Doğan: İstediklerimiz Olmadı

Doğan: İstediklerimiz Olmadı

Kasımpaşa ile 0-0 Berabere Kalan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Kasımpaşa Karşısında İstedikleri Gibi Oynayamadıklarını İfade Ederek, 'İstediklerimiz Olmadı ve 2 Puan Bıraktık' Dedi.

Doğan: İstediklerimiz Olmadı

Kasımpaşa ile 0-0 berabere kalan Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Kasımpaşa karşısında istedikleri gibi oynayamadıklarını ifade ederek, ''İstediklerimiz olmadı ve 2 puan bıraktık'' dedi.

Doğan, bu akşam maça 2 önemli orta alan oyuncusundan yoksun başladıklarını vurgulayarak, ''Forvet özellikleri fazla olan çok sayıda oyuncu sahaya sürdüm, çünkü galip gelmemiz gerekiyordu. Forvet oyuncularının fazla olmasının, gol atacağımız anlamına gelmediğini gördük'' diye konuştu.

Doğan, ''Girdiğimiz pozisyonlarda beceriksizlik yüzünden gol atamadık. İstediklerimizi yapamadık ve burada 2 puan bıraktık. Artık bu maçı unutmak zorundayız'' açıklamasını yaptı.

Kasımpaşa'da ise antrenör Serdar Dayat, 1 puan aldıkları için mutlu olduklarını söyledi.

Serdar Dayat, maçtan sonra düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor'un büyük bir takım olduğunu belirterek, ''İlk yarıda rakibi çözmeye çalıştık. İkinci yarıda yakaladığımız pozisyonları değerlendiremedik, ancak iyi mücadele ettik ve 1 puan aldığımız için mutluyuz'' dedi.

Dayat, yeni teknik direktör Werner Lorant ile bugün bir toplantı yaptıklarını, kendisinin Lorant ile birlikte çalışmayı sürdüreceğini söyledi.

Kaynak: AA