Doğanşehir'de Şehit Ailelerine İftar Yemeği - Haberler
Haberi Paylaş

Doğanşehir'de Şehit Ailelerine İftar Yemeği

İhlas Haber Ajansı - Haberler | Yerel
Doğanşehir'de Şehit Ailelerine İftar Yemeği

Malatya’nın Doğanşehir ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Doğanşehir Garnizon Komutanlığının organize ettiği ve Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük’ün sponsorluğunu yaptığı şehit ailelerine iftar yemeği verildi.

Malatya'nın Doğanşehir ilçesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Doğanşehir Garnizon Komutanlığının organize ettiği ve Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ün sponsorluğunu yaptığı şehit ailelerine iftar yemeği verildi.

Doğanşehir Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Doğanşehir Garnizon Komutanlığının organize ettiği ve Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük'ün sponsorluğunu yaptığı şehit ve gazi emniyet mensubu aileleri, şehit asker, gazi ve aileleri ile köy korucularından oluşan yaklaşık 250 kişiye iftar yemeği verildi.

Jandarma Bölük Komutanlığının bahçesine verilen yemeğe Doğanşehir Kaymakamı Murat Irgatoğlu, Doğanşehir Belediye Başkanı Vahap Küçük, Doğanşehir Garnizon Komutanı ve Jandarma Bölük Komutanı Özkan Güneş, Askerlik Şubesi Başkanı Murat Işıldak, Doğanşehir Emniyet Müdürü Mehmet Ali Özcan, Doğanşehir Müftüsü Hüseyin Bayrak, Doğanşehir Orman Bölge şefi M. Mustafa Dağdeviren, Doğanşehir Milli Eğitim Müdürü Caner Güler ve davetliler katıldı. - MALATYA

Doğanşehir'de Şehit Ailelerine İftar Yemeği

İhlas Haber Ajansı - Son Dakika Haberleri
/beğendim
/alkışladım
/beğenmedim
/güldüm
/üzüldüm
/sinirlendim
/şaşırdım
Haberi Kaydet
500
title