Doğan: "Sevinçle Denizli'den Ayrılıyoruz"

Doğan: "Sevinçle Denizli'den Ayrılıyoruz"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Galibiyet Dışındaki Sonucun Gergin Haftaların Başlamasına Neden Olacağını Bilerek Sahaya Çıktıklarını, 90 Dakika Sonunda İstediklerini Elde Etmenin Sevinciyle Denizli'den Ayrıldıklarını Söyledi.

Doğan:

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, galibiyet dışındaki sonucun gergin haftaların başlamasına neden olacağını bilerek sahaya çıktıklarını, 90 dakika sonunda istediklerini elde etmenin sevinciyle Denizli'den ayrıldıklarını söyledi.

Maçın ilk yarısında 2-0'lık skoru yakaladıktan sonra biraz daha dikkatli olabilmeyi başaramadıklarını vurgulayan Doğan, ''Skoru bir 10 dakika kadar koruyabilseydik, rakibin tamamen motivasyonu bozulacaktı, çok açık yakalayacaktık. Fakat şanssız bir gol yedik. 2. golü de Umut'un tuttuğu oyuncuyu bir an boş bırakmasından yedik. Aslında rakibe fazla pozisyon vermedik. Neyse Umut, attığı 3 golle de hatasını fazlasıyla affettirdi" dedi.

Eksikleri olduğunu ve bunu en kısa sürede gidereceklerini savunan Doğan, şunları kaydetti:

"Defans ve orta sahadaki oyuncularım bugün fazlasıyla görev bilinci içinde hareket ettiler. Forvet gol yollarında etkili ama defansif anlamda alanları kapatmada biraz daha yardımcı olacağına düşünüyorum. Önümüzde Beşiktaş maçı var. Ondan alacağımız 3 puanla da önümüzdeki haftalarda daha moralli ve zevk veren bir Tarbzonspor'u seyrettirmek istiyoruz."

Denizlispor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar ise Tarbzonspor maçını çok basit hatalar yaparak yitirdiklerini söyledi.

Taraftarların desteğine karşın sahalarında maç yitirmenin üzüntüsünü yaşadıklarını belirten Güvenç Kurtar, "Çok basit hatalar yaptık. Çok kötü goller yedik" dedi.

Denizlispor Kulübü Başkanı Ali İpek ise yaptığı açıklamada, maçın hakemlerini eleştirerek, "Değişen birşey yok. Devam ediyorlar seri halinde" diye konuştu.

"Haluk Ulusoy ile aranız mı açıldı?" sorusuna ise İpek, "Olabilir. Arkadaş olmak demek, Denizlispor'un zarar görmesi mi demek" yanıtını verdi.

Kaynak: AA