Dogecoin Haberleri

Dogecoin haber, Dogecoin son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Dogecoin - 14.04.2021
Dogecoin Yorum (14 Nisan): Dogecoin (DOGE) Fiyat Analizi - Dogecoin Yükselişe Geçti!
Dogecoin Yorum: Dogecoin fiyat talebi öncesinde tüm zamanların en yüksek seviyesine yükseldi. DOGE, dünkü en düşük seviyenin % 65 üzerinde olan 0.1200 $ 'a yükseldi.
Dogecoin - 07.03.2021
GÜNDEM / 7 Mart 2021
ÖZEL HABER 1- Bakan Zehra Zümrüt Selçuk, kadın istihdamına katılım ve kadınlarla ilgili projelere verilen destekleri açıkladı: "Bugün mimar, avukat ve bankacılarımızın yarıya yakınını kadınlarımız oluşturuyor. Adli ve idari yargıda görev yapan hakimlerin yüzde 46'sı, büyükelçilerimizin yüzde 25'i, öğretmenlerimizin ise yüzde 60'ından fazlası kadın" "Yükseköğretimde kadın akademisyen oranımız yüzde 45 seviyesinde. Bu Avrupa Birliği ortalamasının tam 5 puan üstünde bir oran. 'Mutlu kadın, uyumlu aile, müreffeh toplum' hedefiyle çalışmalarımızı sürdüreceğiz" "İş'te Anne Projesi'nden bugüne kadar 44 bin kadını yararlandırdık. Evde Çocuk Bakımı Projesi ile de 25 bin kadına destek olduk. Bu proje ile 16 bin kadını ilk defa sosyal güvenlik kapsamına aldık" "Eğitimli Çocuk Bakıcılarının Teşviki Yoluyla Kayıtlı Kadın İstihdamının Desteklenmesi Projesi kapsamında 31 Ocak 2021 itibarıyla 1504 çalışan anneye toplam 1,9 milyon avro, 5 bin 85 sertifikalı bakıcıya ise toplamda 640 bin 700 avro destek verdik" "Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarının yıllık proje desteği kotasının yüzde 30'unu sadece kadınların hak sahibi olduğu projelere ayırıyoruz" (Burcu Çalık/Ankara) 2- Amerika'nın "Türk Trump"ı, dünyaya İstanbul'dan kripto para ile açılacak ABD'deki gayrimenkul projeleriyle adını "Türk Trump" olarak duyuran Mükemmel Sarımsakçı'nın Kaliforniya'da hayata geçireceği 300 milyon dolarlık yeni konut projesinin 100 milyon dolarlık bölümü kripto para karşılığında halka arz edilecek Blockchain teknolojisinin kullanılacağı ve "T27 Silicoin" adını alacak kripto para, İstanbul merkezli olarak yatırımcılara sunulacak Alterra Worldwide Üst Yöneticisi Mükemmel Sarımsakçı: "Elinde Bitcoin, Ethereum, Litecoin ya da Dogecoin gibi coin'i olan yatırımcı, dijital ortamdan projemizden hisse alabilecek.
Dogecoin - 24.02.2021
Analistlerden kripto paralar için yatırımcılara "temkinli ve mesafeli" olunması uyarısı
Öte yandan Tesla'nın kurucusu ve Üst Yöneticisi (CEO) Elon Musk da Twitter hesabından yaptığı açıklamada, çocuklarının gelecek fonu için alt coinlerden Dogecoin aldığını duyurdu.
Dogecoin - 13.02.2021
Twitter; Ödeme İşlemlerini Bitcoin ile Yapabileceğini Açıkladı
Tesla'nın kurucusu ve CEO'su Elon Musk, kripto para birimlerini halka açık bir şekilde desteklemekten asla çekinmedi. Ocak ayı sonunda Twitter profiline #bitcoin hashtag'ini ekledi. Bitcoin'in % 15,5 yükselmesine neden oldu. 2013 yılında kurulan bir diğer kripto para birimi Dogecoin de Elon Musk tarafından desteklendi.
123
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Dogecoin Haberleri | Dogecoin Haber - Haberler - Sayfa 2 - Dogecoin haberleri, son dakika dogecoin haber ve gelişmeleri burada. Elon Musk katıldığı televizyon programında Dogecoin şakası yapınca, kripto paranın değeri yüzde 30 düştü.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 17.10.2021 10:42:23. #1.15#

title