Doğantepe Haberleri

Doğantepe haber, Doğantepe son dakika haberleri ve gelişmeleri.

Doğantepe - 24.05.2013
Stıhltımbersports Bölge Elemeleri Geyve'de Yapıldı
Geyve Orman İşletme Müdürlüğü Doğantepe Orman Deposunda, Orman ve Su İşleri Bakanlığı ile StihlTimberSports işbirliğiyle hazırlanan 'Odun Kesme Yarışması'nın bölge bireysel elemeleri yapıldı.
Doğantepe - 21.05.2013
Altındağ Belediyesi Hakkı Amca'yı Ev Sahibi Yaptı
Altındağ Belediyesi, 30 yıllık mülkiyet sorununu çözerek bir ailenin daha yüzünü güldürdü. Doğantepe Mahallesi'nde 208 metrekare arsası olan, ancak yıllardır arsasının üzeri gecekondularla kaplı olduğu için bir ev sahibi olamayan 67 yaşındaki Hakkı Tekeş, Altındağ Belediyesi sayesinde tapusuna ve yeni evinin anahtarına kavuştu.
Doğantepe - 21.05.2013
Kartepe'nin Her Yerinde Renkli Görüntüler Vardı
DOĞANTEPELİLER EŞME'DE Eşme Sahili hafta sonu "Geyve Doğantepeliler sevgide, muhabbette, birlikte buluşuyor" adlı organizasyona ev sahipliği yaptı.
Doğantepe - 21.05.2013
İzmir'in Otobüsleri, Anadolu'ya Hizmet Edecek
64 Sanos hibe edildi Torbalı, Bayındır, Kınık, Kemalpaşa, Çiğli, Çanakkale (Küçükkuyu, Ezine, Bozcaada), Aydın (İncirliova, Çine, Kuyucak) Aksaray (Saratlı ve Demirci), Amasya (Doğantepe), Balıkesir (Ayvalık), Erzincan (Yoğurtlu, Çağlayan, Mollaköy ve Geçit), Karaman (Güneyyurt), Burdur (Karamanlı ve Yeşilova) ilçelerine toplam 29 adet Sanos marka otobüs gönderme kararı alan İzmir Büyükşehir Belediyesi'nin hibe ettiği Sanos sayısı böylece 64'e çıkacak.
Doğantepe - 20.05.2013
Altındağ Belediyesi'nin Bilgilendirme Toplantıları Devam Ediyor
Altındağ Belediyesi, kentsel dönüşüm uygulamaları konusunda vatandaşları bilgilendirmeye devam ediyor.sakinleri için düzenlenen toplantıda Emlak ve İstimlak Müdürü Ali Akkan ile İmar ve Şehircilik Müdürü Ziya Kalaycıoğlu mahalle sakinleri ile bir...
Doğantepe - 20.05.2013
Emektar Otobüsler Anadolu'ya Hizmet Edecek
Büyükşehir Belediye Meclis'nde hibe kararı çıkan 35 otobüsten 12'si, noter kanalıyla yeni hizmet yerlerine teslim edilmişti. Son toplantıda İzmir'in beş ilçesi ve diğer sekiz ilin 17 ilçesinden gelen hibe isteği daha görüşüldü ve 29 otobüsün hibe edilmesi kararlaştırıldı. ESHOT yetkilileri, İzmir'deki toplu ulaşımda kullanılan bütün otobüsleri klimalı yapma hedefiyle ihtiyaç fazlası duruma düşenlerden 29'nun, bakımları yapıldıktan sonra ihtiyacı olan ilçelere gönderileceğini belirtti. Otobüsler İzmir'in Torbalı, Bayındır, Kınık, Kemalpaşa ve Çiğli, Çanakkale (Küçükkuyu, Ezine, Bozcaada), Aydın (İncirliova, Çine, Kuyucak) Aksaray (Saratlı ve Demirci), Amasya (Doğantepe), Balıkesir (Ayvalık), Erzincan (Yoğurtlu, Çağlayan, Mollaköy ve Geçit), Karaman (Güneyyurt), Burdur (Karamanlı ve Yeşilova) ilçelerine gönderilecek.
Doğantepe - 14.05.2013
Altındağ Belediyesi Mahalle Mahalle Dolaşıyor
Geçtiğimiz hafta Karakum mahallesi sakinleri ile bir araya gelen Emlak ve İstimlak Müdürü Ali Akkan ile İmar ve Şehircilik Müdürü Ziya Kalaycıoğlu bu hafta da Yıldıztepe ve Doğantepe Mahallesi sakinleri için bir bilgilendirme toplantısı düzenledi.
Doğantepe - 20.04.2013
Çankırı'da Elektrik Kesintisi
EnerjiSA Çankırı İşletme Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamada, 24 Nisan Çarşamba günü 10.00 ile 12.00 arasında merkeze bağlı Hıdırlık, Doğantepe, Balıbağı, Ovacık, Yeşilyurt, Çivi, Çayırpınar, Küçüklü, Bayındır, Pehlivanlı, Alaçat, Altınlı, Çırçır, Kuzu, Çağabey, Ağzıbüyük ve Danabaşı köylerine elektrik verilmeyeceği belirtildi.
Doğantepe - 19.04.2013
CHP Malatya Milletvekili Veli Ağbaba 1 Günde 16 Köyü Ziyaret Etti.
Ağbaba beraberinde, Darende İlçe Başkanı Sinan Sunguroğlu,Parti yöneticileri Hakkı Akkoyun, Yakup Korkmaz, Ali Rıza Mengüçoğlu ile birlikte Yukarı Ulupınar, Aşağı Ulupınar, Balaban, Akova, Gökderen, Karabayır, Çınar, Ilıca, Doğantepe, Esenbey, Şendere, Gökçeören, Ozan, Fatmacık ve Ağılbaşı'nı ziyaret etti.
Doğantepe - 13.04.2013
Altındağ Belediyesi 2013'e Zirvede Girdi
2013 yılı için Çinçin 3. Etap Toplu Konutları, Çinçin Kültür Sarayı, kurban kesim alanı, 2 adet yüzme havuzu, köy park ve mesire alanı projelerinin inşaatlarının hızla tamamlandığını ifade eden Tiryaki, şunları kaydetti: "Geçmişte Altındağ'ın zahmetini çekenler, bugün rahmetine ortak oluyor. Geçirmiş olduğumuz zorlu dönemlere rağmen değişen ve güçlenen yapımızla kaliteli hizmet ve kurumsal yönetim anlayışımızı devam ettirerek Altındağ'a, Ankara'ya ve Türkiye'ye değer katmaya devam edeceğiz. Biz Altındağ'ı kendi evimiz, Altındağlıları da ailemiz gibi görüyoruz." 2012 YILINDA 71 MİLYON TL YATIRIM YAPILDI "2006 yılından itibaren gelir gider dengesini tutturan Altındağ Belediyesi, 2012 yılında 175 milyon TL gelir elde ederken, bunun 71 milyon TL'sini yatırıma harcadı" diyen Başkan Tiryaki, 2012 yılına damga vuran yatırımları anlattı. Tiryaki, 2004-2012 yılları arasında Altındağ'a net 315 milyon TL yatırım yapıldığının altını çizdi. Tiryaki'nin verdiği bilgilere göre yapılan yatırımlar şöyle: "Tek bir kaçak yapı yapımına izin verilmedi. 2012'de 3 bin 260 gecekonduyu kavgasız gürültüsüz yıkan Altındağ Belediyesi 2005 yılından beri toplam 25 bin kaçak yapıyı yıkmış oldu. Aktaş 1. ve 2. etap, Çinçin 1. ve 2. etap, Doğantepe ve Gökçenefe Toplu Konutları'nı tamamlayan Altındağ Belediyesi, 2012 yılında Çinçin 3.
Doğantepe - 08.04.2013
Aliye İzzetbegoviç Parkı Törenle Açıldı
Doğantepe'de yaklaşık 50 bin metrekarelik bir alana inşa edilen ve Bosna Hersek'in ilk Cumhurbaşkanı Aliye İzzetbegoviç'in adının verildiği park, muhteşem bir törenle hizmete açıldı.
Doğantepe - 02.04.2013
2013 Yılı "Tahmin ve Erken Uyarı" Çalışmaları Başladı
Çalışmanın amacının "Üreticiler açısından hastalık ve zararlılardan meydana gelebilecek hasar riskini asgari düzeye indirmek, gereksiz ve zamansız ilaç kullanımını azaltmak, tarım ilaçlarından oluşan çevre kirliliğini minimum düzeye indirmek, doğal dengeyi ve ortamdaki faydalı böcekleri korumak, yeraltı sularının kirlenmesini azaltmak, işgücü ve zamandan tasarruf sağlamaktır" diyerek açıklayan Sakarya Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürü Mehmet Erdemir, "Kontrol bahçesi olarak kullanılmak üzere, bölgeyi temsil edecek şekilde 4 elma bahçesi (Eğriçay, Safibey, Umurbey), 4 ayva bahçesi (Özbek, Doğantepe,) ve 5 tane bağ (Karapınar, Şeyhvarmaz, Çengel, Umurbey, Umurbey üstü) tespit edildi.
Doğantepe - 29.03.2013
Öğrencilerden Hafız İlhan Tok İçin Vefa Gecesi
Doğantepe Cemil Meriç Konferans Salonu'nda Hafız İlhan Tok için düzenlenen vefa gecesine, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, Kocaeli Milletvekili Muzaffer Baştopçu, Tekirdağ Milletvekili Ziyaeddin Akbulut, Bursa Milletvekili Mustafa Şerbetçioğlu, İlçe Müftüleri ve öğrencileri katıldı.
Doğantepe - 28.03.2013
Tashih-i Huruf Kursları Koordinatörü Hafız İlhan Tok Açıklaması
Doğantepe Cemil Meriç Konferans Salonu'nda düzenlenen vefa gecesine Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Muhammet Balta, AK Parti Milletvekilleri Muzaffer Baştopçu, Ziyaeddin Akbulut, Mustafa Şerbetçioğlu, ilçe müftüleri ve öğrencileri katıldı.
Doğantepe - 28.03.2013
Başkan Tiryaki Altındağlıların Mülkiyet Sorununu Çözüyor
2011 yılında; Feridun Çelik, Başpınar ve Doğantepe Mahallelerinde o mahallede oturan hak sahiplerine verilmek üzere, TOKİ'den 122 bin 170 metrekare arsa belediye tarafından satın alındı.
Doğantepe - 25.03.2013
Ankara'da Su Kesintisi
Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden yapılan açıklamaya göre, içme suyu bağlantı çalışması nedeniyle yarın ve çarşamba günü 08.00 ila 17.00 saatlerinde Çamlık, Gülpınar, Yıldıztepe, Doğu, Güneşevler, Doğantepe, Dereboyu, Altınpark ve Zülfazıl mahallelerinde su kesintisi yapılacak.
Doğantepe - 22.03.2013
Başkan Ayaz'dan Doğantepe'ye Doğalgaz Müjdesi
Başiskele Belediye Başkanı Hüseyin Ayaz, İZGAZ GDF SUEZ Genel Müdürü Gilles Guegan ve genel müdür yardımcısı Gökalp Özkök'le bir araya geldi.
Doğantepe - 22.03.2013
"Yaşlılara Saygı Haftası" Etkinleri Sürüyor
"Yaşlılara Saygı Haftası" kapsamında bir etkinlik de Altındağ Belediyesi Doğantepe Yaşlılar Evi'nde düzenlendi.
Doğantepe - 18.03.2013
Başkan Tiryaki'nin Gençlerle Keyifli Sohbet
Altındağ'ın farklı mahallelerinde açtığı 16 gençlik merkezi ile gençlere kendilerini geliştirebilecekleri sosyal imkanlar sunan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, Doğantepe Mahallesi Cemil Meriç Gençlik Merkezi üyeleriyle bir araya geldi.
Doğantepe - 13.03.2013
Altındağlı Gençlerden Mehmet Akif Ersoy'u Anma Programı
Zübeyde Hanım Gençlik Merkezi'nden İbrahim Doğan ve Esma Dağ tarafından yorumlanan "Bülbül" adlı şiir ile başlayan programda, Abdurrahim Karakoç Gençlik Merkezi üyesi gençlerin çaldıkları bağlama eşliğinde Arif Nihat Asya'nın "Bayrak" adlı şiirini okuyan Bayram Enes Tarancı ve Akif'in "Zulmü Alkışlayamam" adlı şiirini okuyan Doğantepe Gençlik Merkezi üyesi Özlem Özcan yorumlarıyla büyük beğeni topladı.
Doğantepe - 05.03.2013
Adil Dayı Sokak Genişletildi
Başiskele Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin bir süre önce düzenleme çalışmalarına başladığı Fatih Mahallesi Adil Dayı Sokakta yaklaşık 1200 metre uzunluğundaki yolda iyileştirme çalışması yapıldı. 1 aracın bile zor geçebildiği sokakta yolu genişleten ekipler Fatih Mahallesinden Doğantepe Merkez ve Yuvacık Yakacık Mahallesine geçiş olan bu yolu daha kullanılır hale getirdi.
Doğantepe - 15.02.2013
Şizofren Kadın İntihar Etti
Geçen hafta İstanbul'dan Kartepe İlçesi'ne bağlı Doğantepe Köyü'ne taşınan evli ve 1 çocuk annesi İpek Çevik, dün gece bilinmeyen bir nedenle bunalıma girerek evinde kalorifer borusuna bağladığı iple kendini astı.
Doğantepe - 15.02.2013
Şizofren Olduğu Öne Sürülen Genç Kadın İntihar Etti
Başiskele'ye bağlı Yukarı Doğantepe köyünde şizofren olduğu öne sürülen 29 yaşında bir kadın, evinde kendini asarak intihar etti.
Doğantepe - 01.02.2013
Ormancılar İmaj Değiştiriyor
Sakarya'nın Geyve İlçesindeki Orman İşletme Müdürlüğüne bağlı Doğantepe Orman deposu 52 yıl sonra yenilendi.
Doğantepe - 26.01.2013
Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki: "Gecekondu Bölgesine Kültür Merkezi Yapılmaz Diyenler Yanıldı"
2012 yılı Mayıs ayında Doğantepe Mahallesi'nde açılışı yapılan Kadınlar Eğitim ve Kültür Merkezi ile Gençlik Merkezi de bulunan Cemil Meriç Kültür ve Kongre Merkezi, açıldığı günden yılsonuna kadar pek çok farklı kurumun çeşitli etkinliklerinde kullanıldı.
Doğantepe - 25.01.2013
Akıncılar'da Kaçak Kazı Yapan 3 Kişi Yakalandı
Akıncılar İlçe Jandarma Komutanlığı'na bağlı ekipler, ilçeye bağlı Doğantepe köyü sınırları içerisinde kaçak kazı yapan Y.
Doğantepe - 25.01.2013
Kaçak Kazı Yapan Üç Kişi Yakalandı
Akıncılar ilçesinde bir ihbarı değerlendiren ilçe jandarma ekipleri, ilçeye bağlı Doğantepe köyü sınırları içerisinde kaçak kazı yapan Y.B.(36), İ.E.(50) ve P.C'yi (43) suçüstü yakalandı.
Doğantepe - 12.01.2013
Altındağlı Gençler Meslekleri Tanıyor
Makine Mühendisleri Odası Ankara Şubesi mühendislerinden Tuna Gönüllü, makine mühendisliği bölümünü ve mesleğini tanıtmak için Doğantepe Gençlik Merkezi üyesi gençlerle bir araya geldi.
Doğantepe - 08.01.2013
Altındağ'da Karla Mücadele Sürüyor
Önceki gün başlayan ve aralıklarla etkili olan yağış ile birlikte beyaza bürünen Altındağ'da köy yollarında gece geç saatlerde başlayan kar küreme çalışmaları; Çamlık, Beşikkaya, Feridun Çelik, Doğantepe, Siteler, Başpınar, Karapürçek Mahallelerinde devam ediyor.
Doğantepe - 08.01.2013
Altındağ'da Karla Mücadele Çalışmaları Sürüyor
Altındağ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, don ve buzlanma nedeniyle olası trafik kazalarını önlemek ve vatandaşların mağduriyetini gidermek için çalışmalarını sürdürüyor. Önceki gün başlayan ve aralıklarla etkili olan yağış ile birlikte beyaza bürünen Altındağ'da gece geç saatlerde başlayan kar küreme çalışmaları, önce köy yollarında başlatıldı ardından da ilçe sınırları içerisinde; Çamlık, Beşikkaya, Feridun Çelik, Doğantepe, Siteler, Başpınar, Karapürçek mahallelerinde devam ediyor.
Doğantepe - 08.01.2013
Tkdk'da Yatırımlar Tamamlanıyor, Ödemeler Başlıyor
TKDK Amasya İl Koordinatörü Yusuf Bayram, yaptığı açıklamada, 3. ve 4. başvuru çağrı dönemlerinde teslim alınan ve sözleşme imzalanan projelerden 4'ünün yatırımlarını tamamlayarak, hibe ödemelerini almak üzere kuruma resmi başvuruları yaptıklarını belirterek, şunları söyledi: "3. başvuru çağrı döneminde teslim alınan, Suluova Organize Besi Bölgesi'nde kurulan 100 başlık besi işletmesi ve Suluova ilçesi Kerimoğlu köyünde yatırımı tamamlanan 250 başlık besi işletmesi ile 4. başvuru çağrı döneminde teslim alınan, ilimiz merkez Sevincer köyünde kurulan 50 başlık besi işletmesi ve ilimiz merkez Doğantepe kasabası sınırlarında yatırımı tamamlanan 250 başlık besi işletmesi için ödeme talep paketleri başvuru sahipleri tarafından il koordinatörlüğüne teslim edildi.
Doğantepe - 08.01.2013
Tkdk Hibe Ödemelerine Başlıyor
TKDK İl Koordinatörü Bayram, şunları ifade etti: "Üçüncü başvuru çağrı döneminde teslim alınan 'Suluova Organize Besi Bölgesi'nde kurulan 100 başlık besi işletmesi ve Suluova ilçesi Kerimoğlu köyünde yatırımı tamamlanan 250 başlık besi işletmesinin yatırımları tamamlanmıştır. Dördüncü başvuru çağrı döneminde teslim alınan, Amasya merkeze bağlı Sevincer köyünde kurulan 50 başlık besi işletmesi ve yine il merkezine bağlı Doğantepe kasabası sınırlarında yatırımı tamamlanan 250 başlık besi işletmesi için ödeme talep paketleri, başvuru sahipleri tarafından il koordinatörlüğümüze teslim edildi.
Doğantepe - 27.12.2012
İstanbullular'a Kötü Haber
SİLİVRİ: Cumartesi günü 09: 00-17: 00 saatleri arasında; Ortaköy Mah Doğantepe Mevkii, Güvenç Cad, Höyüktepe Cad, Bahçelievler Sok, Doğanbayır Sok, Harman Sok, Deniz Sok, Eski Çanta Köyü, Çamlık Tepe Çiftlik Evleri ve civarları.
Doğantepe - 24.12.2012
Altındağlı Kadınlardan Yeni Yıla Merhaba
Doğantepe ve Gülpınar Kadın Eğitim Kültür Merkezi üyelerinden oluşan yaklaşık 200 kişinin katıldığı etkinlikte konuşan Altındağ Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Cengiz Keskin, mutlu bir yeni yıl temennisinde bulundu.
Antoloji.com Hastane.com.tr Intersinema.com Yenikadin.com
Şu an buradasınız: Doğantepe Haberleri | Doğantepe Haber - Haberler - Sayfa 9 - Doğantepe haberleri, son dakika doğantepe haber ve gelişmeleri burada. Muhtarların İlk Durağı 'Muhtar Masası'.
Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.

[Kullanım Şartları] - [Gizlilik Politikası] - [Çerez Politikası] - [Kişisel Verilerin Korunması] - [Hata Bildir] 8.5.2021 05:38:55. #1.16#

title