Doğan: "Önemli Bir Galibiyet Aldık"

Doğan: "Önemli Bir Galibiyet Aldık"

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Ankaraspor'u Yenerek Camia Adına Önemli Bir Galibiyet Aldıklarını Söyledi.

Doğan:

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Ankaraspor'u yenerek camia adına önemli bir galibiyet aldıklarını söyledi.

Doğan, 3-0'lık galibiyetleri ile sona eren maçın ardından yaptığı açıklamada, futbol adına son haftalarda Trabzonspor'un adına yakışmayan sonuçlar aldıklarını belirterek, ''Bugün camiamız için çok önemli bir galibiyet aldık. Futbolcuların özgüveni için de böyle bir galibiyete ihtiyaç vardı'' dedi.

Soyunma odasında futbolcularının sevinç yaşadığını dile getiren Doğan, ''Oyuncularımın Trabzonspor böyle bir galibiyet aldı diye çok sevinmemesi lazım. Trabzonspor'un adı çok büyük. Bu büyük takıma şu ana kadar aldığımız sonuçlar yakışmadı. Bugün aldığımız galibiyet, gelecekte iyi şeyler olacağının müjdecisi'' diye konuştu.

Trabzonspor olarak zor günler geçirdiklerini dile getiren Doğan, şöyle konuştu:

''Bu günler içerisinde destek verenlere çok teşekkür ediyorum. Trabzonspor çok daha farklı galip gelebilirdi. Çok pozisyona girdik. Herşeyi tozpembe göstermeye gerek yok. Bazı eksiklerimiz var. İnşallah bu eksiklikleri ikinci yarı gidereceğiz.''

Ankaraspor Teknik Direktörü Aykut Kocaman ise iyi oynadıkları bir maçı 3-0 gibi farklı bir sonuçla kaybetmenin şaşkınlığını yaşadığını söyledi.

Kocaman, sezonun en iyi en olumlu futbolunu oynadıklarını belirterek, ''3-0'lık sonuçla yenilmemiz futbolun garipliğiyle, ilginçliğiyle ilgili sanırım'' dedi.

Kocaman, karşılaşmanın hakemi Aytekin Durmaz'ın ise rakibin sert futbolunu yol verdiğini savundu.

Trabzonspor, Ankaraspor galibiyetiyle ligde 7 haftalık bir aradan sonra galibiyet sevinci yaşadı.

Kaynak: AA