Doğu Ekspresi'ne Yoğun İlgi Yazın da Devam Ediyor

Doğu Ekspresi'ne Yoğun İlgi Yazın da Devam Ediyor

Kışın yoğun ilgiyle yolcu seferleri yapan Doğu Ekspresi trenleri yazın da ilgi görüyor. Yaz aylarında da yoğun ilgi gören Doğu Ekspresi trenleri Ankara, Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum ve Kars güzergahındaki seferlerine devam ediyor.

Doğu Ekspresi'ne Yoğun İlgi Yazın da Devam Ediyor

Kışın yoğun ilgiyle yolcu seferleri yapan Doğu Ekspresi trenlerine ilgi yazın da azalmıyor. Yolcuların yoğun ilgisiyle Doğu Ekspresi yaz aylarında da rahat bir yolculuk sunuyor yolculara.

YAZ KIŞ DEMEDEN YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Rahat ve doğayla iç içe yolculuk yapmak isteyenler kışın olduğu gibi yazın da Doğu Ekspresi'ne akın ediyor. Yataklı ve koltuklu her türlü imkanı yolcularına sunan Doğu Ekspresi, yaz kış demeden yoğun ilgi görüyor.

YOLCULUKLAR RAHAT GEÇİYOR

Herkesin Doğu Ekspresi ile seyahat etmesini tavsiye eden yolcular, "Halkın dilinde Doğu Ekspresi. Ben İstanbul'dan geldim Kasımpaşa Beyoğlu bölgesinden, gayet memnunum. Herkesin gelmesini, Doğu Ekspresi'yle seyahat etmesini tavsiye ederim. Büyük ilgi var bilhassa İstanbul'da, yolculuklarımız da çok iyi geçiyor gayet rahat geliyoruz" şeklinde konuştu.

YAZIN DA SEFERLERİNE DEVAM EDİYOR

Yaz aylarında da yoğun ilgi gören Doğu Ekspresi trenleri Ankara, Kırıkkale, Kayseri, Sivas, Erzincan, Erzurum ve Kars güzergahındaki seferlerine devam ediyor.