi - 17.02.2020
İNTERNET VE SOSYAL MEDYADA ÖNE ÇIKAN YURT HABERLERİ
GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: ----------------- -Hırsızlık anı güvenlik kamerası Mehmet İNAN/ BURSA, ================================ Şoför, engelli genci kucağına alıp otobüse bindirdi BİNGÖL'de, özel halk otobüsü şoförü Mahmut Çökük, koltuk değeniyle durakta bekleyen engelli genci kucağında taşıyarak, otobüse bindirdi.  Olay, 15 Şubat günü Bingöl kent merkezinde meydana geldi. Uydukent- Uzunsavat seferini yapan özel halk otobüs şoförü Mahmut Çökük, Şehit Mustafa Gündoğdu Caddesi'ndeki durağa geldiği sırada koltuk değneğiyle otobüse binmek isteyen engelli genç için durdu. Karla kaplı yolda yürümekte zorluk çeken genci fark eden şoför Çökük, otobüsten inerek destek olmaya çalıştı. Genci kucağına alıp otobüse bindiren şoför Çökük'ün davranışı diğer yolcular tarafından takdirle karşılanırken, o anlar ise otobüsün güvenlik kamerasına yansıdı.  Görüntü Dökümü ------- Engelli gencin durakta bekleyişi Şoförün engelli genci kucağına alıp otobüse bindirmesi  Genel ve detay görüntüler Haber: Aziz ÖNAL-Kamera: BİNGÖL, =============================== Doğu Ekspresi'nin kardan heykelini yapıp, Ardahan'a getirilmesini istediler DOĞU Anadolu Bölgesi'nin en büyük ikinci gölü olan ve yüzeyi kışın tamamen buzla kaplanan Çıldır Gölü'nün kenarına, kardan Doğu Ekspresi yapıldı.
Doğu Ekspresi - 17.02.2020
DHA ÖZEL YURT GÜNDEMİ -TEKRAR
Haber ve Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, Haber Kodu : 200217010 =============================== Doğu Ekspresi'nin kardan heykelini yapıp, Ardahan'a getirilmesini istediler DOĞU Anadolu Bölgesi'nin en büyük ikinci gölü olan ve yüzeyi kışın tamamen buzla kaplanan Çıldır Gölü'nün kenarına, kardan Doğu Ekspresi yapıldı.
Doğu Ekspresi - 17.02.2020
DHA ÖZEL YURT GÜNDEMİ
Haber ve Kamera: Muhammed Sami MARAL/MUŞ, =============================== Doğu Ekspresi'nin kardan heykelini yapıp, Ardahan'a getirilmesini istediler DOĞU Anadolu Bölgesi'nin en büyük ikinci gölü olan ve yüzeyi kışın tamamen buzla kaplanan Çıldır Gölü'nün kenarına, kardan Doğu Ekspresi yapıldı.
Doğu Ekspresi - 10.02.2020
AB büyükelçileri Kars'ı ziyaret etti
Turistik Doğu Ekspresi ile Kars'a gelen Avrupa Birliği (AB) ülkelerinin büyükelçileri, Kars Valiliği, Kars Belediyesi ve Kafkas Üniversitesini ziyaret etti.
Doğu Ekspresi - 10.02.2020
Hırvatistan Büyükelçisinden 'üretim' iş birliği açıklaması
Türkiye - Avrupa Birliği (AB) ulaştırma sektörü iş birliği kapsamında AB üyesi devletlerin büyükelçileri "Turistik Doğu Ekspresi" ile Kars'a seyahat etti.
Doğu Ekspresi - 09.02.2020
Turistik Doğu Ekspresi'ne yoğun talep
Kars arasında sefer yapan Doğu Ekspresi'ne artan yolcu talebinin karşılanması, halka daha iyi hizmet sunulabilmesi ve iç turizmin artırılmasına yönelik planlanan Turistik Doğu Ekspresi, son zamanlarda yoğun talep görüyor.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğu Ekspresi Haberleri | Doğu Ekspresi Haber - Haberler - Sayfa 2 - Doğu Ekspresi haberleri, son dakika doğu ekspresi haber ve gelişmeleri burada. Doğu Ekspresi treni rayında tehlikeli oyun.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Hata Bildir] 25.2.2021 00:16:29. #1.16#
title