Döğer 5. Kültür ve Turizm Şöleni

Döğer 5. Kültür ve Turizm Şöleni

Afyonkarahisar'ın İhsaniye İlçesine Bağlı Döğer Beldesinde Bu Yıl 5.'si Yapılan Kültür ve Turizm Şöleni, Renkli Görüntülere Sahne Oldu.

Döğer 5. Kültür ve Turizm Şöleni

Afyonkarahisar'ın İhsaniye ilçesine bağlı Döğer beldesinde bu yıl 5.'si yapılan Kültür ve Turizm Şöleni, renkli görüntülere sahne oldu.

Bölgede AROG'un devam filmini çeken ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın da katıldığı şölende, mehteran gösterileri, atlı cirit yarışması, halk oyunları gösterileri ve Hasan Yılmaz'ın konseri ilgiyle izlendi. Frig Vadisi içinde bulunan Döğer Yaylası'nda gerçekleştirilen şenliğin, birliğin, beraberliğin ve kardeşliğin timsali olmasını istediklerini belirten Döğer Belediye Başkanı Ömer Güngör, bölgenin tarihi güzellikleriyle, turizmden yeterince yararlanamadığından yakındı. Güngör, "Bölgemizin turizmden gereken hakkını yeterince alabilmesi için çalışacağız. Bu konuda vatandaşlarımıza da büyük görevler düşmektedir. Öyle umut ediyorum ki, Döğer, gelecekte turizm merkezi haline gelecek ve tüm dünya insanını burada ağırlama fırsatı bulacak" dedi 5. Döğer Kültür ve Turizm Şenliği'ne, İhsaniye Kaymakamı Mehmet Nebi Kaya, AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Halil Aydoğan, çevre belde belediye başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

(MD-ATA-Y) 08.06.2008 19:59 TSİ